Koronawirus: Sekcja jeździecka liczy na pomoc

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

17-04-2020 / 14:27

(akt. 17-04-2020 / 14:27)

Pandemia koronawirusa przynosi problemy wszystkim klubom sportowym. Kłopoty nie ominęły także sekcji jeździeckiej Legii Warszawa, która zbiera pieniądze na dalsze funkcjonowania.

W związku z odgórnymi wytycznymi konie zostały wysłane na przymusowy urlop. Otaczamy nasze konie niezmienną opieką oraz zapewniamy im aktualnie minimalny ruch, ale niedługo skończą się zasoby na ich utrzymanie, aby szkółka mogła przetrwać i przyjąć was w niezmienionym składzie stajni, to chcielibyśmy prosić o choćby symboliczną wpłatę – informują przedstawiciele sekcji jeździeckiej. 

Jeźdźcy Legii zebrali do tej pory pięć tysięcy. Potrzeby są jednak większe. Mowa o 30 tysiącach złotych.

Sekcję można wesprzeć tutaj

Komentarze (5)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Dobrze, że konie nie chorują na COVID-19. I nie przenoszą (chyba). Ale z maseczkami nie byłoby kłopotów, taka modyfikacja worka z obrokiem...
Wsparłem.
Kapitan
  • 3 / 0
Moja żona, cudowne i ładne dojrzałe babsko cały czas ujezdza naszą klacz.
Stąd wiem ile trudu w dzisiejszych czasach sprawia utrzymanie konia.
Wspierajmy zwierzaki.
One potrzebują teraz naszej pomocy jak nigdy odkąd sięgam pamięcią.
Pamiętam jeszcze czasy gdy Fort Bema był pod kuratelą wojskową i na tamtejszym hipodromie odbywały się Mistrzostwa Europy. Dużo widzów, flagi na masztach, budka sędziego na środku hipodromu, działo się. Wszystkie sekcje wtedy prężnie działały. Zapasy, ciężary, szermierka, szpada, piłka nożna. Wszystko zaczęło się sypać po 1996 roku gdy wojsko ostatecznie opuściło te tereny. Teraz wszystko w ruinie, już deweloperka łapska swoje tam wkłada.
Bo Warszawa to miast rządzone przez deweloperów.