Korzym wygrywa, inni remisują

Jakub Trepczyński

22.11.2009 11:15

(akt. 16.12.2018 21:19)

Siódme zwycięstwo z rzędu odnieśli podopieczni Rafała Ulatowskiego. Tym razem GKS Bełchatów pokonał na wyjeździe Lechię Gdańsk 2:0. Wypożyczony z Legii <strong>Maciej Korzym</strong> wybiegł w podstawowej "jedenastce" i przebywał na murawie do 75. minuty, kiedy to zmienił go <strong>Mateusz Cetnarski</strong>. Zagłębie Lubin, w którym występuje <strong>Martins Nnabugwu Ekwueme</strong> szczęśliwie zremisowało 3:3 z Koroną Kielce. Gola dającego jeden punkt lubinianom strzelił <strong>Iljan Micanski</strong> w 89. minucie gry. Martins Ekwueme grał do 66. minuty, zmienił go <strong>David Caiado</strong>.
Zremisowali także poloniści z Bytomia. 1:1 to dobry wynik w konfrontacji z Jagiellonią Białystok, ale to gospodarze pierwsi zdobyli gola. Białostoczanie wyrównali za sprawą Tomasza Frankowskiego. Cały mecz w bramce Polonii rozegrał Wojciech Skaba.

W sobotę odbył się jeden mecz grupy wschodniej II ligi. Było to zaległe spotkanie 19. kolejki, w którym Resovia Rzeszów podejmowała Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1:1. W drużynie przyjezdnych do 88. minuty na boisku przebywał Michał Kucharczyk. Świt jest wiceliderem tabeli i przed rundą wiosenną traci dwa punkty do pierwszego miejsca.