Juniorzy młodsi pokonali Bałtyk 2:0 (akt.)

23.06.2011 19:01

(akt. 14.12.2018 04:28)

<p>Piłkarze Legii Warszawa z rocznika 94' pokonali rówieśników z Bałtyku Gdynia 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Kamil Kurowski oraz Bartłomiej Kalinkowski. Pierwsza połowa mimo sporej przewagi naszych zawodników zakończyła się rezultatem bezbramkowym. Po przerwie goście momentami nie mogli opuścić własnej połowy boiska. Efektem tego były wspomniane na początku bramki. "Wojskowych" czeka jeszcze pojedynek rewanżowy nad morzem. Jeśli nasz zespół utrzyma przewagę, awansuje do turnieju finałowego, który odbędzie się na Pomorzu.</p>

Mecz obejrzeli m.in. prezes Legii Paweł Kosmala oraz dyrektor Akademii Jacek Mazurek. W drugiej połowie młodszych kolegów dopingował pierwszy zespół wraz ze sztabem szkoleniowym.

Legia 94' - Bałtyk 94' 2:0 (0:0)
57' (1:0) Kamil Kurowski
75' (2:0) Bartłomiej Kalinkowski

Skład Legii:Smyłek - Turzyniecki, Fabiszewski, Dankowski, Przysowa (38' Jagiełło) - Mazek, Kalinkowski, Sokołowski, Misiak - Arak, Kurowski