Kikolski, Rose i Kastrati trenowali z Legią

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

13-01-2022 / 10:05

(akt. 13-01-2022 / 12:47)

W czwartek na porannym treningu grono legionistów powiększyło się o trzech piłkarzy. Do Dubaju doleciało trzech ozdrowieńców - Maciej Kikolski, Lindsay Rose i Lirim Kastrati. Wszyscy trenowali z zespołem.

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich doleciał również dyrektor sportowy, Jacek Zieliński. Obejrzał poranne zajęcia w towarzystwie Pawła Tomczyka

Zawodnicy po tym jak wczoraj wieczorem rozegrali sparing wewnętrzny i biegali interwały, w czwartek po rozgrzewce musieli przebiec kilka kółek wokół murawy i zatrzymać się na jednej z trzech przygotowanych przez trenerów przygotowania fizycznego stacjach. Była praca nad koordynacją, dolnymi partiami mięśni oraz równowagą. 

Następnie gracze zostali podzieleni na dwa zespoły. W każdej z drużyn czterech zawodników dośrodkowywało piłkę w pole karne, zaś pozostali wbiegali w "szesnastkę" i uderzali na bramkę. Gol strzelony nogą był wyceniany na jeden punkt, zaś bramka zdobyta głową miała wagę dwóch punktów. Skutecznością po strzałach nogą popisywał się Maciej Rosołek, zaś w pojedynkach powietrznych nie miał sobie równych Mateusz Wieteska. O zwycięstwie swojego zespołu przesądziły jednak interwencje Macieja Kikolskiego

W zawodach strzeleckich nie uczestniczył Tomas Pekhart, który w tym czasie jeździł na rowerze stacjonarnym. W hotelu pozostali trenujący indywidualnie Rafael Lopes i Artur Jędrzejczyk. W zajęciach nie uczestniczył również Artur Boruc. Wcześniej trening zakończył Mateusz Hołownia

Zawodnicy Legii w czwartek po raz pierwszy będą mieli wolne popołudnie, które mają jednak spędzić we własnym gronie na terenie ośrodka hotelowego. 

Relacje z przygotowań Legii do rundy wiosennej - informacje, foto i wideo

Komentarze (23)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podpułkownik
 • 0 / 0
Na zdjęciu tylko jeden zawodnik ma dobrze założone gumy poniżej kolan część równo z kolanami a ci co mają założone prawie na d***e to oszukują samych siebie.
Zawodniczy maja imiona nie bojmy sie ich uzyc.
Generał broni
 • 0 / 0
Już czas ,żeby Kastrati zaczął pokazywać dobra grę.
Doświadczony bramkarz potrzebny jak tlen. Boruc co chwila okłada kolana lodem, albo nie uczestniczy w treningach :(
i co z nosem Rose'a? Bo o ile dobrze pamiętam, to miał mieć maskę, jak Pekhart, a na zdjęciu maski nie ma...
Generał broni
 • 0 / 0
Jeszcze się nie wyleczył?
Generał broni
 • 0 / 0
Bramkarz,napastnik,wahadlowi.Duzo pozycji a kasy brak.
Oddajmy jeszcze kilku zawodników za darmo, to będzie więcej kasy na nowe transfery!
Młodszy chorąży
 • 1 / 0
Nasz dyrektor Zieliński przyleciał fajnie ale prezes kudłaty chyba nie ma ochoty oglądać popisów naszych grajków i nie przyleci !
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Nie dziwię się po tym co pokazywali jesienią
Generał broni
 • 1 / 1
I dobrze.Po co tam Prezes.
W ten sposób Mioduski udaje, że się nie wcina w sprawy sportowe.
Ok panowie , do pracy ! Niech Wam Dubaj kojarzy się z ciężką harówką !!!
I kolejne transfery ;))
Fajnie, ze sa, koniec o*******ania...czas na ciezka prace.
Nie wiem jak Wy, ale ja liczę, że ten Rose odpali. Facet nie może być gorszy od Wieteski - grał w lepszej lidze i lepszym klubie. Niech się w końcu uda.
Może i ten Kastrati też da radę?

Czy ktoś coś wie co z Wszołkiem? Przyjdzie?
Już przeczytałem artykuł - nic z tego nie będzie - kaska kaska i tylko kaska - woli mieć euro i siedzieć na ławie w Unionie - nie ma co - ambitny chłopak :)))))))
Kapitan
 • 1 / 0
A tak ładnie opowiadał, że kasa nie jest dla niego najważniejsza :)
Generał dywizji
 • 4 / 2
Panowie. Wyrabiacie sobie zdanie, osądzacie zawodnika na podstawie artykułu dziennikarza, któremu wydaje się, że coś wie. Nie znacie prawdy a tylko się nakręcacie względem Wesołka.
Kapitan
 • 0 / 0
Radek, fakty są takie, że Wszołek był na Ł3 w połowie grudnia i poznał warunki na jakich mógłby wrócić. I co? Cisza. Ja nie wierzę, że go Union trzyma albo postawił zaporowe warunki. Raczej chciałby odzyskać część tego, co mu zapłacił "za podpis". Więc skoro Wszołka nie ma, to znaczy, że oferta Legii była dla niego zbyt niska i liczy, że ktoś da więcej.
Generał broni
 • 0 / 0
Z Wszolkiem to samo co było.
Trzymam mocno kciuki za Kikolskiego. Z trójki młodych chyba ma największe szanse na zrobienie kariery. W następnym sezonie powinien pójść na wypożyczenie do II ligi.