Kolejne mecze testowanych i wypożyczonych

12.07.2010 15:16

(akt. 15.12.2018 21:45)

Piłkarz Młodej Legii <strong>Patryk Kamiński</strong> zagrał przez 45 minut w barwach OKS-u Otwock w spotkaniu z Górnikiem Łęczna. Legionista przebywający na testach przegrał 2:5. Pierwszego gola dla ekipy z Otwocka strzelił były zawodnik naszego klubu <strong>Wojciech Wocial</strong>. ŁKS Łódź z <strong>Marcinem Mięcielem</strong> i <strong>Marcinem Smolińskim</strong> w składzie, ale bez <strong>Macieja Świdzikowskiego</strong> przegrał w Gutowie Małym z Lechią Gdańsk 0:2. "Świdzik" dziś rozpoczął przygotowania do sezonu z Radomiakiem Radom. Jak poinformował serwis tego klubu Świdzikowskiemu wygasł kontrakt z Legią i prawdopodobnie piłkarz zwiąże się z Radomiakiem na dłużej.
Sandecja Nowy Sącz i Damian Zbozień przegrali w meczu towarzyskim ze słowackim Tatranem Presov 0:3. Wojciech Trochim zagrał w drugiej połowie meczu swojego Bałtyku Gdynia z Orłem Międzyrzecz 1:0.