News: Krzysztof Mączyński: Razem wygrywamy, razem przegrywamy

Krzysztof Mączyński: Razem wygrywamy, razem przegrywamy

Marcin Słoka, Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

28.07.2018 23:30

(akt. 02.12.2018 11:23)

- To był dla nas bardzo ważny mecz. Spodziewaliśmy się trudnego spotkania. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, w jakiej sytuacji znajdujemy się przed konfrontacją z kielczanami. W drugiej połowie nastąpiła przemiana w zespole, przez co udało się odmienić losy starcia - powiedział po spotkaniu z Koroną Krzysztof Mączyński, pomocnik Legii Warszawa.

- Taktyka się nie zmieniała. W pierwszej odsłonie prezentowaliśmy się słabiej, po przerwie daliśmy sygnał do walki i strzeliliśmy dwa gole. Najważniejsze są trzy punkty. Wiemy, że we wtorek czeka nas arcyważne spotkanie ze Spartakiem.

 

- Razem wygrywamy, razem przegrywamy. Na Słowacji musimy wejść na wyżyny swoich umiejętności. Wyjdziemy, powalczymy i będziemy chcieli przechylić szalę spotkania na swoją korzyść. Dążymy do spełniania marzeń. Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe.

 

- Strzeliłem bez wątpienia jedną z ładniejszych i najważniejszych goli w życiu. Trafienie dało nadzieję na zwycięstwo w Kielcach. W poprzednich rozgrywkach również wykreowałem sobie kilka dogodnych okazji do  zdobycia bramek, lecz ich nie wykorzystałem. Mamy swoje założenia taktyczne, które staramy się wykonywać. Liczby nie są najważniejsze, kluczem są wygrane.

Polecamy

Komentarze (5)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.