Klepacka z oficjalną nominacją do Tokio

Maciej Ziółkowski

Źródło: pya.org.pl

21-03-2020 / 17:00

(akt. 21-03-2020 / 17:00)

Zofia Klepacka będzie reprezentować Polskę na igrzyskach olimpijskich w Tokio w windsurfingowej klasie RS:X. Nominację dla legionistki oficjalnie zatwierdził zarząd Polskiego Związku Żeglarskiego po rekomendacji Zespołu Decyzyjnego PZŻ.

Zofia Klepacka wygrała krajowe eliminacje, na które składały się rezultaty w trzech imprezach rangi mistrzowskiej. W wewnętrznych kwalifikacjach zawodniczka Legii uzbierała 36 punktów – 9 za 7. miejsce podczas mistrzostw Europy na Majorce, 13 za 8. lokatę w mistrzostwach świata na jeziorze Garda w Torbole i 14 za 7. pozycję mistrzostw świata w australijskim Sorrento. 

- Wygrałam krajowe kwalifikacje, jestem bardzo zadowolona z moich wyników i bardzo się cieszę z oficjalnej nominacji. Igrzyska w Rio de Janeiro przegrałam z Gosią Białecką jednym punktem. Trudno mi było wtedy wrócić do formy po urodzeniu drugiego dziecka. Szczyt formy przyszedł przed samymi igrzyskami, wygrywałam i zajmowałam czołowe miejsca w światowych regatach, ale już było za późno, by pojechać do Rio. Nie poddałam się jednak, postanowiłam zawalczyć o Tokio i się udało. Jestem przykładem tego, że nawet jak się upadnie, trzeba wstać i walczyć o siebie, o cel, nigdy się nie poddawać, wierzyć w siebie. W tym miejscu dziękuję bardzo moim trenerom, sponsorom, Polskiej Grupie Energetycznej, klubowi Legia Warszawa, Polskiemu Związkowi Żeglarskiemu, Ministerstwu Sportu oraz kolegom i koleżankom z kadry. Jestem w dobrej formie, cały czas żegluję w czołówce, a obecnie największym problemem jest nowy sprzęt, na którym pływamy. Jest on awaryjny i na dodatek trudno dostępny. Nie jest to wina Polskiego Związku Żeglarskiego, tylko dostawcy sprzętu. Z tym problemem zmagamy się od ponad roku i największym wyzwaniem przed igrzyskami będzie właśnie ogarnięcie problemów sprzętowych. Do Tokio jadę walczyć o medal, tylko to mnie interesuje – mówiła Klepacka w rozmowie z serwisem "pya.org.pl". 

Komentarze (178)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał
 • 4 / 5
Kolega Biper został zniszczony jak lewaki w debatach z Korwinem. Broni hitlerowców, lgbt i Polańskiego. Typowy czytelnik koszernej. Człowieku idź stad, bo przegrałeś dotkliwiej niż twoi idole pod Stalingradem. Nie masz żadnych argumentów. Czasy takich jak ty mineły. Teraz nadszedł cxas twardych facetów, a nie takich lalusiów co im nie staje jak ty. Wypier.. stad. jakbyś był moim sąsiadem dawno bym ci chatę spalił.
Generał broni
 • 0 / 0
Aż się zastanawiam czy to strona o Legii Warszawa czy strona obrońców goowna wyborczego? Co jeden to lepszy. Jak nie obrońcy polonii to lgbt. Jednak dobrze że większość ogląda Legię przed telewizorem. A jedyne środowisko gdzie mogą cokolwiek powiedzieć to Internet.
Generał brygady
 • 0 / 2
Wątpię szczerze, żeby Zofia Klepacka była zadowolona z poziomu dyskusji, jaka się tu rozpętała. I łączenia tych wypowiedzi z jej nazwiskiem. Niezależnie od punktu widzenia dyskutantów!
No rzeczywiście ta pani to dopiero prezentuje jakże wysoki poziom swoich wypowiedzi i inteligencji:)

https://noizz.pl/lgbt/zofia-klepacka-myslala-ze-formularz-promuje-trzecia-plec-gender/6f7qx8s
Świrek a dlaczego nie przytoczysz cytatów z Klepackiej, które stawiają ją w pozytywnym świetle (nawet w kwestii tego lgbt za które jest tak obszczekiwana)?
Generał
 • 4 / 2
Masi:
no nie żartuj.
Zazwyczaj to ona rozpętuje i prowadzi "dyskusję" na takim poziomie.
Wielokrotnie gadała bzdury i podawała kłamliwe informacje, których nieprostowała nawet, gdy ktoś jej udowodnił, że mówi nieprawdę.
Generał brygady
 • 1 / 2
Panowie. Ja jej nie oceniam. Absolutnie nie jestem jej fanem w wymiarze pozasportowym. Ale poziom emocji jaki towarzyszy tej informacji jest dowodem, że emocje z Żylety przelały się na LN.
Klepacką szanuję jako sportowca. Jako człowieka? No cóż... Gdyby nie była dobrym sportowcem, to nie dyskutowali byśmy o jej poglądach, bo pies z kulawą nogą by o niej nie usłyszał. Ani jej nie usłyszał.
Generał
 • 1 / 1
masi:
spoko. Ja tylko zakwestionowałem to, że ona nie byłaby zadowolona z tego poziomu dyskusji, bo widząc kiedyś jej profil w mediach społecznościowych stwierdzam, że taki poziom dyskusji to jej żywioł.
Generał brygady
 • 1 / 0
I dlatego nie jest warta takich emocji.
Panowie, będzie 1000?
Generał broni
 • 1 / 2
Nudzi się, to moze będzie
Generał broni
 • 0 / 0
Obrońcy lgbt z legianet się obudzili to może będzie. Żałosne.
Może to i dobrze że większość stąd ogląda Legię sprzed tv.
Podporucznik
 • 3 / 9
Dotąd nie byłem w stanie zrozumieć, czemu kibice pewnego klubu spod Poznania, nazywają nas tęczowymi. "Dzięki" kilku kibicom mojego klubu, teraz już wiem. Szczerze wolę by nazywali mnie tak jak kiedyś czyli starą k....
Generał brygady
 • 8 / 0
Jak kto woli, skoro wolisz aby Cię tak nazywali...
Ja generalnie wolałbym aby ludzie się nie wyzywali.
Nie sądzę aby tolerancja była większa czy mniejsza tak w Poznaniu czy w Warszawie.
Marszałek Polski
 • 6 / 3
jfk - podziwiam twój wyrafinowany gust
Prawda?;)
Lepsza tęcza niż Słowiki...
Alaryku nie chodzi o gust. JFK woli być znienawidzony niż lekceważony. Ja bym wolał być szanowany, ale w Poznaniu to raczej niemożliwe i JFK sobie z tego zdaje sprawe, jak ja...
Marszałek Polski
 • 5 / 1
wszystko mi jedno o co chodzi - sama myśl jest perlista, podziwiam
Młodszy chorąży
 • 3 / 2
jfk:
to wedle życzenia od dziś będę Cię nazywał starą k..wą jak gdzieś cię zobaczę :)
Podporucznik
 • 1 / 5
BMW
W takim razie mniemam, że jesteś z wielkopolski ;) Jeśli tak, to nie mam urazy, tylko nie mów tęczowy i będzie gitara.
Podporucznik
 • 2 / 4
Palestino FC
Dzięki, chociaż jeden zrozumiał, a tylu tutaj wykształciuchów.
Generał brygady
 • 2 / 2
Nie pamiętam jak to dokładnie było w Pitbullu u Vegi. Jak Majami mówił czy się obraża z wyzwiska. Stanął przed lustrem i stwierdził, że za ni chu... ja do chu... ja to on podobny nie jest i już się nie obraża.
Ja się nie uważam za tęczowego czy starą k... . Jak ktoś z Poznania pisze, że w Warszawie są tacy czy siacy ja nie biorę tego do sobie bo za takiego się nie uważam.
Młodszy chorąży
 • 1 / 1
Ja z Warszawy.
Ale jak wolisz, żeby nazywali cię starą ku.wą Polacy z Wiekopolski to z Mazowsza też będą.
Tak więc nie jesteś teczowy, jesteś starą k.rwą.
Przy okazji wiemy jak odpowiesz w dylemacie, który kiedyś po necie latał: wolisz mieć córkę lesbijkę czy ku.wę? :)
Podporucznik
 • 2 / 4
BMW,
Widzisz, ja nie mam dylematów, w odróżnieniu od Ciebie, jak widzę. Dla mnie jest coś albo białe albo czarne a nie tęczowe. Ta poprawność polityczna kiedyś Was zgubi i myślę, że nie trzeba na to długo czekać. Ciebie jak w Poznaniu wyzywają od tęczowych, jako kibica Legii, to się pewnie uśmiechasz pod nosem z zadowolenia, a może i cieszysz? Gratuluję, w sumie nawet mnie to nie dziwi. Bez odbioru.
Młodszy chorąży
 • 4 / 1
jfk:
jak nie wiesz, że poza bialym i czarnym są na świecie inne kolory, to współczuję. Smutny świat i dlatego poglady prymitywne.
W ogóle mi nie przeszkadza nazwanie tęczowym, bo tylko dla wypowiadającego te słowa tłuka może to być obraza.
Podporucznik
 • 1 / 4
Cieszę się, że Ty żyjesz w "kolorowym" świecie. Tylko obyś się kiedyś nie obudził ze swojego snu, gdyż zderzenie z rzeczywistością może zaboleć. I gratuluję tak rozwiniętego i chłonącego wszystko umysłu.
Młodszy chorąży
 • 2 / 0
Dziękuję.
JFK, tu nie chodzi o brak zrozumienia. Tu chodzi o brak tolerancji dla inności. To zahacza o faszyzm ;)
Generał
 • 3 / 9
Zofia Klepacka jest dumą Legii. A że sie sprzeciwia seksualizacji dzieci... Kolega Palestino opisał wszystko jak to wygląda. Pamiętacie nasze kłopoty z organizacją Nigdy Więcej??? Zostali zaproszeni na debatę do tv. Nie przyszli. Tzw homofobia jest wymyślona przez lgbt. Wielu homoksekualistów nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Antysemityzm wymyślili sami żydzi, a tzw mowa nienawiści to wymysł tzw lewicowo-liberalnych środowisk.

Cóż.. Jest tu wielu ludzi którym TVN, koszerna i media Axel Springer wyprały mózgi. I wierza w tzw. zagrożenie demokracji. Szkoda, że nie byli tacy wygadani jak poprzednia władza wchodziła do redakcji Wprost, paliła budkę pod ruską ambasadą czy robiła prowokacje na środowiska im niewygodne. Tusk chciał tresować ludzi, tylko zapomniał, że Polacy tresować się nie dadzą.

To samo nagonka na Jarosława Jakimowicza. Bo powiedział tej moczymordzie Szycowi prawdę, jak ten kazał Klepackiej medale oddawać. Mam nadzieję, że nasza liga nie będze Premier League i nie będzie tęczowych tygodni. #NasReprezentujesz!!!
Generał broni
 • 3 / 6
Pani Zofio, bardzo gratuluję, bo bycie olimpijczykiem, to wielka sprawa!
Wielu chciałoby osiągac takie sukcesy, ale udaje sie tylko najlepszym. Brawo!
Generał broni
 • 0 / 3
"mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X, brązowa medalistka XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie."
Generał brygady
 • 1 / 0
Sukcesów sportowych nie można jej ujmować. Medale olimpijskie to marzenie każdego sportowca, to fakt.
Więc jeżeli skupimy się tylko na sferze sportowej to Pani Klepacka na pewno wiele osiągneła i zapewne jeszcze wiele jest wstanie wygrać.
Generał broni
 • 5 / 10
#jprdl... nie wiedziałem, że tu tylu ciepłych chłopaków. Co jest z wami?
Generał
 • 2 / 9
Nie ciepłych, tylko czytelników koszernej i wierzący, że tu chodzi o jakieś tam prawa. Homoseksualizm jest jakąś formą choroby seksualnej. Zboczeniem. Jesli większośc ludzi jest hetero, to znaczy, że to jest chore. Już na zachodzie mówi sie o legalizacji trójkątów. Ba.. Kiedys gadali, że związki kazirodcze mogą być legalne.

To jest krok do rozwalania normalnego modelu społeczeństwa. I to nie jest postęp. Tylko raczej powrót do biblijnej Sodomy i Gomory.
Generał brygady
 • 9 / 2
Cyt: "Homoseksualizm jest jakąś formą choroby seksualnej..."

Ty tak poważnie?
Rozumiem, że coś ma prawo Ci się nie podobać bądź że nie potrafisz zaakceptować czyjejś odmiennej orientacji seksualnej ale takie tezy to raczej wzięte ze średniowiecza. Brak akceptacji to jedno ale brak wiedzy to drugie, wybacz.
Generał
 • 2 / 9
Biper1, nagle sie zjawiłeś żeby bronić zboczeńców. Tak, takie śa fakty. Homoseksualizm to rodzaj dewiacji, zboczenia. I nie powołuj sie na pseudo naukowców. I nie pier.. o tolerancji. Tolerancja nie oxnacza przyzwolenia. Na zachodzie już osiągnęli poziom tego, że nic im nie można powiedzieć. Już u nas jak kogoś zwolnisz kto jest homo, nagle robi zadymę, że jest homo.

I wielu homo nie chce dzieci, małżeństw itp. To po prostu pewien rodzaj uprawiania miłości. Widziałeś nieuku orędowników miłości oralnej czy zoofilów??? Nie, bo seksualnośc to sprawa prywatna każdego człowieka. A ci wyłażą z tym na ulicę. To tak jakby ktoś łazil po ulicach i płakał, że jest rudy lub piegowaty.

I ćwoku nie udawaj mądrego, tylko odstaw mainstremowe media. A twój nick tu pojawił sie nagl.e Idź po kaśe do koszernej czy innych zadymiarzy. Zdrowi ludzie myślą jak ja, chorzy jak ty.
Generał brygady
 • 7 / 1
Ochłoń może trochę bo widzę, że pokrywka aż się trzęsie...
Ja nikogo nie bronię i nikogo nie atakuje, stwierdziłem iż mylnie interpretujesz homoseksualizm jako chorobę. Tyle i aż tyle jak widzę.
Pedofilia czy zoofilia to paskudna sprawa i trzeba tepić i daleki jestem aby nazywać to seksualnością!

Tak w środowisku hetero jak i homo są osoby, które nie chcą mieć dzieci jak i upubliczniają swoją orientację publicznie np w parkach czy innych częściach miasta.

Piszesz, że moje myślenie jest chore a twoje zdrowe. Na podstawie jednego zdania, że homoseksualizm to nie choroba?
Wyzywasz mnie od ćwoków bo masz taki kaprys, słabe to. Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje ale widzę że trudno ci zaakceptować że świat nie jest taki jaki sobie wyobrażałeś w dzieciństwie. To nie bajka Panie @kurek...
Generał broni
 • 0 / 6
"...homoseksualizm jako chorobę. Tyle i aż tyle jak widzę. Pedofilia czy zoofilia to paskudna sprawa i trzeba tepić i daleki jestem aby nazywać to seksualnością!"
W wiki jest o pedofilii: "W obu przypadkach zaliczana jest do kategorii zaburzeń preferencji seksualnych.". Łagodnie, prawda.
Jestem w wieku, gdy znacznie ostrzej mówiono o homoseksualiźmie (nie żeby ze średniowiecza, ale jednak; i nie zapomnij, że Kopernik tez był ze średniowioecza).
Gdy homoseksualizm stanie sie normą, to nasz gatunek wyginie. Zgadzasz się z tym, czy nie?
O Kopernik był ze Średniowiecza, czego to człowiek na LN się nie dowie;) Kurcze ale ci homoseksualiści są od początku dziejów ludzkości i jakoś nie wyginęliśmy. Za to religijni popaprańcy doprowadzili do wielu katastrof i likwidacji całych populacji, a przoduję w tym spod znaku krzyża.
Generał brygady
 • 3 / 0
@LW_MP
Dla mnie jeżeli chodzi o pedofilów nie ma dyskusji. Kara bezwzględnie z tych stosowanych np w średniowieczu.
Jestem w wieku, kiedy mogę stwierdzić iż mniej więcej połowa już za mną (statystycznie), ale nie ma to tu znaczenia jakie nazewnictwo zastosujemy.
Zadałeś mi pytanie, więc jak kultura wymaga grzecznie odpowiem. Z technicznego punktu widzenia, chociażby z racji wieku tak mojego jak i Twojego, odpowiedź znamy doskonale.
W naturze potrzeba jest równowaga i zapewne nic na siłę się nie da.
Dziś nauka daje wielkie możliwości co do przetrwania gatunku i może nie jest jak w filmie Seksmisja ale... :)

Tak na poważnie, czy homoseksualizm stanie się normą? A co to jest norma? Homoseksualizm był, jest i będzie - kwestia czy będzie akceptowany przez społeczeństwo czy nie. O to jest pytanie? Albo więc będzie akceptowany albo będzie ukrywany ale będzie.
Generał brygady
 • 5 / 0
@swirekwampirek
To fakt, wojny religijne pochłonęły miliony ofiar w dziejach ludzkości. Tak jak i religia jest bardzo często powodem do sporów i konfliktów.
Ja nie traktuje homoseksualizmu jako zagrożenia. Są osoby hetero, homo itd. Dla mnie każdy niech sobie żyje i będzie szczęśliwy.
Generał broni
 • 0 / 4
Biper, homoseksualizm był, jest i w mojej ocenie będzie marginesem. Marginesem, bo przedstawiciel gatunku nie spełnia podstawowej funkcji, czyli rozmnażania. Czyli jest zaburzeniem. Czy to, że uważam za zaburzenie, np. genetycznie zmniejszona odporność organizmu oznacza, że nie szanuję ludzi, którzy sa mniej odporni. Nie.
Generał broni
 • 0 / 6
swirek, jęsli sie dowiedziałes czegos nowego, to bardzo się cieszę.
A to, że nie zrozumiałeś, o co mi chodzi, mnie nie dziwi.
Generał broni
 • 0 / 7
"Kurcze ale ci homoseksualiści są od początku dziejów ludzkości i jakoś nie wyginęliśmy." - bo to margines, czyli nieliczne wyjątki.
"Za to religijni popaprańcy doprowadzili do wielu katastrof i likwidacji całych populacji, a przoduję w tym spod znaku krzyża." - z ta swastyką to masz w pełni rację ;)
Generał brygady
 • 5 / 1
@LW_MP
Margines, zaburzenie itd, możesz nazywać jak chcesz. Do rozmnażania nie trzeba kopulacji, są inne sposoby.
Żyjmy i dajmy żyć innym...
Ja akceptuje, że nie wszyscy ludzie są identyczni. Ja mam swoje życie i co tam kto robi w swojej sypialni to jego sprawa - no chyba że łamie prawo, ale to oczywiste.
Do biper: najogólniej rzecz ujmując wojny religijne, to były wojny o przejęcie kontroli nad szlakami handlowymi lub były powodowane innymi przesłankami ekonomicznymi. Nie dorabiajmy ideologii do zwykłej ludzkiej chciwości i żądzy władzy. To że jedno imperium było chrześcijańskie a drugie muzułmańskie to fakt ale nie powód do wojny...
"swirek, jęsli sie dowiedziałes czegos nowego, to bardzo się cieszę." Ty tak na serio?
Świrek wampirek wybacz ale prym w morderstwach całych rzesz ludzi wiodą towarzysze ateiści spod znaku czerwonego sztandaru. Nie spod znaku krzyża czy nawet półksiężyca. Nie chcę się spierać o różnice czy skalę łajdactwa, ale jednak komuną to największe zło tego świata. Co gorsza nie potępione tak zdecydowanie tak jak narodowy SOCJALIZM, a mało tego, jest fetowane w UE urodzinami Karola Marksa. To jest obłęd dopiero. Pozdrawiam.
Generał brygady
 • 3 / 0
@Palestino FC
Lubie historię ale pewności nie mam czy podłoże ekonomiczne to główny powód czy tylko tło...
Czy mamy pewność, że chodziło tylko o nowe ziemię czy złoto lub inne dobra czy jednak także bądź głównie o dominację jednej religii nad drugą?
Temat rzeka kolego choć nie przecze bardzo ciekawy.
Oczywiście nie przeczę że ideologie spod znaku Stalina, Mao i innych (może cię zdziwię ale zawsze nie znosiłem czerwonych i w odwrotności od ciebie za to dostałem po głowie) są były systemami zbrodniczymi. Dla mnie w ogóle licytacja na zbrodnie jest słaba, ale przypomnę że Chrześcijaństwo odkąd od czasów Konstantyna stało się religią władzy jest najbardziej zbrodniczym wyznaniem. Uprzedzam kolejne ataki, każda religia to bzdura dla debili.
Generał brygady
 • 4 / 0
@Palestino FC
Wydaje mi się, że właśnie dzięki temu że komunizm wzbudzał taki powszechny strach i obawy udało się powstać innemu potworkowi jakim jest / był nazizm i faszyzm.
Wydaje się, że w obawie przed komunizmem brytyjska monarchia (częściowo) zaczęła sympatyzować z nazizmem (ale tym przedwojennym), jeszcze zanim pokazał się w pełnej krasie - komunizm już wcześnie pokazał jaki to gagatek np w jaki sposób czerwoni walczyli z białymi i co zrobiono z całą carską rodziną Romanowów - Ostatni car Mikołaj II wraz z małżonką i ich dziećmi, został rozstrzelany.
@biper tak mamy pewność że chodzi o ekonomie i wladze. Interesowałem się różnymi konfliktami niby na tle religijnym. Jako przykład podam wątek katolicko protestancki w Irlandii. Od porozumień wielkopiątkowych jest tam spokój. Katolicy mają swoje prawa, mają coś do stracenia (spokój, dobre ŻYCIE) wiec są spokojni. Terroryzmu w Palestynie też byś nie miał, gdyby nie okupacja i wyzysk ekonomiczny. Przyczyną wrogosci nie jest sama religia, lecz ekonomia. Czy my walczymy z Tatarami czy Turkami tylko dlatego że są muzułmanami? Walczy się z innych powodów. Oczywiście mamy terroryzm sunnicki, sponsorowany przez bogate kraje arabskie i będący tak potrzebny USA jako usprawiedliwienie neokolonializmu, ale przecież wiemy że to tylko zasłona dymna. Są fanatycy religijni, nie przeczę, ale religia nie determinuje podejmowania wojen. Zawsze ekonomia.
Biper co do komunizmu we Włoszech tak faktycznie było, że reakcją na niego był faszyzm. Dla mnie jednak niemiecki nazizm i komunizm to 2 strony tej samej monety. Jedni socjaliści brunatni drudzy czerwoni. Jedni mają wroga klasowego, drudzy rasowego. Dzisiejszy świat mnie zadziwia pod tym względem, że jeden socjalizm, narodowy, się potępia a drugi nie do końca (patrz urodziny Marksa w UE, fetowanie manifestu w ventotene, symbole komunistyczne w parlamencie europejskim, w korytarzach zajmowanych przez frakcje lewicowe). Jako że zaczęło się od Zosi Klepackiej i jej wypowiedzi o lgbt, to na koniec dorzucę jeszcze jedno co mnie zadziwia. Ze pierwszy gej celebryta III RP tj Biedron Robert wg internetów, na swojej lodówie trzyma megnesiki-podobizny komunistów. Komuniści ci tępili homoseksualizm ze wszystkich sił. Kolejny absurd dni dzisiejszych. Pzdr.
Marszałek Polski
 • 3 / 1
a od kiedy to internet jest źródłem wiedzy?
Generał broni
 • 1 / 5
biper, to piękne "Żyjmy i dajmy żyć innym...", zwłaszcza w kontekście pani Klepackiej, której życ nie dają, bo sprzeciwiła sie propagowaniu LGBT
Alaryku. W internecie, który kwestionujesz jako rzetelne źródło wiedzy (i generalnie słusznie, choć są strony wiarygodne i o tym wiesz) Bez problemu znajdziesz zdjęcie na którym pozuje Robert Biedron a w tle lodówka, na ktorej dyndaja wesolutko komuniści-magnesiki. Ta informacja jest bardzo łatwa do zweryfikowania bo nie dotyczy fizyki kwantowej, odkryć w dziedzinie chemii czy czegoś , co powinno być poparte wieloletnimi badaniami ludzi z tytułami profesorskimi i trzeba się na tym znać. To zwykle zdjęcie. Jaki koń jest każdy widzi. No chyba że nie chce widziec...
Marszałek Polski
 • 1 / 1
"Alaryku. W internecie, który kwestionujesz jako rzetelne źródło wiedzy (i generalnie słusznie, choć są strony wiarygodne i o tym wiesz) Bez problemu znajdziesz zdjęcie na którym pozuje Robert Biedron a w tle lodówka, na ktorej dyndaja wesolutko komuniści-magnesiki. "
No dobrze ale skąd to założenie że mnie Biedroń i jego magnesiki w ogóle coś obchodzą?
Marszałek Polski
 • 1 / 0
P.S. Jesteś pewien ze fotka jest oryginalna a nie zmontowana:):):):):)?
Marszałek Polski
 • 1 / 0
"Generał dywizjiLW_MP1 / 5
biper, to piękne "Żyjmy i dajmy żyć innym...", zwłaszcza w kontekście pani Klepackiej, której życ nie dają, bo sprzeciwiła sie propagowaniu LGBT"

"Kochaj bliźniego jak siebie samego."
Nigdzie nie ma suplementu ani notki drobnym nawet drukiem z wyj ątkami od tej reguły.
Dlatego kocham was wszystkich - homo, hetero, nazi, kwazi, czerwa, czarne - w tym: sotnie i podniebienia, masonów, iluminatów, różokrzyżowców i nawet muslimów też. Bez wyjątków. Pod warunkiem że nie nas4acie mi na wycieraczkę. Albo komuś innemu - Bogu ducha winnemu.
Żyj i daj żyć innym. I nie wydziwiaj w stylu "tak ale" - bo przeczysz samemu sobie.
Generał broni
 • 0 / 0
alaryk, za głupi jestem, żeby zrozumieć Twoje wywody i sie do nich odnieść
Stąd takie założenie że Cie interesuje temat czerwonych zapędów Biedronia Alaryku, bo wchodzisz ze mną w dyskusje :) . Ja sobie pisałem z kimś innym, z biperem, a tu nagle robisz wtracenie że internet jest niewiarygodny w temacie Biedroń . Skoro już zacząłeś że mną gadać, to przestań palić głupa że Cie to nie interesuje. Jeśli uważasz, że to zdjęcie o którym pisałem jest fotomontażem, to mówię że nie jest i sam Biedron nie odcina się od komuchow, mało tego, z jednym postkomunista mieszka a jemu samemu z czerwonym kolorkiem po drodze jak postudiować tak biografie (choć za wiele do studiowania nie ma:dramy wokół odbytu, walka z wymyslona i dyskryminacja i długi epizod choroby socjalistycznej, bo demu trzeba coś dać i zapewnić z budżetu państwa...).
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Palestino, pozwól że zacytuje samego siebie: " a od kiedy to internet jest źródłem wiedzy?".
Gdzie tu jest coś o Biedroniu bo nie widzę.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
LW_MP.
Bardzo mi przykro. Pozdrawiam.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Palestino - a co to znaczy kiedy ktoś stawia takie coś na końcu tekstu - :):):):) - co to jest i co może oznaczać?
Marszałek Polski
 • 0 / 0
I ostatnie -jak rozmawiasz z biperem to mam siedzieć cicho? Czy cos pokręciłem?
Generał broni
 • 0 / 0
Macmon
Ja też nie dowierzam. Teoretycznie kibice Legii a.bronią lgbt jak własnej rodziny. Później się dziwić że Legię oglądają w tv. A na stadionie mają tyle do powiedzenia co dosłownie nic. Jedynie mogą tu wyrzucić swoje frustracje.
Ataki na Klepacka są dla mnie niezrozumiale. Krytykujacy ja zachowują się, jakby nie mieli dostępu do internetu i nie wiedzieli, co miała do powiedzenia w temacie lgbt. Ona to kilkukrotnie tłumaczyła. Ona ma gdzieś jak i z kim ktoś spolkuje. Ona jest przeciw obnoszeniu się z tym publicznie i przedstawianiu zachowań homoseksualnych jako normy dzieciom. Ma do tego prawo? Ma! Obrażała kogoś? Nie! Skończcie więc te potępieńcze pierdy, bo nie zrobiła NIC złego i tłumaczyła to kilkukrotnie. PS co do oceny homoseksualizmu, to polecam zaznajomienie się z historią ewolucji tego zjawiska od " jednostki chorobowej", przez zaburzenie" do "orientacji". Będziecie zdziwieni jak te "OFIARY dyskryminacji" jeździły z amerykanskimi komunistami po USA w latach 60tych i 70tych i atakowały psychiatrów i psychologów, przerywali odczyty i zaszczuwali lekarzy. Dziś ich następcy w Europie wydają w mediach wyroki cywilnej śmierci i robią nagonki na każdego kto odważy się z nimi nie zgadzać. Używają do tego mediów, instytucji unijnych jako tuby propagandowej i NGO pełniących funkcje postepackiego gestapo. Życzę wam refleksji i sprawdzenia faktów o których tu napisalem. PS atakowanie Bogu ducha winnej kobiety, przysrywki dot. jej potencjału intelektualnego i to jeszcze anonimowo, przez FACETÓW jest nieeleganckie.wstydzcie się.
Generał broni
 • 3 / 6
Zacytujmy ją: "Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT".
Ileż trzeba miec złej woli, zeby na tej podstawie nazywać kogokolwiek homofobem.
Generał broni
 • 2 / 4
I jeszcze to: "Do homoseksualistów osobiście nic nie mam. Niech sobie robią, co chcą, ale niech nie wprowadzają do szkół nauki, że to jest normalne, bo nie jest."
Generał
 • 8 / 7
No cóż...Klepacka jest związana z Legią i się z nią identyfikuje, więc nic dziwnego, że info o niej się tu znalazło.
A to, że ma siano zamiast mózgu i bardziej nas ośmiesza niż reprezentuje to inna kwestia.
To jak z kumatymi...niby super, że wszyscy piłkarze reklamują nas, że mamy niesamowity doping i oprawy, ale jak gdzieś pojedzie ekipa na wyjazd za granicę to mentalna wioska.
Generał broni
 • 4 / 5
Jestem kibicem Legii i muszę się godzić z tym, że wielu kibiców mojego ukochanego klubu ma siano w głowie. Bo to nie mój problem, tylko ich.
Generał
 • 6 / 3
Dokładnie.
Tak samo z bredniami i głupotami wypowiadanymi przez Klepacką czy Kowala.
Ich stan umysłu nie skreśla ich z legijnej społeczności tylko wzbudza śmiech lub politowanie.
Generał broni
 • 2 / 7
U mnie podziw, jeśli chodzi o tę wypowiedź Zofii Klepackiej
Generał
 • 6 / 1
Podziw dla kompletnej głupoty i braku oleju głowie to ciekawe zjawisko, ale niewiele mnie już dziwi u braci po szalu.
No i kurczę nomen omen, muszę w 100% zgodzić się z Drobiowym;)
Generał broni
 • 1 / 3
A mnie niezmiennie drażni obrażanie osób zamiast odniesienia się do ich wypowiedzi za wskazaniem z czym w tej wypowiedzi sie nie zgadamy/ zgadzamy.
Rozumiem, że trudniej argumentować niż rzucić "głupkiem", ale jak nie umie się pisać bez ataków na osobę, to najlepiej nie pisać.
Po prostu czasem trudno zejść na pewien poziom, są granice których człowiek nie powinien przekraczać.
Generał broni
 • 0 / 2
swirek, gratuluję wysokiej samooceny :)
Generał
 • 0 / 1
O...Wsiurek się ze mną zgodził. Kwarantanna jak widać wpływa na ludzi :)
No widzisz, tylko że ja Ciebie nie obraziłem.
Generał
 • 0 / 1
Aha....tylko autokorekta zmieniła Kaczę w Drobiowego?
Widocznie wirusy atakują też komputery i zmieniają nicki, więc nikt nikogo nie obraził.
Nie widzisz różnicy między Drobiowym a Wsiurek?
Generał
 • 2 / 3
Nie, bo nie ma różnicy.
Poniższa dyskusja o pani Zofii pokazuje znane m.in. z polityki zjawisko: najtrudniej zaakceptiwać zasady demokracji jej żarliwym obrońcom.
Nie, najtrudniej zgodnie wspólnie zdefiniować cokolwiek, włącznie z zasadami demokracji!
W najbardziej demokratycznej demokracji na błękitnej planecie(USA) można powie, ieć praktycznie wszystko co ślina przyniesie na język - prawo do swobody wypowiedzi jest niezbywalnym prawem człowieka. Pierwszy poprawka do ichniejsze konstytucji uniemożliwia jakiekolwiek prawne możliwości ograniczenia wolności słowa.
Generał broni
 • 0 / 5
Podobnie jak trudno byc tolerancyjnym, gdy jest sie bojownikiem o tolerancję
Generał brygady
 • 6 / 4
Gratuluję sukcesów sportowych Pani Klepackiej.
Osobiste życie to osobiste życie tej Pani, nie moja sprawa. Nie muszę się zgadzać czy nie zgadzać.

Problemem dla mnie jest to, że wypowiedzi Pani Zofii dzielą a nie łączą. A jako olimpijska powinna dawać pozytywne przykłady tak sportowe jak i prywatne. A jeżeli wzbudza tak duże kontrowersje i tak dzieli to mamy problem jak widać.
Przrpraszam, ale każdy ma prawo do prywatnego życia. Pani Zofia nie reprezentowała olimpijskiej rodziny, gdy robiła to co robiła. Idąc tym tokiem rozumowania, to niedługo wyrażane opinie prywatne bèdą decydować o nominacjach. Gdzieś musi być postawiona tama temu szaleństwu.
Generał brygady
 • 4 / 3
Oczywiście, że każdy ma prawo do swoich prywatnych spraw i życia. Tak jak napisałem, to jej sprawa. Chociaż jako Olimpijczyk powinna bardziej być dyplomatą w wyrażaniu publicznych opinii. Lepiej dla jej wizerunku aby nieupubliczniała swoich poglądów na tematy, które tak potrafią poróznić.
Jako Olimpijczyk nie wypowiada się jako Zosia tylko jako Zofia sportowiec i reprezentant Polski.
Nie istotnym jest czy podzielam/y jej poglądy ale to, że tak skrajnie się przy nich dzielimy.
Dwie sprawy:
1.W tamtej chwili nie należała do rodziny olimpijskiej.
2.Nie wyrażała własnych poglądów pod olimpijską flagą.

Występowała jako zwykła obywatelka Zofia Klepacka, korzystając z pełni przysługujących jej konstytucyjnych praw.
Generał broni
 • 2 / 3
biper, pani Klepacka dała bardzo pozytywny przykład. To nie jej wina, że rozsądna wypowiedź budzi kontrowersje.
Generał brygady
 • 3 / 2
W gwoli jasności, moja wypowiedź to tylko moja obserwacja.
Nie obrałem tu stanowiska za czy przeciw i nie zamierzam nikogo krytykować.
Chodzi mi tylko o skutek wypowiedzi Pani Klepackiej i skrajne obozy poparcia bądź krytyki.
Wydaje się, że lepiej ważyć słowa jako osoba powszechnie znana aby unikać sytuacji dzielenia. Pani Zofia ma prawo do własnego zdania ale publicznie go wypowiadając może powinna być bardziej delikatna w swej wypowiedzi.
Generał broni
 • 2 / 4
Delikatna była. Wzbudziła jedynie szał po stronie propagujacych LGBT.
Co potwierdza tezę, że prawda czasem boli (nie zawsze udaje się być "obłym")
Generał brygady
 • 2 / 1
Hmmyyy, jej wypowiedź mocno podzieliła forum. Widać mocno po plusach i minusach, jak i po wypowiedziach że są tak zwolennicy jak i przeciwnicy poglądów Pani Klepackiej.
Przeszkadza mi to,że zamiast łagodzić obyczaje swoim stanowiskiem to dzieli i powoduje negatywny oddźwięk.
Ma prawo myśleć po swojemu ale jej publiczne wypowiedzi powodują zwady jak widzę.
Generał broni
 • 0 / 1
Gwarantuje ci, za każda wypowiedx może wzbudzić zwady (znajdzie zwolenników i przeciwników).
Generał brygady
 • 1 / 0
Zapewne masz rację ale może jakby w bardziej zawoalowany sposób spróbowała, może bardziej aluzyjny.
Zamiast napisać Lech to ch... j, można napisać że nie podrodze mi z klubem z Poznania. Chodzi o to samo a jednak wydźwięk ma inny.
Generał broni
 • 0 / 1
biper, a jak to sie ma do wypowiedzi Klepackiej, bo nie rozumiem?
Generał brygady
 • 2 / 1
@LW_MP
Podałem po prostu przykład. Lepiej publicznie nie mówić wprost tego co się myśli, lepiej tą samą informację ubrać nieco inaczej.
Pani Zosiu, gratulacje.
Osobiste poglądy Pani Klepackiej nie mają nic wspólnego z Legią - ma pełne prawo do do ich wyrażania, o ile nie podpadają pod paragraf - i jako takie nie powinny być brane pod uwagę prze osoby komentujące tu, a mieniące się kibicami Legii.

Tak na marginesie, to kolejny raz napiszę, że redakcja powinna banować na określony czas za "kulturę" wypowiedzi, a niereformowalnych dożywotnio.
Pułkownik
 • 2 / 2
Zosiu tylko czy będzie ta olimpiada?!
Albo kiedy będzie...
Olimpiada to potężny biznes, więc się odbędzie. Pytanie:kiedy?
Generał
 • 9 / 13
Wstydem to jest bronienie lewackich aktywistów. Moralnych następców czerwonej bandy. Zofia Klepacka to wzór dla młodych ludzi. Skąd tu tylu fanów lgbt... To nie chodzi o żadną tolerancję. Wielu homoseksualistów nie chce mieć z tym nic wspólnego. Piasek powiedziakł, że to jego sprawa i żeby mu głowy nie zawracać. Jacyków też powiedział, że to zwykłe pajace.

Czy naprawdę są tacy kretyni co wierzą w te bajki???? Tu nie chodzi o żadną tolerancję. Jedna od tej sekty lgbt mówiła, że śa współczesnymi żydami. Przypadkiem trafiła w sedno. Koszerne też robią z siebie ofiary i wszędzie widzą antysemityzm. A tak samo oni jak i ludzie z sekty lgbt to najmniej tolerancyjna grupa.

Mela Gibsona za film Pasja spotkała straszna krytyka i niemal lincz ze strony towarzystwa żydowskiego. Jam Caviezel który grał Jezusa długo nie mógł znaleźć roli. Gazeta koszerna zjechała ten film. Co do lgbt.. Jak aktor Redbad Klynstra zapytał ilu tam jest pedofili, to go zrównano z ziemią. Potem dodał, że w Holandii na to pytanie mu odpowiedziano.

Oni w tak samo haniebny sposób jak komuniści atakują kościół. to są mentalni następcy czerwonej zarazy. Wystarczy przeanalizować historię i ich działania. Dlatego pełen szacunek dla Zofii Klepackiej.
~Tomek
 • 5 / 9
do NaszaL : wstyd ,że komentujesz jej poglądy osobiste na ponoć portalu niepolitycznym , a inni ci jeszcze plusują. Wstyd Panowie.
Major
 • 18 / 25
Wstyd, ze ktos taki reprezentuje Legie!!!
Pułkownik
 • 11 / 12
Rozwiń swoją wypowiedź. Czy chodzi Ci o poglądy czy o sport?
~Prawda boli
 • 5 / 4
Wstyd, że ktoś taki jej kibicuje..
Starszy kapral
 • 12 / 11
Pielgrzym, z poglądami jest jak z penisem u facetów.Każdy ma swojego, ale to nie znaczy, że trzeba z nimi chodzić na wierzchu.
Z orientacja seksualna też się nie należy obnosić i o to właśnie apelowała Klepacka. Teraz na niej się wiesza psy, choć na dobrą sprawę apelowała o zdrowy rozsądek. Prostowała to kilkukrotnie, ale szermierzom postępu nie wytłumaczysz. Teraz czekam na minusy za przywołanie faktów.
Jak Ci wstyd, że dziewczyna prosi o zakończenie ulicznych popisów przez ekshibicjonistow spod znaku tęczy, to się wstydź. Klepacka wyjaśniała wielokrotnie, że ma gdzieś jak się ktoś zadowala seksualnie i to nie jej sprawa. Prosiła tylko by się z tym nie obnosić i nie prac dzieciom głów w szkołach pod tym względem (patrz zapędy Trzaskowskiego i Rabieja) . Ja też nie popieram ekshibicjonizmu, zarówno homo jak i hetero. W związku z powyższym bardzo proszę nie przypierdalać się do kobiety bez powodu.
Generał dywizji
 • 10 / 7
Jak to się przypier... (a zrobiła to właśnie Klepacka), to będą się przypier... do Klepackiej. Proste.
Generał
 • 8 / 12
Ona sie do nikogo nie przypier... W tym kraju jak masz inne zdanie niż mainstream i celebryci, jesteś linczowany.
Generał broni
 • 6 / 10
NaszaL i fairplay, czasami lepiej milczeć
Każdy ma swoje zdanie i prawo je wygłaszać.
Generał broni
 • 6 / 9
Prawo ma każdy, ale czasem lepiej milczeć
To milcz.
Chyba jeszcze nigdy nie widziałem tu tak skrajnej ilości plusów i minusów...
Generał broni
 • 5 / 8
Dawno nie byłem tak dumny z minusów. Dziekuję
A ja dałem plusa.
Młodszy chorąży
 • 2 / 1
LW_MP:
proszę, do usług :)
@fairplay Klepacka została źle zrozumiana i naskoczyli na nią nadgorliwi aktywiści i dziennikarze o lewicowym profilu. Wytłumaczyła co miała na myśli. Jeśli po jej wyjaśnieniach ktoś nadal ja krytykuje (nie wiem za co) to znaczy że ten ktoś ma w sobie bardzo wiele złej woli lub/i ma sprany baniak źle pojeta politpoprawnoscia. Zofia Klepacka jest przeciw propagowaniu homoseksualizmu jako czegoś w dobrym tonie, cool itd. (swego czasu w świecie aktorów w międzywojniu w dobrym tobie było mieć syfa od reprezentantek europejskiego demimondu. Z byciem homo zaczyna być podobnie wśród licealistow, zwłaszcza w USA). Klepacka mówi wprost. Tolerancja tak, afirmacja nie. Ma prawo do swojego zdania, mieści się ono w ramach cywilizowanej dyskusji, więc proszę dać kobiecie spokój bo nie każdy musi kibicować lgbt. Apeluje o TOLERANCJĘ.
To chyba do siebie w pierwszej kolejności powinieneś apelować o tolerancję?
A względem kogo jestem nietolerancyjny? Ja prostuje kłamstwa na temat Zofii Klepackiej. To jest brak tolerancji?
A to sobie czytaj swój poprzedni wpis dotąd, aż zrozumiesz.
Moim zdaniem potępiasz Zofie Klepacka za urojone przewiny. Kobieta ma odmienne zdanie od Twojego, nie wypowiada się entuzjastycznie o lgbt i teczowym aktywistom mówi NIE. Tyle i tylko tyle. Stawiaj więc sobie minusy, ale nie mów innym czego mają się wstydzić i co myśleć. A co do tolerancji to owszem toleruje, ale nie muszę lubić i będę krytykować. Tym się tolerancja różni od akceptacji. Będę bronił Klepackiej przed presją pewnych srodowisk na wykluczenie jej że świata sportu, bo to zagrywka czysto bydlęca. Niech się wycofają sponsorzy, nie wpadnie w tarapaty finansowe nie? Może wtedy się zamknie i ja zlamiemy? To jest dla mnie największe świństwo. Sankcjonowanie poglądów a nawet postaw wynikających wprost z religii i tradycji mając gębę pełna frazesów o otwartosci. Niedobrze się robi.
Generał broni
 • 2 / 5
Skorzystam z Palestino: "Klepacka mówi wprost. Tolerancja tak, afirmacja nie."
Obrażanie jej jest obrzydliwe, tym bardziej, że prezentuje bardzo rozsądną postawę.

fairplay, musisz zmienic nick, bo ma sie nijak do rzeczywistości
Generał broni
 • 2 / 5
Palestino, nie sadzę, żeby udało Ci się przekonać "tolerancyjnych inaczej". Fajnie, że próbujesz, ale to walka z wiatrakami.
Moim celem nie jest zmiana przekonan rairplaya, tylko zaprotestowanie przeciwko atakom na kobietę. Podaje argumenty, przytaczam fakty, ktoś postronny na to patrzy i rozważy racje. Podejście postkomuny ciazy ku cenzurze i eliminacji z życia publicznego ludzi, którzy mają swoje zdanie i potrafią go bronić a do tego mają "zasięgi". Sprawa jest z pozoru błaha ale nie jest taka tak naprawdę. Nie można sobie pozwolić narzucić chorej optyki, czy to ludzi którzy wierzą w bzdury które głoszą (walka Antify i młodych lewakow z konserwatyzmem pod pretekstem walki z "naziolami") czy manipulantów, którzy używaja tych pierwszych w roli pożytecznych idiotow (politycy lewicowi).
Panowie,
wydaje mi się, że ta dyskusja nie ma większego sensu, nikt nikogo nie przekona, a jedynie kibice Legii się pokłócą, szkoda nerwów.
Pozdrawiam Was i życzę zdrowia, również psychicznego, bo na pewno wszyscy się ostatnio stresujemy bardziej niż zwykle...
Generał brygady
 • 0 / 0
Dałem Ci plusa Synu. Jak zwykle zresztą!
Generał broni
 • 0 / 0
Ledarg, dyskusja okazał sie bez sensu, bo chcących obrazić panią Klepacką rzeczywiście ciężko przekonać, że ich wypowiedzi są niedopuszczalne.
Ma jednak wartość, bo pozwala lepiej poznać osoby, z którymi na tym forum czasami dyskutuję.
W obecnej sytuacji to raczej nie ma się z czego cieszyć...
Co będzie to będzie, jak będą to pojedzie.
To też prawda. Zatem gratuluję nominacji:-)
Tak naprawdę nie mamy pojęcia czy będzie Tokio.
https://sport.tvp.pl/47205907/kto-zaplaci-felieton-piotra-sobczynskiego
Tokio będzie, jako miasto:-) Bo jeśli chodzi o igrzyska to... Wprawdzie włodarze twierdzą, że mają być, ale moim zdaniem to średni pomysł...
Generał brygady
 • 0 / 0
Igrzyska może się odbędą, pytanie w jakim składzie i w jakiej formie będą główni aktorzy???
Piszą, że MKOl się ugiął.
Wczoraj coś pisali, że dają sobie miesiąc na podjęcie decyzji. Moim zdaniem powinna być tylko jedna...
Kapitan
 • 2 / 0
No właśnie...
Kiedy ona tam pojedzie?
Na razie to w gwiazdach.
I kiedy będzie. Dzisiaj to sprawa marginalna.
Generał broni
 • 0 / 0
Jak się okazało, nie prędko niestety
Podpułkownik
 • 2 / 1
Gratulacje za nominacje szkoda tylko że do igrzysk które się nie odbędą.
Oj tam, oj tam... Zawsze coś, jakby co jak znalazł :-)