Robert Balewski

Źródło:

29.03.2006 19:15

(akt. 26.12.2018 05:37)

Z powodu obfitych opadów deszczu odwołany został zaplanowany na dziś mecz 19. kolejki Orange Ekstraklasy Odra Wodzisław - Górnik Zabrze. Decyzję taką podjął sędzia spotkania <b>Marek Mikołajewski</b> z Ciechanowa w porozumieniu z delegatem PZPN <b>Kazimierzem Greniem</b> i kierownikami obu drużyn.
Mecz Odra - Górnik był już przekładany dwukrotnie. 11 i 22 marca na przeszkodzie stanęła zima, a dziś padający deszcz. O nowym terminie spotkania zadecyduje Ekstraklasa SA Rozegrano natomiast inny zaległy mecz 19. kolejki, w którym Arka Gdynia zremisowała z Wisłą Płock 1:1. Bramkę dla Arki strzelił w 57 minucie Grzegorz Jakosz, a wyrównującego gola dla Wisły Płock zdobył w 75 minucie Żarko Belada.