News: Koszykówka: Legia znokautowała rywali w trzeciej kwarcie

Koszykówka: Legia znokautowała rywali w trzeciej kwarcie

Kamil Gieroba

Źródło: legiakosz.com

12.12.2015 17:58

(akt. 07.12.2018 18:10)

Dzięki znakomitej postawie w trzeciej kwarcie Legia Warszawa znokautowała Basket Biofarm Poznań 75:44 w meczu w ramach czternastej kolejki I ligi. Była to trzecia wygrana legionistów z rzędu. Przez pierwszą połowę meczu nic nie wskazywało na tak efektowne zwycięstwo. Gospodarze dzięki dobrej postawie Piotra Wołocha (15 punktów w całym spotkaniu) przegrywali jedynie sześcioma punktami (25:31). Później kluczowa okazała się dobra dyspozycja Adama Parzycha i Marka Szumełdy-Krzyckiego. Legia odskoczyła wygrywając trzecią kwartę 24:4. W ostatniej partii ponownie doszło do wyrównanej rywalizacji, ale to niewiele zmieniło w kontekście ostatecznego wyniku.

Kolejny mecz Legia zagra w sobotę, 19 grudnia o 15:00 z SKK Siedlce w hali na Bemowie. Bilety można kupować w kasie numer 1 przy Łazienkowskiej 3.