Kacper Skibicki testowany w Pogoni

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

04-07-2019 / 16:55

(akt. 04-07-2019 / 16:56)

Kacper Skibicki jest testowany w Pogoni Siedlce. Piłkarz trafił na Łazienkowską zimą i od razu został wypożyczony do Olimpii Grudziądz.

Kacper Skibicki zimą podpisał kontrakt z Legią Warszawa, która wykupiła zawodnika z Olimpii Grudziądz. Gracz został od razu wypożyczony z powrotem do klubu, w którym występował od 2017 roku. W poprzednim sezonie 17-latek rozegrał 20 meczów, w których strzelił trzy gole przebywając na murawie przez 690 minut.

Pierwszym pomysłem było kolejne wypożyczenie Skibickiego do Olimpii Grudziądz, która awansowała z drugiej do pierwszej ligi. Piłkarz mógłby mieć jednak problem z regularną grą na zapleczu Ekstraklasy. Brana była pod uwagę opcja, w której zawodnik trenowałby z trzecioligowymi rezerwami "Wojskowych". Teraz 17-latek przebywa na testach w Pogoni Siedlce. Decyzja odnośnie przyszłości gracza nie została jeszcze podjęta. 

Trenerem Pogoni jest były pracownik akademii Legii, Kamil Socha. Drużyna w poprzednim sezonie zajęła szóste miejsce w drugiej lidze z dorobkiem 51 punktów.

Komentarze (8)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~kfm
  • 0 / 0
sodowka troche u niego, kolakowski go napompowal ze rok w Legii i Zachod a tu szybko przyszla weryfikacja...
~Puznow
  • 0 / 0
To jak w I lidze sobie nie poradzi, to po co Legia go kupowała, żeby ciągle póżniej wypożyczać
Major
  • 0 / 0
Jak z głową w porządku to da radę, tylko musi grać, grać, grać!
Pułkownik
  • 1 / 0
Jeśli rzeczywiście zapłacili za niego 200 tys euro to strasznie dziwny transfer, raczej takich u siebie w Akademii jak on mamy na pęczki. Żaden wielki talent.
W Siedlcach większą szansa na minuty które mogą mu pomóc
~Kibic
  • 2 / 1
Pokory to mu brak, znam go osobiście i już piórka takie ze latać by chciał
~Anonim
  • 0 / 0
Moglbys powiedziec cos wiecej??
Musi sobie dać radę, a jak jednak nie da to choć pokory się nauczy.