News: Konkurs z biletami na mecz z Arką Gdynia rozstrzygnięty

Konkurs z biletami na mecz z Cork rozstrzygnięty

17.07.2018 12:19

(akt. 04.01.2019 12:22)

Razem z głównym sponsorem Legii Warszawa - firmą Fortuna zakładami bukmacherskimi zorganizowaliśmy dla Was szybki konkurs. Do wygrania były trzy podwójne bilety na mecz rewanżowy I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów z Cork City, który odbędzie się we wtorek 17 lipca o godzinie 21:00. Aby dać sobie szansę na wygraną, trzeba było odpowiedzieć na dwa poniższe pytania i odpowiedź zamieścić w formie komentarza poniżej. Trzy osoby, które odpowiedziały prawidłowo jako pierwsze, otrzymają od nas wejściówki na mecz.

Pytania konkursowe:

1. W 1986 roku Legia Warszawa w 1/32 finału pucharu UEFA w dwumeczu pokonała Dniepr Dniepropietrowsk 1:0. Kto zdobył bramkę na wagę awansu?

Autorem jedynego gola był Jarosław Araszkiewicz. Strzelił go w 77. minucie rewanżowego spotkania w Warszawie.

2. W 2001 roku w 1/32 finału pucharu UEFA piłkarze Legii przegrali w dwumeczu z Valencią 2:7. Kto był autorem bramki dla Legii w Warszawie, a kto na stadionie Valencii?

Bramkę w Warszawie dającą prowadzenie Legii zdobył Bartosz Karwan w 11. minucie, zaś honorowego gola w Walencji strzelił Stanko Svitlica w 76. minucie spotkania.

Najszybciej prawidłowo na pytania odpowiedzieli Piter88, karril i Raf86. Gratu(L)ujemy! Do zwycięzców wkrótce prześlemy bilety drogą elektroniczną.

Uwaga - osoby niezalogowane razem z odpowiedziami muszą wpisać swój adres e-mail byśmy mogli przesłać bilety droga elektroniczną. Na Waszą prośbę zaznaczamy, że odpowiedzi do komentarzy nie będą się liczyły - dlatego przed zamieszczeniem komentarza trzeba sprawdzić czy odpowiedzi na pytania są zamieszczone w całości i czy zawarty jest adres e-mail. Jeden adres e-mail i jeden nick może brać udział w konkursie tylko raz - liczy się pierwsza odpowiedź.

Zachęcamy do polubienia fanpejdżu eFortuna.pl oraz do wizyty na na stronie Fortuny - kliknij tutaj.