Karnety na sezon 2019/2020

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia Warszawa

25-06-2019 / 21:25

(akt. 26-06-2019 / 09:29)

Legia ogłosiła ceny karnetów na sezon 2019/2020. W porównaniu z poprzednim, jest trochę zmian.

Już 21 lipca rozpoczynamy walkę o powrót tytułu mistrzowskiego do stolicy. Chcesz mieć swoje miejsce na stadionie i karnet na wszystkie mecze Ekstraklasy rozgrywane przy Łazienkowskiej? Nic prostszego. Od sezonu 2019/2020 wprowadzamy specjalny karnet na cały sezon. Możesz go mieć już od 395 złotych.

W pierwszej kolejności rusza sprzedaż karnetów dla  najwierniejszych kibiców, którzy kupili karnet w sezonie 2018/2019. Przygotowaliśmy dla nich specjalną cenę. Mogą liczyć na cenę obniżoną o co najmniej 15% w stosunku do pozostałych osób. Do 5 lipca rezerwujemy też dla nich „ich” miejsce na stadionie. Osoby te otrzymają na swój adres mailowy link z instrukcją do procedury odnowienia swojego karnetu.

Na początku przyszłego tygodnia uruchomimy sprzedaż dla wszystkich zainteresowanych zakupem karnetu. 

SPRZEDAŻ ZAMKNIĘTA

25 czerwca - 5 lipca 2019

SPRZEDAŻ OTWARTA

1 lipca – 31 sierpnia 2019

Dla wszystkich przygotowaliśmy specjalne promocje. 

• Dla najbardziej zagorzałych kibiców mamy specjalną okazję. Każdy, kto do 31 sierpnia 2019 r. kupi karnet na sezon 2019/2020, otrzyma dwa vouchery - każdy po 70 zł - uprawniające do zakupu nowych koszulek meczowych Legii Warszawa („domowej„ i „wyjazdowej”). W sumie można więc zyskać 140 złotych. 

• Każdy, kto kupi karnet na sezon 2019/2020, będzie mógł wziąć udział w wyjątkowym konkursie organizowanym we współpracy z TM Flotą oraz Toyota Motor Poland i wygrać roczny wynajem Toyoty C-HR. Szczegóły podamy już wkrótce.

• Dla tych, dla których najważniejsze w zakupie karnetu jest stałe miejsce na stadionie, mamy wyjątkową propozycję. Już od tego sezonu za niewielką dopłatą będzie można oznaczyć krzesełko swoim imieniem i nazwiskiem. To daje gwarancję, że nikt nie zajmie Twojego miejsca w kolejnych sezonach, jeśli tylko będziesz przedłużał swój karnet. Imienna tabliczka da poczucie posiadania swojego miejsca na stadionie (opcja „rezerwacji” miejsc nie dotyczy Trybuny Północnej). Aby skorzystać z tej usługi po zakupie karnetu na sezon 2019/20 prosimy o kontakt z POK.

• Warto wiedzieć, że posiadacze karnetów sezonowych mogą liczyć również m.in. na niższe ceny biletów na mecze w europejskich pucharach oraz zniżkę 10% na zakupy w Legia FanStore z całej kolekcji (oprócz produktów przecenionych i artykułów Fundacji Legii).

Upraszczamy ofertę

Karnet na cały sezon to wyjście naprzeciw głosom kibiców, dla których dotychczasowy system karnetów na poszczególne rundy był zbyt skomplikowany i mało intuicyjny. W miejsce karnetów obowiązujących w rundzie  zasadniczej, w rundzie wiosennej czy też w rundzie finałowej, wprowadzamy jeden karnet na wszystkie mecze Ekstraklasy (maksymalnie 19 meczów), a jego cena uzależniona będzie od miejsca, które wybierzesz na stadionie. W cenie karnetu zawarte są dodatkowo (w porównaniu do ubiegłych sezonów) 3 lub 4 mecze w rundzie finałowej oraz ewentualne mecze w Pucharze Polski do półfinału włącznie. 

Uproszczenie dotyczące oferty karnetów to nie jedyna zmiana, którą zauważą kibice. Na nowo podzieliliśmy stadion Legii pod kątem jakości miejsc, bardziej dostosowując ceny karnetów i biletów do atrakcyjności zajmowanego krzesełka na stadionie. W miejsce 4 kategorii cen karnetów wprowadzamy 6 kategorii miejsc. Chcemy być bardziej elastyczni i wprowadzić więcej możliwości wyboru miejsca i ceny karnetu. Liczymy na to, że każdy zainteresowany zakupem karnetu znajdzie w naszej ofercie propozycję dostosowaną do swoich potrzeb i możliwości. 

Nowy sektor rodzinny

Bardzo ważną zmianą jest też umiejscowienie sektora rodzinnego.  Mając na uwadze liczne sugestie kibiców podjęliśmy decyzję o przesunięciu sektora rodzinnego bliżej centrum Trybuny Wschodniej, a nie jak to miało miejsce dotychczas w sąsiedztwie sektora gości. Wierzymy, że dzięki tej zmianie rodziny będą miały lepszą widoczność, a młodzi kibice będą jeszcze aktywniej śledzić poczynania naszych piłkarzy na boisku. 

W związku z tą zmianą bramy pomiędzy Trybuną Wschodnią a Południową będą otwarte, tak, żeby wszyscy mogli swobodnie korzystać z atrakcji organizowanych na sektorze rodzinnym. Dzięki tej zmianie osoby, które do tej pory przychodziły na Trybunę Wschodnią, ponieważ chciały mieć lepszą widoczność, będą mogły zacząć zabierać swoje pociechy na mecze, mając pewność, że ich dzieci skorzystają z animacji organizowanych do tej pory na sektorze rodzinnym. Z kolei rodzice i dzieci z trybuny rodzinnej będą mogły wybrać sobie miejsce na stadionie o lepszej widoczności, nie tracąc możliwości korzystania z wszystkich atrakcji. 

Dzięki tej zmianie udało nam się stworzyć dodatkowy sektor za bramką na Trybunie Południowej dla osób, które chcą mieć doskonałe miejsc do obserwowania opraw kibicowskich i lubią oglądać mecze zza bramki.

Ceny nowych karnetów prezentują się następująco

Wszystkie osoby, które chciałyby zmienić swoje dotychczaswe miejsce lub mają dodatkowe pytania, proszone są o bezpośredni kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

Zapoznaj się z Regulaminem Sprzedaży Karnetów ESA 2019/2020 Plus.

Ankieta

Głosował: nie

Czy jesteś zadowolony/a z oferty karnetowej przygotowanej przez klub?

21.33% Tak

63.33% Nie

15.33% Nie zwracam uwagi, wspieram klub

Komentarze (78)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Robert
 • 0 / 0
Już lecę kupić. Wstyd mi że taka drużyna reprezentuje Warszawę i nasz kraj. Patałachy na boisku , idioci na trybunach.
Pułkownik
 • 0 / 0
Do karnetów powinni dorzucać mecze eliminacyje w pucharach. Przez to, że PP nam praktycznie odpada u siebie. Gramy w PP z drużynami niżej notowanymi to grają mecze u siebie a szansa na mecz na Ł3 dopiero jak trafi się drużyna z ekstraklasy i wylosują Legię jako pierwszą ;)
Major
 • 2 / 2
Przyznam że wkurza mnie dywagacja na temat cen karnetów.....
Tyle kosztują i wyżej ch..a nie Podskoczysz
Chcesz albo nie.... i koniec
Na Widzewie są tanie można się przenieść
My to Legia... Musi to kosztować
Sorka ale dla tych co jest to za dużo to tv publiczna przeprowadzi transmisję
Porucznik
 • 0 / 2
Każdy ma prawo wyrazić swoje własne zdanie. Ty kupuj nawet jak będą po 2000zł, wolno ci.
Mnie wolno powiedzieć, że 815 zł to dymanie kibica i podziękuję, jak wielu innych.
Za to co kopacze pokazali w zeszłym sezonie powinni zasponsorować trochę karnetów kibicom (np dzieciom). Był by to miły gest za blamaż który nam zaserwowali...
Podpułkownik
 • 1 / 1
biper1, żadnym słowem nikogo nie obraziłem, ale jeżeli czujesz się Pan urażony, to PRZEPRASZAM, bo moją intencją nie jest szerzenie chamstwa. Po drugie, jest coś na rzeczy skoro pojawiła się nowa informacja ws karnetów. W moim sercu jest Legia i nic na to nie poradzę ale do rzeczywistości trzeba podchodzić z umiarem, wręcz ostrożnie. Od 2-3 lat, pikujemy piłkarsko w dół i to jest bardzo niepokojące. Tego nie da się zignorować. Ja mam podstawowe obawy o to czy zagramy w fazie grupowej LE, a to jest warunek podstawowy żeby trybuny nie świeciły pustkami. Ile lat ma trwać piłkarska niemoc Legii? Pisze Pan, że my to nie komuna, patrzy Pan na trybuny, rozmawia z ludźmi, ja przynajmniej na Żylecie krezusów nie dostrzegam. Wreszcie, co to znaczy mądrze pookładany skład. Mądrze to można węgiel albo drewno poukładać w piłce potrzeba jest jakość. Piszę o tym dość długo ale jakoś to odbija się od ściany niemocy. Co wyniesie legia z U21 i U20, NIC ale w tym czasie następuje rozrost administracji, tej najwyżej opłacanej, czy tak samo jest z pionem sportowym, no właśnie i tu chyba lezy główny problem Pana rozumienia czy też niezrozumienia piłki.
Generał brygady
 • 1 / 1
@ Berg
Dlaczego co myśl to nowy post? Trzeba się szukać niczym w labiryncie aby wymienić się poglądami :)

Bez urazy, nie ja taki od razu aby się zaraz dąsać.

Zgadzamy się, że sportowo znajdujemy się w innym miejscu niż lat kilka temu. Wydaje mi się, że czynione są zabiegi aby stan ten żeczy uznawany był za nieaktualny. Czy się uda? Tak po kibicowsku ufam iż tak. Specjalistą nie jestem i być może kieruje się serduchem a nie logikom-wybaczyć mi trzeba:).

Nie komuna to znaczy, nie gospodarka sterowana centralnie lecz wolnorynkowa. Nie uważam, że krezusi sami są na stadionie, lecz ten stan zależny jest od jednostki a nie odgórny, niczym przykład wschodni.

Mądry skład, drużyna w tego słowa znaczeniu. Przykład drużyn czeskich, nie raz już na tym forum pokazywany.
Jak widać, po terażniejszych transferach, wydają się być robione z głową i za stosunkowo niewielkie pieniądze. Teraz tylko dobrze trzeba ich wkomponować w zespół.

Rozrost administracji, najwyżej opłacanej? To jest biznes P. Mioduskiegio i jego kapitał. Widocznie uznał, że potrzebuję zmian w tym segmencie swojej działalności biznesowej. Czy to się przełoży na aspekty sportowe? Zobaczymy.

Być może, tak jak Pan pisze nie znam się, ale kibicuje i wierzę że uda się odnieść sukces.
Tej wiary życzę wszystkim nam.
Najtańszy normalny karnet na Wisłę 410zł u nas 560 tylko, że u nich bez rundy mistrzowskiej czyli co tak drogo w Warszawie raczej nie.
Prawdziwy kibic Legii ma karnet i chodzi na wszystkie mecze Legii, a nie wybrane pod kątem przeciwnika. Chyba nie muszę dodawać, że Ja mam karnet od wielu, wielu lat.
Młodszy chorąży
 • 2 / 0
A na przykład w takim Liverpoolu to wszytko jest bardziej skomplikowane ;) Żeby kupić karnet to najpierw trzeba się zarejestrować a później już tylko poczekać kilka lat. Można sobie kupić pojedynczo, ale tak się składa, że dużą część wykupują turyści - tacy dosłowni, którzy sobie przyjeżdżają, żeby zobaczyć Anfield i jakiś dobry mecz. Lokalni kibice są trochę pod ochroną i mogą kupować bilety po niższych cenach, ale ilość biletów zniżkowych dla miejscowych ograniczona no i muszą mieć właściwy kod pocztowy, taki z literą L, żeby z tej zniżki skorzystać.
Napisałem to wszytko, bo ktoś niżej martwi się, że u nas będzie jak w Anglii, bez atmosfery i w ogóle. No to zapewniam, że nie będzie jak w Anglii, jeszcze długo, długo nie.
~Marian
 • 0 / 0
W Anglii nie ma atmosfery hahaha.A co znasz kogoś kto był.To Ci powiem że ja byłem na trzech meczach Arsenalu i daj Panie Boże żeby i nas było tak w połowie jak choćby na meczu Arsenalu że Stoke.Jesli uważasz że śpiewanie piosenek i chwalenie się że jesteśmy złodziejami i pijakami to model kibicowania to pooglądaj sobie choćby kibiców z Argentyny drużyny San Lorenzo dlligonam do tego.
Porucznik
 • 1 / 2
Cena na moje miejsce na sektorze 211 skoczyła z 710zł do 815zł. Czyli produkt podrożał. Czy jakość oferowanego produktu też wzrosła proporcjonalnie do ceny? Otóż nie.

Po latach kupowania karnetu, w tym sezonie mówię stanowcze NIE dojeniu kibiców. Nie będę płacił za nieudolne zarządzanie prezesa i jego świty.
Podpułkownik
 • 1 / 2
biper1, tu propaganda nic nie pomoże, nie pisz bzdur o cenach bo tu zarobki są ważniejsze. Niedawno Legia apelowała do młodzieży ponoć z atrakcyjna ofertą, gdzie ona jest? Skąd studenciak ma zebrać 500 zeta na karnet, chociaż czasem używasz głowy? Czy ta zbieranina z trenerem amatorem gwarantuje cokolwiek? A co kolego jak dostaniemy po d.upie i nie będzie gry w LE? Będziesz szczęśliwy jak Raków nam dołoży ze dwójkę? Póki co to wszystko co dotyczy pierwszego zespołu to wróżenie z fusów. Polska piłka klubowa się nigdzie nie liczy, leją nas nawet Luksemburczycy! Widzisz co ludzie wrzucają do skrzynek na oprawy? Chyba niewiele skoro z tych zbiórek zrobił się proces ciągły! Wszystko, co piszesz to domysły,przypuszczenia konfabulacje.
Generał brygady
 • 3 / 1
@ Panie Berg szanowny,
Dlaczego mnie Pan obrażasz, zażucając nie posiadania przeze mnie umiejętności logicznego myślenia? Dlaczego Pan zmyślasz, że konfabulacja jest mym zamiarem?

Pytasz skąd student ma ma zdobyć 500 zł na karnet? A z jakiego to źródła korzysta aby egzystować? Jeść, spać, ubierać się, opłacić abonament telefonu?
Zapominamy, że komuna się skończyła a my nie Białoruś. W Warszawie nikt cen do zarobków nie dostosuję. To my walczymy o zarobki i o to aby mieć bardziej komfortowe życie.

W/g mnie ceny jak na cały sezon i PP nie spowodują, że zrezygnuje z zakupu i możliwości bycia na stadionie.

A czy w razie porażki w LE czy porażki z Rakowem będę szczęśliwy? NIE. Ale nie przestanę kibicować. A inne ceny karnetów spowodują, że nie będziemy przegrywać?

Polska piłka klubowa jest gdzie jest a my przegrywamy nawet z Luksemburgiem, to fakt. Dlatego potrzeba zmian jest duża. Szczególnie szkolenie i mądre poukładanie składu pierwszego.

I proszę Cię, nie nazywaj i nie obrażaj naszego trenera, który jest sercem z Legią, a że dopiero jest na początku swojej drogi trenerskiej... czas pokaże jakim jest fachowcem.
Major
 • 1 / 1
Biper1
W pełni się zgadzam i popieram
Generał brygady
 • 1 / 1
@Robo
Cieszy mnie ten fakt, pozdrawiam :)
Generał brygady
 • 2 / 2
Przepraszam jeżeli kogoś uraże ale wydaje mi się i, że za dużo narzekamy.
Złe transfery, za drogie karnety, za gorąco :))

Bracia, patrząc na ceny w Warszawie, na koszty życia itd, to czy karnet na cały sezon +PP do półfinału to naprawdę taki wielki wydatek?

Widzę, że ludzie chętnie wrzucają do puszek na oprawy a żeby wspomóc klub (bilety, karnety) to już jest opór.
Generał brygady
 • 2 / 2
To, że przychodzą piłkarze z innych klubów to nie znaczy, że ceny będą takie jak w Białymstoku czy Zabrzu.
W Warszawie są inne koszty to raz, a dwa jakie sukcesy mają i będą mieli w tych miastach a jakie są i będą w Warszawie.
Podpułkownik
 • 3 / 3
Panie prezesie DM, cena karnetów w Białymstoku na łuk 160 złotych, to jest rzeczywiste odzwierciedlenie poziomu piłki w e-klapie. Każdy może ustalać ceny jak chce, zobaczymy ilu karnetowiczów przyjdzie w lipcu na Ł3?
Aha odnośnie karnetów. Sprowadzamy graczy Górnika, Jagieloni więc karnety powinny być w tej samej cenie co karnety na te zespoły. Płatni trolle Miodka atakujcie
Najgłupszy troll na tej stronie. Popływaj na swoim jachcie po Wiśle. hahaa
Te legiony spamuje tu od kilku sezonów i jeszcze ma czelność od troli nazywać kibiców Legii.
W ankiecie 75% wkurzonych za karnety, a na tej stronie? To obrzydliwe że 60% zarejestrowanych to opłacani przez Miodka trolle. Mnie już dawno za kasę Miodka okrzykneli kibicem innych klubów (już trzech) z innymi działają podobnie. To obrzydliwe by za srebrniki komentować i oceniać innych. Wstyd.
Idź dzbanie z Krakowa tacy jak ty minusują albo ludzie którzy nie zakumali, że cena obejmuje rundę finałową.
Ty jeszcze za Lesnego dałeś się poznać jako troll skisły :)
Tu pracuje jako informator :)

Legiony22
Legia stara się o 20 letniego , , jedną z największych gwiazd Mistrzostw Ameryku U20. Zawodnik lepszy niż ten za którego Ajax zapłącił 15 mln euro. Koszt 1,5 mil euro
05-02-2017 15:11
Marszałek Polski
 • 3 / 2
Cała strona aż pije z zachwytu nad taniością, opłacalnością i innymi .........ściami, a w ankiecie 75%% jest na nie. Kibic ma dość tej chały, niech klub udowodni, że na Ł3 piłkarze przestają kapać się po czołach!
hehehe podróbka piłki za cenę markowego produktu. Nie kupuję.
nie musisz, a właściwie to nawet lepiej, że nie kupisz, podróbki kibiców Legii niech lepiej trzymają się z dala od Ł3 :-)
Marszałek Polski
 • 3 / 1
Zasada powinna być prosta, skoro naszymi gwiazdami mają być piłkarze Górnika, Jagiellonii czy Piasta, to ceny karnetów powinny być takie jak w Białymstoku, Zabrzu czy Gliwicach!
ściągamy z eklapy - źle, bo bilety za drogie na szrot z eklapy. ściągamy z zagranicy - źle, bo zagraniczny szrot i takiego to za darmo nikt nie chce oglądać.

a potem na meczu Legia - Lech komplet mimo wysokich cen. i komu Wy tam będziecie kibicować, szrotowi z Wlkp? kibicujemy Legii, tu jest wszystko droższe niż na Podlasiu, od kiełbasy w stadionowym fastfoodzie przez bluzę treningową po karnet. Jak się nie podoba, to zamiast oczekiwać obniżenia budżetu Legii, zawsze można zwyczajnie zostać przed C+. no, chyba że c+ też za drogi jak na gwiazdy eklapy, to przepraszam, zostaje TVP1 raz na miesiąc, jak akurat pokażą Legię.

ja zagryzam zęby i biorę jak co roku, MP nam odjechało ale skład się oczyścił, doszedł fachowiec od przygotowania fizycznego, akademia buduje i doszedł do niej odpowiedni człowiek.
~olo
 • 0 / 0
Cała zabawa z tymi karnetami nie dotyczy chyba samej ceny, bo po podliczeniu ewentualnych spotkań jest ona jak najbardziej akceptowalna, na szybko:
Karnet Żyleta 560 zł, mecze 15 + 4 liga + ewentualnie 1 PP, co daje ok 20 spotkań. średnio za bilet wyjdzie ok 28 zł co jest ok.
Problem, wynika ze zmiany lokalizacji trybun i ewentualnej podwyżki z tego wynikającej ( dotyczy pewnej grupy ), zapłaty za cały sezon ( dotyczy wszystkich ) i braku możliwości udostępniania karnetu ( w zeszłym sezonie w rundzie zasadniczej na 7 spotkań ) co odnosi się też do wszystkich kupujących karnet.
Dla mnie klub przespał program Legiony i nie wykorzystał potencjału jaki stwarzał, co do upustów i korzyści dla karnetowiczów, różnice w cenach powinny być zdecydowanie większe ( lub inne bonusy ) niż dla osób nie kupujących karnety
Pułkownik
 • 3 / 3
ceny są rozsądne i zróżnicowane w zależności od miejsca, bądźmy poważni
Starszy kapral
 • 8 / 5
Nie wiem o co to marudzenie.W końcu mamy wolny wybór.Nikt nie zmusza do zakupu karnetu czy jakiejś tam tabliczki z nazwiskiem.
Ja mam karnet odkąd pamiętam i teraz też kupię.Chodzę na mecze bez względu na przeciwnika.Dla mnie mecz z Rakowem jest tak samo ważny jak z Lechem.
~antyjarząb.
 • 0 / 2
Ja regularnie w zeszłym sezonie byłem na każdym meczu. Kupowałem pojedyncze bilety na każdy mecz z osobna. Mam jednak pewność że mimo tego że Kupowałem bilety byłem na większej ilości spotkań niż nie jeden karnetowicz.
~jo
 • 0 / 2
Sorry errata nie wiem skąd te 17 powinno być 16... Ale cena zmieni się minimalnie
Kapral
 • 2 / 0
W sezonie zasadniczym gramy 15 spotkań u siebie, 4 w rundzie finałowej czyli 19 łącznie, z ewentualnie 1 meczem w PP wychodzi 20 spotkań
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Kolego Maku, ceny karnetu obejmują to, co jest napisane w regulaminie. Nie kłam a jak nie zrozumiałeś regulaminu to poproś rodziców to ci wyjaśnią.
Kapral
 • 1 / 0
Przeczytałem Regulamin i nie wiem o co się czepiasz, gwarantowanych jest 19 spotkań (15 liga w sezonie zasadniczym i 4 w rundzie mistrzowskiej - tak zakładam że będziemy grali 4 razy a nie 3) i ewentualnie Puchar Polski czyli łącznie 20, o co Ci człowieku chodzi?
~Dziad
 • 3 / 3
Z tym rodzinnym bajka haha.
Jako "stary dziad "z dzieckiem ogłaszam akcję pusty rodzinny.
Po 30 latach dość.
Marszałek Polski
 • 3 / 4
Dlaczego ta marketingowa papka jest napisana takim okropnym, napuszonym, bełkotliwym językiem? (Z litości o błędach nie wspomnę.)
Oburzające jest to, że komuś w klubie zapłacono za to „coś”...
Marszałek Polski
 • 2 / 0
— No i panie, kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, my płacimy.
Już na mediach społecznościowych uaktywnila się januszerka z krytyka cen, nie mogę tego zrozumieć nie pasuje to nie kupuj i wybieraj sobie mecze te które odpowiadają i zakup pojedynczego biletu. Tak w nawiązaniu dla tych co krytykują ceny to jak trzeba kupić dziecku najnowszego iphona za 5 tys to nie jest drogo bo nie może być gorsze a jak za karnet trzeba dać parę stów to już och i ach. Tylko Legia!!!
Major
 • 5 / 5
Pisałeś , chyba nie myśląc. Rozumiem że bilety kupujesz okazyjnie, na wybrane mecze. Tych co kupują karnety mami się szumnymi zapowiedziami a finalnie dymają karnetowiczów z roku na rok. Na ilu meczach byłeś kozaku przez ostatnie dwa, trzy lata ?
Chodzi mi tylko o to że jeśli coś mi nie odpowiada to tego nie kupuje bo co taka krytyka i wylewanie zali zmieni??? Już nic ceny ustalone a karnety i tak swoich nabywców znajdą także nie ma co się licytować ilością zaliczonych spotkań a jeśli to aż tak mocno Cię interesuje to kupuje pojedyncze bilety na mecze na których mogę być a nie te które wybieram Pozdrawiam
Generał brygady
 • 2 / 2
Bracia, prosta sprawa. Jest oferta: karnet za tyle i tyle albo bilet na pojedynczy mecz za tyle i tyle.
Wybrać co komu odpowiada, kupić i w czym problem?
Dobra rada : nie palić energii na to, na co wpływu nie mamy!
Marszałek Polski
 • 3 / 1
Adriano, nie siej popeliny, nikt ci nie karze reklamować zakupu karnetów. Ktoś kupi, dobrze nie kupi jego sprawa.
A czy ja je reklamuje? Sam karnetu nie kupuje bo na wszystkich meczach fizycznie nie mogę być i wybieram kupno pojedynczych ale jednocześnie nie krytykuje wolny rynek każdy kupuje to co uważa za stosowne
Major
 • 1 / 0
No widzisz, ja kupuję od wielu lat karnet, więc mogę więcej o nich powiedzieć. Tak wspieram klub.
Major
 • 1 / 0
Znów przyznaje Ci rację
Ja z synem mam karnet roczny wiec łapie się na przełom rozgrywek
Nie wiem jak nas klub potraktuje w przyszłym roku..... Ale chcę miejsca za bramką
Popieram przeniesienie rodzinnej dalej od sektora gości
Hmmm na każdym skrócie meczu jestem z synem..... i to wartość dodana
Hmmmm wrzucę sobie tabliczkę
Major
 • 4 / 2
Kolejny raz zarząd, marketing i właściciel pokazali jak bardzo zależy im na kibicach. Ta cała promocja, podział sektorów to kpina. Rozumiem że to kibice mają się dorzucić do strat powstałych w wyniku wspaniałego zarządzania klubem i gry kopaczy
Ani składu ani ładu jak policzysz wszystkie mecze to wyjdzie porównywalna cena z z ceną karnetu za poprzedni sezon
Tak nawiasem mówiąc każdy znajdzie coś dla siebie a dla wybrednych zawsze można kupować pojedyncze bilety na wybrane mecze i nie trzeba z automatu zasiadac w loży krytyków
Major
 • 3 / 3
Po odpadnięciu z pucharów bilety będą sprzedawać po 20 zł. Co zaoferują karnetowiczom ?
Ja wierzę że są wstanie wejść do grupy!!!
Generał brygady
 • 2 / 1
@Adriano
A co wtedy zrobią krytycy Legii? Załamią się i... jeszcze bardziej będą krytykoeać :)

Ja też mam przekonanie, że możemy zamieszać w grupie :). Mocno bym sobie tego życzył.
Biper taki już nasz kibicowski żywot pozostaje wierzyć do konca Pozdrawiam
Generał brygady
 • 2 / 0
Zawsze będę wierzył, jestem kibicem Legii Warszawa i zawsze będę jej kibicem.
Pozdrawiam.
Major
 • 0 / 0
Dens
Z całym szacunkiem
.... Ale nie pieprz głupot
Major
 • 0 / 0
I co gdy nie wejdą?
Przestaniesz chodzić na stadion?
Ja kibicuje Legii od 4dekad
....i nawet czego nie chce to gdyby się zdarzyła 3 liga o tak będę wiernym kibicem
Major
 • 0 / 0
Weż odwal się kolego. Ja też kibicuję Legii od 4 dekad, a może i ciut dłużej. Jak wejdą to będę szczęśliwy a swoje zdanie mam.
Major
 • 0 / 0
a karnet mam tańszy od dwóch ubiegłorocznych o 10 zł.
~Maliniak
 • 2 / 5
Wiem nikt nie zmusza mnie do kupowania karnetu. Ale do czegoś takiego łapy nie przyłożę. Kupony 2x 70 pln. za darmo ha ha ha ha Ta cena została doliczona do karnetu. O tyle więcej kosztuje niż przed rokiem. Ale kurestwo. A co jak nie chce tych kuponów? Cena karnetu się zmieni? Bandyctwo¡!!!!!!!!!
Jak więcej na moim sektorze 200 wychodzi tak samo a doszły mecze w rundzie finałowej. Zanim coś napiszesz to sprawdź. To jest karnet na cały sezon.
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Lesnoloczek, na rudę finałowa też? Bo jakoś to nie wynika z regulaminu. Robicie reklamę "trupowi" zobaczymy czy do programu kibicuj z klasą nie dołączą sąsiednie województwa!
Kurcze na cały sezon czego nie rozumiesz?
~Leśny Dziadek
 • 1 / 0
Ile trzeba będzie zapłacić za roczne wypożyczenie tego auta, w przypadku wygrania nagrody?
Starszy sierżant
 • 1 / 8
Widzę, że klub postanowił tym i cenami pozbyć się ze stadionu osób, które niekoniecznie zachowywały się odpowiednio. Chyba Mioduski miał dosyć płacenia kar za race itp. Chcą zrobić.pewnie jak w Anglii, że kibic siedzi, kupuje piwo i je kiełbaski. A atmosfera? Cóż... Po co atmosfera, ważne że sprzedaż się zgadza... Ech... Quo Vadis Legio?...
~Erni
 • 1 / 0
A jak niby się ich pozbędą? ????
Major
 • 1 / 0
Bilety ns Żyletę są wciąz
Major
 • 1 / 0
najtańsze
~jo
 • 0 / 1
Ulgowy na Żyletę na cały sezon i rundę finałową wraz z ewentualnymi meczami PP to koszt 395. Jak uzbiera się łącznie 22 mecze (17+4+1) to masz bilet na mecz za 17,95... To chyba nie jest koszmar cenowy...
ojej. nie beda odpalac rac i robic syfu...mam nadzieje. oni juz dawno powinni zniknac. najpozniej po borussi.
~jo
 • 1 / 0
Zakładając, że w rundzie finałowej grać będziemy 4x u siebie + 17 meczów w rundzie zasadniczej i tylko 1 mecz PP u siebie to daje 22 mecze. Np. 710/22 to 32,27 za bilet normalny lub 22,27 za ulgowy na np sektor 200.
No i tyle było bo płacileś ponad 500 za sezon zasadniczy i 200 za rundę finalowa.
Generał broni
 • 3 / 3
W końcu,cenowo wygląda podobnie ale już mi się w oczy rzuciło że jak Legia odpadnie z pucharów to znowu karneciarze w dupe,a ,a chwilę bilety będą po 10 15 zyla i nie widzę możliwość udostępniania karnetu,czemu?
~DamianL
 • 3 / 1
karnety się kupuje po to żeby wspierać klub finansowo a nie pier... głupoty.
Generał broni
 • 0 / 2
Ahahaha kolejny nowo zalogowany uwielbiam was:)