Reklama HEG

Kucharczyk nie chce odchodzić, jest zainteresowanie z Turcji

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

31-12-2018 / 12:40

(akt. 31-12-2018 / 12:42)

Michałowi Kucharczykowi, podobnie jak jedenastu innym piłkarzom kadry pierwszego zespołu, w czerwcu 2019 roku wygasa kontrakt z Legią Warszawa. „Kuchy” miał już przedstawioną nową umowę przez dyrektora technicznego Ivana Kepciję, ale nie zdążył jej podpisać, bo Chorwat został zwolniony. Jego następca Radosław Kucharski wstrzymał rozmowy kontraktowe ze wszystkimi zawodnikami.

Kucharczyk nie chce odchodzić z Legii i Warszawy, ale jego menedżer zaczął szukać opcji awaryjnej. Stąd pojawiły się informacje o tym, że piłkarzem zainteresowana jest 15. drużyna ligi tureckiej Akhisarspor. Według tureckich mediów stołeczny klub na tej transakcji miałby zyskać około 300 tysięcy euro. Z naszych informacji wynika jednak, że Kucharczyk oraz Adam Hlousek mogą liczyć na nowe umowy z Legią Warszawa.

Komentarze (340)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Szkoda jednak to ikona klubu chyba że jeśli naprawdę chce odejść
Generał
 • 0 / 0
Kuchy, gościu, a gdzie ty będziesz miał lepiej?
Rajcuje cie klimacik pt. " w tureckiej lidze, gdzieś na wsi, bronię się przed spadkiem
Domyślny awatar Major
 • 2 / 3
Zalety Kucharczyka: 1) szybkość 2) gra zespołowa 3) dośrodkowanie 4) ciąg na bramkę 5) serce do gry i do Legii 6) doświadczenie. Wady: gra w obronie i opanowanie piłki. Generalnie dobry i pożyteczny zawodnik
Pułkownik
 • 1 / 0
Dodałbym jeszcze, że jego zaletą są też wady, które blokują mu wyjazd za granicę.
Domyślny awatar Kapitan
 • 2 / 2
Kuchy musi zostać. Jest bardzo wartościowy w roli jokera, a w swej najlepszej formie nadaje się na pierwszy skład.
Domyślny awatar Starszy sierżant
 • 2 / 2
Była by duża strata za takie pieniądze.
Będę się upierał, że Kuchy to jeden z niewielu prawdziwych Legionistów, można na niego narzekać, ale dużo, naprawdę dużo dla nas zrobił i wygrał! Mam nadzieję, a narzekajcie sobie, że u nas zostanie.
Kuchy szacunek zawsze walczy na całego
Starszy sierżant
 • 3 / 2
Za 300tys,jakby nie było zawodnik już doświadczony, z występami w pucharach, w tym w LM to kpina.
Kuchy zostanie.
Ma swoje wady ale Legijne DNA.
Bardzo dobrze. Kuchy zostań z Nami.
Pułkownik
 • 5 / 3
Uwagą, za takie wpisy "minusują" na tym forum :-)

Ktoś bardzo nie lubi Kuchego. W głowie mi się to nie mieści.
~PAW
 • 0 / 3
Kuchy jest drewniany, irytujący do bólu, ale jedno trzeba mu oddać wszystko zdobył ciężką pracą i ambicją. Trzeba również powiedzieć, że bywało, że ratował nam d... i nie raz ciągnął zespół, gdy inni odpadali - było tak i to pomimo, że lżono mu niemiłosiernie.
Tak czy inaczej rola Jego już nie będzie pierwszoplanowa i moim zdaniem jeśli ma zostać to musi zweryfikować spojrzenie na siebie i na swój kontrakt.
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 3 / 4
Kurcze od paru lat jestem na legianet i czytam komentarze,ale w końcu się musiałem zarejestrować, żeby coś napisać.obserwuje od tych że 3 lat jak to gnoicie,a potem wychwalacie Kuchego od drewna po Kinga.Kuchy nie jest może Messim,ale on nie zawodzi jak zagraniczne wynalazki.W kadrze jest tylko 2 Legionistów-on i Jedza.
Domyślny awatar Generał broni
 • 2 / 2
Prawda o Kucharczyku jest taka, że on zawodził i to wielokrotnie. Ten drugi Jędza jeszcze więcej.
Kuchy jaki jest każdy widzi. Wielu z Was pisało tu czego Kuchy nie ma, czego nie potrafi lub czego mu brakuje. Ja na kontrze napiszę zatem co Kuchy potrafi koncentrując się na jednej, ważnej moim zdaniem umiejętności.
Uważam, że w każdej z pozostałych ekip naszej ligi Kuchy byłby nie tylko podstawowym zawodnikiem, ale wręcz gwiazdą drużyny. Mimo tego Kuchy chce grać w Legii. Potrafi usiąść w niej na ławce i czekać na swój moment. Nie stroi fochów tylko zawija rękawy i zabiera się za robotę na treningach, aby przekonać do siebie kolejnych trenerów. To bardzo charakterny facet. Nasza drużyna nigdy nie składała si z samych wirtuozów i gwiazd. Uważam, że takie osobowości są drużynie bardzo potrzebne.
Domyślny awatar Generał broni
 • 2 / 2
To, że Kuchy nie chce grać w Turcji, nie oznacza, że chce grać w Legii, więc nie zapędzaj się zbyt daleko z wnioskami na podstawie jego zachowania.A postawa nieobrażania się na trenera za sadzanie na ławie to jest stanowczo za mało w Legii do nagradzania. Taka postawa powinna być czymś normalnym i za Sa Pinto wydaje się, że będzie.
Domyślny awatar Sierżant
 • 4 / 4
Kucharczyk powinien zostać w Legi. Myślę ze na wiosnę, przy dobrze przepracowanym okresie zimowym będzie jeszcze lepszy
Kuchy king i wszystko w temacie !!! ile on strzelił ważnych bramek a przy Sa Pinto wszedł na wyższy poziom jeszcze nie we wszystkich meczach ale to ważny zawodnik a zarazem Legionista pełną gębą .
Pułkownik
 • 3 / 2
Widać, że nie jest jeszcze "zużyty" i może grać lepiej.
Generał dywizji
 • 1 / 2
Powiedz mi ilu ważnych goli nie strzelił??? KK jest nasz i gdyby nie to, że jest nasz to była by z kogoś takiego mega beka.
Dla mnie KK powinien zostać, ale nie powinno się na nim budowac pierwszej 11-stki.
Domyślny awatar Generał broni
 • 2 / 4
Właśnie czytam ciekawy wywiad z Włodzimierzem Lubańskim o polskiej piłce klubowej i reprezentacji, którą ocenia jako przeciętną, co potwierdziła klęska na MŚ. A taki Kucharczyk w swoim najlepszym piłkarskim wieku, a od 4 lat jest pomijany przez kolejnych selekcjonerów. No o czymś to jednak świadczy, skoro taki fenomen legijny nie może się przebić do mocno przeciętnej reprezentacji.
A jeżdżą na kadrę takie herbatniki jak Peszko, co na jedynym w swoim życiu meczu na mundialu chodził sobie spacerkiem po boisku. Chyba nikt nie twierdzi, że Kucharczyk to jakiś mega zawodnik, ale ma to coś, czego brakuje kadrze - jaja!
Po 300 - 500 komentarzy pod newsem. Każdy chce być gienerałem :)

Nie chcę, żeby Kuchy odchodził. Nikt nam nie zapłaci tyle, żeby go zastąpić.
Gdyby Kucharczyk grał w Piaście Gliwice, to spuszczaliby się nad jego szybkością i zaangażowaniem dziennikarze i kibice.

Kuchy nie płacze na ławce, nie odstawia nogi, nie opiedrala się na treningach. Potrzebni są tacy zawodnicy.
Marszałek Polski
 • 2 / 1
hmmm:) a to teraz każdy chce a wcześniej nie? Pewnie bardziej chodzi o to, że jest o czym pisać, gorący okres teraz, i przez najbliższy miesiąc, transfery, przygotowanie do sezonu, mecze kontrolne, wieści ze zgrupowań itd, to co innego jak mecz 1 na tydzien
W tym kraju każdy nosi buławę w plecaku... ;)
Pułkownik
 • 1 / 0
A kiedyś mówili: "nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera".
A np portal wk ma ok 80 komentarzy dziennie (oczywiście teraz wyjątkowo więcej)
Starszy sierżant
 • 5 / 2
Paradoksalnie jest to że w przeciwieństwie do Szymańskiego którzy jest wyceniony na 8-10 mln euro przez klub to Kuchy ma liczby,ktore przez każde kolejne sezony wykręca na stałym dobrym poziomie.
Bo to taki solidny grajek
Pułkownik
 • 3 / 4
Zostań z nami! Zostań z nami!
Kuchy odejdzie i zostaniemy bez skrzydłowych, biorąc pod uwagę zainteresowanie Nagy'm. Sami geniusze na forum, kim wy chcecie grać z przodu. Jeszcze jedno. Mieliśmy zaciąg bałkański, szykuje się portugalski. Zawsze to się nie najlepiej kończyło. W drużynie musi być balans, z lekko przewagą na rzecz Polaków i południowych Słowian, zawsze to się jakoś zgrywało. Przesunięcie na południe może doprowadzić, prędzej czy później, do tarć w szatni.
Domyślny awatar Generał broni
 • 4 / 2
Malarz, Rado itp. już na wylocie z Legii, więc przy Sa Pinto nikt nie będzie w szatni fermentu robił nie będzie. Nie za to mają płacone. Akurat to ci "Słowianie" najczęściej robią ferment i takich Legia musi się pozbywać.
Zanim nastały południowe rządy Sa Pinto drużyna z charakterem słowiańskim grała jak chciała, kiedy chciała i zwalniała trenerów kiedy tylko im się podobało. Kuchy jako starszyzna był jednym z nich. Na koncie ma już wielu trenerów.
Pułkownik
 • 0 / 1
TLW81TLW, to Kuchy jest taki cwany?
Twierdzisz, że Kuchy odpadł Magierze z pucharów? Albo skompromitował Klafa rok później?
Pułkownik
 • 2 / 0
Jasne TLW. A ja mam na koncie Gomółkę, Gierka, Jaruzelskiego, Wałęsę, Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego i Komorowskiego. Jak dożyję to dorzucę Dudę i może jeszcz jednego albo dwóch. Analogia taka.
Plutonowy
 • 2 / 6
Bez Kuchego to będzie jakoś tak smutno ;)
Marszałek Polski
 • 1 / 2
Jeszcze nigdzie nie odszedł, nie płacz
Marszałek Polski
 • 0 / 2
i pewnie nie odejdzie
~Kibic1985
 • 2 / 2
Jak na naszą ligę to dobry skrzydłowy. Super wydolność i dobre dosrodkowanie w zupełności wystarczają na to naszą ligę. Niech siedzi w Polsce. Szkoda że nie wyjechał w wieku 22/23 lat bo mógłby się przebić i pograć na takim poziomie jak chociażby Rybus. Z drugiej strony jeśli jeszcze gdzieś chce wyjechać to jest ostatni moment i ja bym się nie zdziwił, gdyby chciał spróbować. To też jednak przygoda, szansa na rozwój piłkarski i nie tylko. Dla nas byłaby to tragedia, nie wierzcie w to że darmowymi piłkarzami których nikt nie chce da się wygrać mistrzostwo, nie da się. Dla nich to jest tylko kolejny przystanek w ich podróży po świecie. Jesienią osiagnelismy dobry wynik ale ciężko nie ulec złudzeniu, że raczej geniuszem trenera to zrobiliśmy a nie przewyższającymi innych umiejętnościami naszych piłkarzy. Jeśli do klubu nie przyjdzie chociaż dwóch piłkarzy z prawdziwego zdarzenia możemy mieć trudną wiosnę, bo nawet w tej eklapie jest dużo klubów, które potrafią nam zabrać piłkę i tworzyć sobie akcję. PS, brać Kostala z Wisły, gość jest lepszy od każdego naszego skrzydłowego a na dodatek młody i będzie za niego za chwilę hajs.
~poloop
 • 0 / 0
Tylko Legia
~poloop
 • 2 / 1
jak ktoś weźmie do ligi zagranicznej tą karykaturę Kuchego to robię imprezę.
Kuchy nigdzie nie pójdzie. To tylko gra na podwyżkę.
Domyślny awatar Starszy sierżant
 • 6 / 3
"Kuchy" powinien zostać w Legii. To nasz człowiek, ma niezłe statystyki goli i asyst, jest uniwersalny - może grać na obu skrzydłach i w ataku. A że nie jest Messim, to trudno - pogódźmy sie z tym.
KuchyKing!
Kuchy, zostań,
Marszałek Polski
 • 3 / 2
Witam w Nowym Roku:)
Nie dziwię się, że Turasy zagięłynparol na Kuchego. Toż to drugi Arda Turan z tą brodą ;)
Marszałek Polski
 • 1 / 3
Hhehe:) tylko umiejętności nie te
rzeczywiście trochę Arda odstaje.
Arda ma szczęście, m że nie gra z Kuchym. Nie takich gości Kuchy sądził na ławie. Chociaż to nie ta pozycja.
Kucharczyka można go kochać lub nie nawidzić ale to taki Robben Bayernu Monachium.Albo wszystko maści na potęgę albo kiedy drużyna gra piach on jest jednym z najlepszych nie raz ratował nas z opresjii.Człowiek zagadka według mnie powinien zostać przynajmniej jest sprawdzony na jego plus przemawia że gość mimo swojej surowości znajdujduję angaż u każdego trenera który prowadził wojskowych od 2010 roku.Wiadomo Kuchy KING.
Domyślny awatar Kapitan
 • 2 / 3
Święta prawda, Kuchy to człowiek od zadań specjalnych, tyłu trenerów się przewinęło i każdy stawiał na Kuchego, jego brak finezji nadrabia wybieganiem i zaangażowaniem.
Mając takiego piłkarza, który albo będzie grał dobrze albo fatalnie to i tak cud że zdobywamy rokrocznie trofea. Ale nie dziwne że nie zdobywamy MP w cuglach.
BATII

Ja pamiętam jego zaangażowanie w Dudelange i meczach gdy z kolegami zwalniali Klafa. Dopiero twarde reguły Sa Pinto spowodowały że jemu i jego kolegom zachciało się walczyć.
Domyślny awatar Młodszy chorąży
 • 4 / 4
Kuchy musi zostać. On ma Legię w sercu.
Domyślny awatar Pułkownik
 • 3 / 3
Kuchy zostan w Legii!!!

Jeszcze dwa-trzy sezony i wystapisz wraz z Tytusem, Romkiem, Atomkiem, wodnikiem szuwarkiem i Rumcajsem w polskiej edycji Space Jam.
Szeregowy
 • 0 / 0
Hue,hue...
Made my day ;)
"Podkręć to jak Kuchy" ;)
Koleś mimo swoich słabości zostawia serce na boisku i utożsamia się z klubem
Domyślny awatar Generał broni
 • 3 / 1
No ale przecież Sa Pinto tego wymaga od wszystkich zawodników, więc o co halo?
A jednak ławka jest pełna podstawowych graczy poprzedniego sezonu
Zobaczymy jak zareagujesz gdy twój szef przedłuży z nim kontrakt:)
Domyślny awatar Generał broni
 • 1 / 1
Ja bym się na twoim miejscu najpierw martwił, żeby twój tobie przedłużył:)
Ja wiem o co mam się martwić i twoich rad nie potrzebuję.
Piszesz tyle o Kucharczyku i jego odejściu, wietrzeniu szatni z przeciętnych piłkarzy itp, a wychodzi na to, że twój mocodawca ma inne zdanie i zostawi Kuchego w klubie. I co wtedy? :)
Domyślny awatar Generał broni
 • 1 / 1
Nigdy bym ci niczego nie radził, bo twój los mnie nie kompletnie interesuje. Trzeba być niezłym deklem, żeby w to wierzyć, że właściciel klubu kogoś przekupuje na forach internetowych i ciągle wyskakiwać jak jakiś pajac z mocodawcami, szefami itp. Obsesja pomieszana z plemienną głupotą.
Ok, ok:)
Mimo wszystko najlepszego w Nowym roku!
~LisPolarny
 • 0 / 0
Jesteś pewien, że taki martins utożsamia się z klubem?
~kozik
 • 0 / 0
I przede wszystkim zostawi Ciebie... Czy napewno nadajesz się na ta pozycję??
Kapitan
 • 1 / 1
Tu nie chodzi o wiarę, klakierku, my to po prostu wiemy;-D
Generał broni
 • 1 / 1
Jarząbek to twierdził po przyjściu Sa Pinto , że to Kuchy wraz z Mączyńskim będzie miał największe problemy w klubie, tymczasem jako jedyny poza Cafu zagrał we wszystkich meczach :)
Domyślny awatar Plutonowy
 • 2 / 5
Mam taką sytuację rodzinną, że rzadko mogę być na meczu. Ale jak już jestem, to akurat zawsze trafiam na taki, że jeden Kuchy biega ile sił w tyłku po całym boisku a reszta stoi jakby mieli zakaz biegania.
Możesz podać przykład meczu w którym było jak napisałeś?
Kuchy jest drewniany, ale to prawdziwy Legionista
Kuchy King!
Domyślny awatar Chorąży
 • 1 / 2
Kuchy ma swoje wady i czasem irytuje, ale jednego mu nie mozna odmówić to serca dla Legii. Są mecze, że Kucharczyk stanie na wysokości zadania. Typ nie czuje negatywnej presji ze strony medii czy kibiców. Po prostu nie spala się psychicznie.
Niech ten Kuchy zostanie, bo gdzie nam szukać lepszego? Swój chłopak, ambitniak, a że często irytuje? Taki urok. Już tylu lepszych od niego przychodziło do Legii, a Kuchy jak grał tak gra... Czy to u Berga, Czerczesowa bądź Sa Pinto. Do tego co by nie mówić liczby ma sezon w sezon bardzo dobre.
Z tym Hlouskiem to bieda. Gosc tylko biega i wrzuca. Nie mogliby wziac kogoś kto potrafi w technikę?
Co ma piernik do wiatraka?O co ci tak naprawdę chodzi?
Brany pod uwagę był Marcelo ale Real go nie puścił
~kozik
 • 0 / 0
A w obronie nie gra?
~sss
 • 1 / 1
Ja bym wolal zeby odszedl, ale jak musi zostac to na nizszym kontrakcie.
Porucznik
 • 0 / 0
Kuchy wcale tak dużo nie zarabia podług innych w Legii.
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Piotr Koźmiński
@UEFAComPiotrK
·
4 godz.
Zapytałem kolegę z Portugalii o Salvadora Agrę, przymierzanego do Legii: "Piłkarz niewysoki, ale z wielkim sercem do gry, fighter, dobry strzał, interesujący drybling. Ciekawy piłkarz dla średnich portugalskich klubów. Skrzydłowy, ale może też być ultraofensywnym prawym obrońcą".
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 0 / 0
Jutro już 1 stycznia więc pewnie się już zacznie a nie tylko gdybanie. Pytanie czy zakontraktujemy kogoś zanim sprzedamy
To był wiadome,że Fighter Pinto takich ceni.Transfermarkt podaje błędnie jego liczby.Sporo meczów w swojej karierze grał też właśnie na PO.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
I oby dobry był, to dla nas najważniejsze:)
To jest dobra rekomendacja. Oby się sprawdziło. Mimo wszystko to nie jest piłkarza z moich marzeń. Miałem nadzieję, że inne plotki transferowe się bardziej sprawdzą.
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 0 / 1
Hmmmm taki niezbyt co...


https://legionisci.com/news/76281_Wrozby_2019.html
Marszałek Polski
 • 0 / 0
A to pisał jakiś kibic Legii czy jej wróg
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 0 / 0
No właśnie takie wpisy były pod artykułem... to wróżby Qbasa ...
Moja teoria odnosnie dohtóra i nie tylko dohtóra, ale też Stanowakuego jest taka, ze za Bodka byly wykypywane w tych mediach reklamy, a za Miodka juz nie. To i boli. Oczywiscie ze Stanen wchodza tez uklady towarzysko insaiderskie, bo Stano dostawal newsy z pierwszej reki. Narracja podczas sprzedazy Legii tez byla odpowiednia, kto tu jedyny swojski dobrodziej a kto korposzczur i nie za darmo. A jakie finansowanie ma radyjko to niestety nie wiem, ale niczego wykluczyc nie moge.
Ja też uważam, że to było lub nadal jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Widać to bulo chociażby po relacjach z wyprawy na mount everest.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
gów.niane to to:) jak ten co to pisał
~Miki(L)
 • 0 / 0
Zmień b na t w nazwie autora tekstu bo takie żarty nie przystojną
Jedno wielkie g....o
Zresztą jak wszystko co się kręci wokół Stano. Uciekli mu koryto to na trzy kiedy może. Mimo, że coraz batdzietrsci na znaczeniu.
Nigdy nie byłem jego fanem.


I nigdy nie będę.
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 2 / 2
Ja też nie ale bronią go statystyki jest takim walczakiwm (a może bardziej był) i mimo wszystko mocno doceniam co zrobił dla Legii. Wielu zagraniczniakow nie zbliżyło się nawet do połowy jego liczb
Domyślny awatar Generał broni
 • 1 / 1
Zawodnik nieperspektywiczny, bo od dawna nierokujący na poprawę gry.
Powtórka pucharu, właśnie była zmiana Kucharczyka zastąpił Eduardo i coś wniósł, prawie asysta bo Antolic nie wykorzystał setki. Mógł Ediardo dać więcej od siebie w innych meczach.
~NeroNIKDF
 • 0 / 2
Odejście Kucharczyka to najszczęśliwszy NEWS roku zaraz po Mistrzostwie . No ale u dziennikarzy już płacz bo kto będzie wynosił info z szatni .
Kucharczyk tak potrafi wkurwic czlowiea czy doprowadzic do irytacji jakims kiksem ze nieraz chce rozwlic tv. Ale to chlopk co sie identyfikuje z klubem, nieraz calkiem rozwali system i strzela niemozliwe bramki. Najwazniejsze ma statystyki, jest Polakiem. Nie mamy obfitosci na skrzydlach ani drugiego Szymanskiego w II zespole, mam nadzieje ze dostanie nowy konkrakt i jakis bonus. Idziemy dobra droga, ale on i Adam powinni zostac.
Oferta może być. Nie koniecznie Kucharczyk będzie zainteresowany przenosinami do Turcji. Problemy z aklimatyzacją w innym kulturowo kraju dla kogoś kto nie grał poza granicami mogą spowodować, że nie będzie wystawiany do składu.
Domyślny awatar Generał broni
 • 0 / 0
No nie róbmy z niego piłkarza specjalnej troski! Nie wierzę, że nie poradziłby sobie za granicą.
~hdv
 • 0 / 0
Po co miałby odchodzić do jednej z najsłabszych drużyn ligi tureckiej? Wątpię czy zapłacą mu lepiej, a sportowo to porażka.
Domyślny awatar Młodszy chorąży
 • 0 / 0
Kuchy jak King. Jeden mecz dobry kilka średnich a o pozostałych zapomnieć
Marszałek Polski
 • 6 / 3
Do Kuchego trzeba mieć odpowiednie podejście
W tamtym sezonie po tym jak nam uratował doopę w PP z Górnikiem powiedziałem sobie i tu na stronie że już nigdy nie powiem złego słowa na Kuchego. I wiecie co, daje radę . Zero komentarzy negatywnych na jego temat. Powiem więcej, zero komentarzy na jego temat jakichkolwiek. Przestałem na jego grę zwracać kompletnie uwagę. Gra bo lepszych nie ma. Kiedy strzeli czy zaliczy asystę cieszę się. Nie patrzę że powinien mieć 10 goli i 15 asyst tylko cieszę się że ma tyle ile ma i ratuje nam czasami doopę
Gdyby był lepszy grałby u nas rok i by były papatki. Panowie no musi ktoś być kto się identyfikuje z naszym klubem jak on. Lepsi odchodzą nawet już po jednej rundzie albo przebierają nóżkami żeby wiać. Potrzebujemy takich jak Kuchy a wiadomo że w Legii lepsi się długo nie utrzymają
Domyślny awatar Generał broni
 • 3 / 2
To się nazywa tolerancja dla minimalizmu, a tego Legii nie życzymy. To klub z dużymi ambicjami i będzie się rozwijał tylko wtedy, gdy będzie się piął po europejskich drabinkach.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Na dzień dzisiejszy w Legii nie ma piłkarza co gwarantuje jakoś więc je.banie akurat Kuchego to właśnie minimalizm
Są piłkarze co mają przebłyski tak jak Kuchy i nie ma co się oszukiwać Europy to my nigdy nie zwojujemy. Co lepszy pogra sezon i wylatuje i znowu szukanie i budowanie od nowa
Stabilizacja składu w naszym kraju to tylko u leszczy ligowych. Każdy inny klub co chociaż na chwilę się wychyli z szeregu jest rozsprzedany na maxa. Przykład naszej Legii po awansie do LM
Marszałek Polski
 • 1 / 1
i dodam jeszcze że inny tak traktowany piłkarz przez swoich kibiców to by pokazał nam wała i powiedział a pier.dolcie się sami ja znikam z tej żenady
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 0 / 1
JohnoQ popieram zdecydowanie mimo że nie jestem jego fanem. Niestety aspiracje kibiców a możliwości klubu i zarządzającego nie idą w parze i fajerwerków nie można się spodziewać bo była dobra drużyna i została rozsprzedana za grosze a każdy z tych zawodników po pokazaniu się chciał wiać mówiąc przystanek Warszawa
Domyślny awatar Generał broni
 • 2 / 1
Najwyższa pora, aby to się zmieniło. Jestem pewien, że Kuchy nie jest z bajki Sa Pinto. Jest w Legii wiele do zrobienia, aby była znaczącym klubem w tej części Europy, więc Legia musi się zmieniać, a wraz z nią piłkarze.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Ale obecna Legia jest marką w tej części Europy. Widać to w elm. Do europejskich pucharów. Gdzie nie pojedziemy to święto. Nawet trawę na zielono malują
Domyślny awatar Generał broni
 • 0 / 0
Marką są kluby, które regularnie grają w fazie grupowej LM.
Johno,
Twardziel jesteś, ja nie potrafię przejść obojętnie wobec wyczynów naszych bohaterów.
Statystyki przemawiają za Kuchym, który pomocnik ma takie?
Większości krytykujących Kuchego statystyki nie interesują, więc jak automaty wypisują bzdury i minusują trzeźwo myślących.
Wystarczy przytoczyć że Michał jest najlepszym polskim strzelcem z ekstraklasy w europejskich pucharach.
Pułkownik
 • 0 / 2
Jak wiekszosc tu mam co do Kuchego mieszane uczucia: nie raz ratowal nam d.. , umorusany blotem walczac zaciekle do konca, nie raz przyprawial o zawal jak przestrzelil patelnie czy podawal do nikogo. Nieraz wyszedl mu centrostrzal (:.
Wiadomo, jest OK z lawki na koncowki.
Jesli gra od poczatku to zazwyczaj 'nie dojezdza', znika na dlugie fragmenty, nie wraca do obrony. Wyglada to na olewactwo, ale czy naprawde tak jest ? Moze po prostu jego codzienna technika uzytkowa jest na tyle slaba ze uniemozliwia skuteczna gre. I dopiero w rozpaczliwym momencie, na maksymalnym wqu.rwie nadrabia adrenalina, zyskuje na bystrosci, szybkosci, skutecznosci ?
Tak czy inaczej jak zostanie przyda sie jako joker. Historia kolejnych nabytkow na ta pozycje nie jest powalajaca.
Takze kontrakt przedluzyc, ale nie gwiazdorski.
Na polskie warunki Kuchy zarabia nieźle, zapewne nie pali mu się do wyjazdu
~Robert
 • 0 / 1
Sprzedawać zawodnika z L w sercu?Może technika taka sobie ale serducho wielkie,wszystkiego najlepszego,życzę wszystkim kibicom,zawodnikom i całemu sztabowi,aby ten nadchodzacy rok przyniósł nam,mnóstwo pozytywnych emocjì!
~Ja
 • 0 / 0
Dziękujemy za grę kuchy King
~Ino
 • 0 / 0
Dzięki kuchy Dzięki za grę
~Ziomek
 • 0 / 0
Lech to nie Lech to amica! Kucharczyk ma zostać. Swoje zrobi...i nie odpuszcza.
Domyślny awatar Major
 • 4 / 2
Jak wieczny krytykant jego gry, powiem, że za 300 tyś to oni mogą jego buty kupić.
Nic dodac nic ujac. Tez nie naleze do jego zwolennikow ale tyle to on byl warty jak do nas przychodzil.
Wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

( L )
Marszałek Polski
 • 3 / 0
Wzajemnie:):)
Siostry i Bracia w wierze, najlepszego! ;)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
na bale idziecie, bo ja domówka:) własna
Pułkownik
 • 0 / 0
Nawzajem :-)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Najlepszego chłopaki
Domówka
Generał
 • 6 / 4
Sprzedanie Kuchego to dla mnie gwarantowany zawał. Nie róbcie tego. Błagam.
Jak nie zawał, to na pewno wrzody żołądka
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Alaryk

Popieram :).

Dodając jeszcze - patrząc na Twój awatar, to można wywnioskować, że już tym faktem jesteś przerażony.
Ja jeszcze myślę nad swoim okienkiem wizerunkowym.
Kuchy,idź nawet jak tam nie będziesz grać, to przynajmniej kawałek świata zobaczysz;)
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 1 / 0
TLW cały artykuł o Twoim idolu. A widziałeś bramkę Kazaiszwiliego ? ;)
Artykuł był oczekiwany. Nie wyszedł wczoraj więc szykowany był na dziś w formie sprzyjającej Redakcji LN i ich kolegi z 1 składu Legii ;)

Nie widziałem.
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 0 / 0
To zobacz wątek Byli legioniści: Nowe kluby Manu i Salinasa i na dole masz film...
OK
Marszałek Polski
 • 0 / 0
ładnie, to prawda:)
A to tak widziałem ją ;) W stylu Kuchego :D
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 0 / 0
Dobre ;)
Takie bramki wolałbym jednak widzieć w barwach Legii. A tak czasem człowiek zobaczy jak piłkarz kopnie w swoją drugą nogę zamiast piłki, wyrżnie się i kaleczy dalej :D
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 1 / 0
Ale potem biegnie na oparach prawie się przewraca ale strzela dola Dundalk i doprowadza mnie na trybunie prawie do ekstazy ;)
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
LLEGIAA

To prawda, właśnie w takich kluczowych momentach, po prostu zamyka na jakiś czas usta zagorzałym krytykom.
Tamta bramka, to była niesamowita euforia, jeszcze taniec Hasiego z Leśnym na murawie.
Jaja na całego. :)
Kuchy King wielokrotnie ratował rzyć Legii
~Hhhgf
 • 0 / 0
Kiedy? Bo sobie jakoś nie przypominam
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 2 / 2
rzyć ? Wtf
Kiedyś taki się mówiło. O ile pamiętam I nie Google, to chodzi o D.
@LLEGIAA


Rzyć piękny,stary wyraz o prasłowiańskim pochodzeniu. I nie jest wulgaryzmem!
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 0 / 0
Będziedobrze
Zgoda proszę człowiek uczy się całe życie i takiego znaczenia słowa du.pa pośladki nie znałem :)
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
MessiegoMenago

Czyżbyś tworzył alternatywny język dla polskiego?
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Kuchy to teraz bawi na sylwestrze :) i się zastanawia jak dużo ma wypić, a nie gdzie będzie grać
Młodszy chorąży
 • 3 / 4
500 tys i niech odchodzi. Mam już go dość, aczkolwiek nie kwestionuje jego zaangażowania i przywiazania
Domyślny awatar Generał broni
 • 8 / 2
Kucharczyk jest symbolem kadrowej stagnacji w Legii. Nie możemy marzyć o postępach w Europie, mając wciąż od tylu lat takich piłkarzy w składzie. I jeszcze żąda podwyżki... ręce opadają.
To dlaczego sprowadzamy gorszych od niego?
Plutonowy
 • 1 / 2
sportowa warszawa - po to by podciągnąć ich o pułap wyżej i sprzedać choćby z marnym zyskiem.
Ekstraklasa - prestiż zerowy, kasa marna. Jaki lepszy zawodnik przedłuży kontrakt mając za sobą dobry sezon? Od razu dzida za granicę.
Mieliśmy niko, prio i dzidzię, prędko taka paczka się nie pojawi w jednym czasie przy Ł3.
Szykuje się wymiana połowy składu, pora zacząć drżeć co będzie na wiosnę :/
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Ty byś nie żądał podwyżki, jakbyś wiedział, że Twój kolega (dla przykładu) Jędza - zarabia ponad 2 razy więcej za miesiąc?
Hmmm ?
Kuchy zawsze kojarzony z rollercoasterem. Bramki, asysty a przy tym niski poziom, niedokładność, brak powtarzalności.

Ostatnio prezentuje się bez większych zarzutów, na tyle że dalej jest podstawowym piłkarzem Legii lecz na najsłabiej obstawionej pozycji. Właściwie tylko Nagy prezentuje wyższy poziom. Kuchy i Veso wydaje się nie mają takiego potencjału. Czarnogórzec przez to więcej występuje na obronie, Kuchy też czasami tam grywa. To jest bardziej ich miejsce.
Możliwe że dojdzie do nich Salvador Agra, który miejmy nadzieję naciśnie na rywalizację na tej pozycji. Niech nawet Nagy czuje oddech rywala na plecach.

Kuchy jak mówiłem nie będzie chciał odejść. Nigdzie taki zawodnik nie będzie tak doceniony przez kibiców, trenerów i pracowników klubu.
To polska piłka ligowa gdzie idolami trybun są tacy jak Kuchy a kluby posiłkują się nawet anonimami z Kambodży czy Senegalu ;) Ciężko tu o logikę :D
~Hustawka
 • 4 / 1
Kucharczyka już dawno być tu nie powinno bo tak słabego i nie robiacego postępów zawodnika dawno nie widziałem. Hlousek to co innego solidny wybiegany silny robi robotę.
Kontrakt obydwu powinno się przedłużyć zwłaszcza AH bo posłucha na jego pozycji. Jeśli RSP chce skrzydłowego to albo Nagy odchodzi albo KK na zmiennika szykowany i o podwyżkę może być ciężko.
~snajper24
 • 2 / 2
Kuchy ma zostać i koniec tematu.
Domyślny awatar Plutonowy
 • 0 / 4
I bardzo dobrze że nie chce odchodzić . Dziki kraj muzułmański to nie wolny kraj w środku europy .
Tak abstrahując od Kuchego, to jeśli odejdzie on, Malarz, Pazdan, Maczynski, a do tego Astiz i Rado to nawet pomijajac już fakt Legijnego DNA (Astiz, Rado, Kuchy, Arek) to ilu zostanie Polaków? Ilu najemników?
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Pytanie kto przyjdzie:)
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Ale chyba najważniejsze by to byli dobrzy zawodnicy i by Legia wróciła do europejskich pucharów.
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 5 / 0
A to Polak nie najemnik ? Mąka nie najemnik ? Poza wychowankami i to nie wszystkimi każdy to najemnik a jak już jest za klubem bo długo w nim jest to nie ważne już wtedy czy Polak czy nie
Starszy sierżant
 • 2 / 0
@Ostrow
A czym, mistrzu, zmierzyłeś to "legijne DNA"? Liczbą pokazanych "elek"? A może liczbą wywiadów, w których dany grajek przysięgał naszemu klubowi dozgonną miłość? I co ci wyszło po tym mierzeniu? Że Astiz, Rado, Kuchy, Malarz?... Bardzo to ciekawe.
Wiadomo, że nie chce. Nigdzie indziej nie da sobie rady, tym bardziej w tureckiej lidze ;)
~Hustawka
 • 1 / 1
Hehe masz rację to pokraka w sam na naszą słaba ligę gdzie może odwalic i sto błędów w meczu i żadko kto skorzysta. On jest za słaby na każdą znacząca coś ligę już Stachu mu wydał opinie slabeusz bez ambicji podac nie umie ale po podwyżkę to wie gdzie uderzyć
Mimo wszystko trochę wstyd gdyby Turcy zorientowali się kogo kupili i to ponoć jednego z czołowych piłkarzy najlepszego klubu w Polsce. Z drugiej strony jeśli tamta drużyna gra z kontry to może nie byłoby tak źle.
Ja, herbu Zielona Łapka, nie zezwalam na odejście w/w zawodnika z klubu Legia Warszawa (2. wersja ja,herbu Czerwona Łapka zezwalam....)

Czas,start
Uprzejmie informuję, że zgodnie z sugestią dałem łapkę w górę!

Jesteśmy chyba jedynymi, którzy przyznali się na tym portalu do łapek! Choć te dwukolorowe ikonki traktuję z pobłażaniem... Tylko nie mów o tym nikomu, bo mnie zaminusują i wyrzucą z wątku (to taka nasza lokalno-wirtualna demokracja)!
OldKibol

Piękne dzięki ;-)
A to wyrzucanie z wątku jest u nas zbyt pochopne (na innym portalu wyrzucają po pięćdziesiątce)
Podporucznik
 • 2 / 3
Dopiero jak Kuchy odejdzie to się go doceni
Domyślny awatar Major
 • 2 / 2
KUCHY KING i wszystko jasne !!!
========================
Można go krytykować ale bez niego drużyna wiele traci w ofensywie. I te śmieszne jeszcze 300 tys. euro !!! /lepiej chyba, żeby został w LEGII - no chyba, że oferta byłaby co najmniej 2 razy wyższa (600 tys. euro).

Tylko LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!
Marszałek Polski
 • 0 / 2
https://www.youtube.com/watch?v=CE5_YtPIPRU
dobre:)
Marszałek Polski
 • 0 / 1
stare a dobre miało być
Klasyka gatunku to już jest:)

Dużo wódki piłem, bo bardzo ją lubię... Mistrz! Ciekawe co ten pan robi teraz, czym się zajmuje...
Marszałek Polski
 • 1 / 1
powoli trzeba szykować gardło;) i głowę
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Szczery chłopak.
Pozytywnie !

:)
Domyślny awatar Major
 • 2 / 2
Kuchym ktoś się interesuje? aż niemożliwe. Ale on nigdzie nie pójdzie bo jego umiejętności to kupa śmiechu.
~Gizior
 • 2 / 2
Kuchy jesteś King! Nie kombinuje z jakimś trasami, graj w legii do końca i będziesz legenda chodź praktycznie Ju jesteś!
Generał broni
 • 4 / 5
Kuchy King powinien grać w Legii do końca kariery piłkarskiej a następnie pracować z młodzieżą. Każdy szanujący się klub zatrudnia swoje gwiazdy.
Powinien wyszkolić ofensywnych zawodników na jego modłę ;)
Kurde, dzieje się. Plotka goni plotkę, spekulacja goni spekulację. Ciekawe kto i kiedy będzie pierwszym transferem do Legii. Kto pierwszy odejdzie? Moim zdaniem Kucharczyk i Hlousek powinni zostać, przecież nie znajdziemy lepszych na ich pozycje. Nie dysponujemy za dużym budżetem, a ilu "kocurów" przekonamy do Legii samą osobowością trenera Pinto? Z resztą, póki co, jedyna "pewna plotka" dotyczy człowieka z jedna asystą w drugiej lidze. To chyba wiele wyjaśnia. Będziemy w czarnej doopie jak wyżej wymienieni nie przedłużą kontraktów.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Hlousek jest nie do zastąpienia na ten moment. W formie to dobry zawodnik, chociaż wielu uważa do za drewniaka
Adam to najrówniej grający piłkarz naszego klubu, i to nie tylko w tym sezonie. Bezbłędny nie jest, bo takich na całym świecie nie ma, ale poniżej przyzwoitego poziomu nigdy nie schodzi. Do tego nie ma konkurencji na swojej pozycji a to nie pomaga utrzymać tej samej motywacji i koncentracji przez cały sezon. Z nim i Kuchy Kingiem Musimy przedłużyć umowy. Kucharczyk nawet nie będąc cały czas podstawowym zawodnikiem jest cenny w składzie. Ujadanie malkontentów tego nie zmieni.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
miał miał słabszy sezon i to całkiem nie dawno, ale kto nie ma
Oj tam nie do zastąpienia. Moneta wraca więc ten tego:)
Napewno zdobycie więcej niż 2 bramki i 3 asysty!
Marszałek Polski
 • 0 / 0
wraca ale czy wróci;)
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
To już jest po prostu obłęd z tymi rewelacjami.
Aczkolwiek plus jest taki, że możemy sobie porozmawiać, nawet nie na temat.

;)
Mam nadzieję że Michał nigdzie nie odejdzie.
~Krzysiek111
 • 0 / 0
Prawda jest taka , że Kuchy King jest dla Legii bezcenny. Trzeba mieć takiego Asa.
Młodszy chorąży
 • 5 / 3
Kuchy jaki jest taki jest, ale nasz legijny hehe. Powinien zostać.
~Legia
 • 0 / 2
W końcu odchodzi kuchy King
~Mariusz
 • 2 / 0
Zostawcie Kucharczyka.. Tam ciągle gra muzyka.. Nie sprzedawajcie go.. Kuchy może i czasem denerwuje, ale jak przychodzi co do czego to albo brameczka albo asysta, bramki w Gdańsku w pyrlandii nie zapomnę nigdy, Michał to gość który ma Legie w sercu, to nasz talizman nie sprzedawajmy go.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 4 / 3
300 tys to jakiś żart . Nie opłaca się Legii sprzedawać za tyle Kucharczyka.
"staty" a nie straty miało być.
Swego nie znacie a cudze chwalicie. Jak pojawią się info o Agrze to wypominanie że słabe statystyki a KK straty ok ale nie to drewno. Dla mnie KK to też nie wirtuoz ale to LEGIONISTA Z KRWI I KOŚCI, piłkarz z DNA Legii, nie raz i nie dwa uratował drużynie w meczach dupsko, na pierwszy skład za słaby ale na zmianę LP, PP czy napad w sam raz. Kuchy musi zostać!!!!!
Dobrze, niech Kuchy zostaje. Może wchodzić z ławki na zmęczonego rywala. Tak samo Hlousek powinien zostać, jedynie powinno się mu sprowadzić młodego zmiennika.
Może i drewno, ale swoje drewno i Legia nie powinna go sprzedawać taniej niż 1 mln euro. Jednak liczby go bronią.
Masz racje, po się go za grosze pozbywać. Nie ma sensu, lepiej żeby grał u nas i był solidnym zmiennikiem
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Kontrakt kolego blokuje taka cenę
Domyślny awatar Starszy sierżant
 • 2 / 1
Na miejscu Michała spróbował bym sił na zachodzie z kilku powodów. Po pierwsze żąda podwyżki czyli kontraktu jak dla lidera klub mu nie może tyle zapłacić ponieważ kasuje kominy płacowe a ż całym szacunkiem Michał do gwiazd nie należy bardziej do wyrobnikow zadaniowcow. Po drugie w Polsce już nic więcej nie osiągnie a na zachodzie zarobi na emke. Myślę że Michał nie chce odejść ponieważ jest świadomy swoich umiejętności i ograniczeń dlatego obawia się że będzie grzal ławkę i skończy jak głupi skrzydłowy z Wisły Kraków Patryk Małecki. Słowem Legia też powinna rozstać się z nim aby szukać nowych rozwiązań. Na zachodzie będzie musiał walczyć tutaj ma z górki. Czekam na koniec tej rozgrywki
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Obu zawodników nawet nie ma co porównywać:) Ale jak wybierze zachód to trudno radzimy sobie bez goli Nikolicia, bez asyst i pieknej gry Vadis poradzimy i bez Kuchego. Każdy wie, że w Polsce zarobi mniej, tym bardziej, że nie jest traktowany jako gwiazda drużyny i nie ma też takiego kontraktu.
~Kibic
 • 1 / 2
Zostawic ich przy Łazienkowskiej,są dobrzy a nie znowu jakies drewno za darmo i bajeczne kontrakty. KUCHY KING
Domyślny awatar Podporucznik
 • 6 / 2
Ze wszystkimi jego wadami i zaletami, zawodnika tego poziomu nie kupimy za 300 tys euro a tyle Turcy daja.
Poza tym Kuchy zna bardzo dobrze specyfikę e klapy.
Duda trafił do nas za 300tys euro Guilherme za 220tys euro mógłbym wymieniać...
Kapitan
 • 4 / 0
No i jasne, no i dobrze.
A Hlousek to cichy bohater tej rundy, dla mnie zawodnik jesieni.
Domyślny awatar Porucznik
 • 2 / 6
Ale jaja, podstawowy piłkarz Legii wyceniany na 300 tys. euro!
Kontrakt tylko do czerwca 2019 dlatego taka niska cena
Zostawić, joker idealny w szerokiej kadrze taki gość jest wartościowy
~Yorick
 • 1 / 1
Symptomatyczne jest to co powiedziała moja żona, "jak gra Legia, ciągle komentator podnosi głos <Ku-char-CZYK!> i nigdy nie wiem, czy to dobrze, czy źle" :))
Kucharczyk ma wiele zalet, ale i wiele ograniczeń. Ja bym powiedział, że 40% King, ale 60% fatalny i od wielu lat twierdzę, że to gracz bardzo potrzebny Legii, ale niekoniecznie do pierwszego składu; albo inaczej: nie jest to gracz z umiejętnościami na pierwszy skład drużyny mającej aspiracje do wyjścia z grupy LE. Powinnismy Kuchego cenić i szanować za to co daje Legii, ale nie jako gracza z pensją i rolą gwiazdy, tylko jednego z powiedzmy dwudziestu ważnych ogniw dobrze zbilansowanej drużyny.
Poza tematem, wstawiam komuś plusa a na liczniku rośnie plus ale i minus. W drugą stronę to samo.
Ale i minus się zmienia, spada. Trochę to zamydla obraz ocen.
Pułkownik
 • 1 / 1
Dałem plus i od razu też pojawił się minus ????
To chyba logiczne,że gdy czytacie komentarz ktoś może was uprzedzić i szybciej postawić plus/minus.
Tam gdzie Kuchy tam nie ma logiki Terminatorr1916 ;))
Domyślny awatar Podpułkownik
 • 5 / 5
Zastanawia mnie to dlaczego Tomasz Sokołowski, piłkarz grający na podobnej pozycji co Kuchy, jest traktowany przy Łazienkowskiej z szacunkiem(zasłużenie oczywiście!), a Kucharczyk już nie bardzo.
Moim zdaniem obaj nie są wirtuozami. Obu cec**je waleczność. Obaj dali Legii bardzo wiele konkretnych liczb(tutaj śmiem twierdzić, że Kuchy nawet więcej, zwłaszcza w pucharach). Obaj mieli lepsze i gorsze momenty, ale można było na nich liczyć w ważnych meczach. Mimo to Sokołowski jest traktowany z szacunkiem, a Kucharczyka spotyka od kilku sezonów wiele hejtu. Obarcza się go też pośrednio winą za to, że ze swoimi wadami i zaletami gra na skrzydle, bo po prostu nikt z kolejnych zarządów nie potrafił sprowadzić skrzydłowego o odpowiedniej klasie.
Nawet zakładając, że Kucharczyk jest dość surowy technicznie i ma kiepskie zagrania, co jest zgodne z prawdą, to jednak wydaje mi się, że ciężko znaleźć w naszej lidze skrzydłowego o lepszych statystykach i dośrodkowaniu z prawej nogi, które nawet jak zejdzie potrafi sprawić problemy bramkarzowi. Myślę, że po prostu warto mieć takiego piłkarza w składzie. A cena 300 tysięcy za piłkarza - który gdyby nie widzimisię selekcjonerów powinien mieć miejsce w Kadrze, przy takiej posusze wśród skrzydłowych - jest śmieszna.
Domyślny awatar Podpułkownik
 • 2 / 2
Oczywiście pisząc o Sokołowskim wspominam czasy gdy grał w Legii. Zapracował sobie na szacunek jako Człowiek Legii.
~Yorick
 • 1 / 2
Ale jakoś nie miał miejsca w kadrze... I jest tak, jak mówisz - to czołowy skrzydłowy ekstraklasy. Warto mieć go w składzie. Nie warto puuszczać dla marnych 300k.
Ale Legia jako klub z aspiracjami daleko ponad poziom eklapy musi mieć równocześnie aspiracje do wystawiania lepszego gracza w pierwszym składzie.
Sokół nie bywał fatalny na boisku i był lubiany raczej przez wszystkich Legionistów. Nie wzbudzał skrajnych emocji a raczej pozytywne. Nie wkuurwiał swoich kibiców jak Kuchy ;)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Ale nie powiem i piszę to całkiem serio, chciałbym zobaczyć jak Kuchy sobie radzi w innej lidze. Myślę, że jakby poszedł do takiego właśnie klubu mógłby z powodzeniem pograć.
~rewe
 • 0 / 1
jammm "nawałka" laik
I bardzo dobrze. Jak ktoś tu wcześniej zauważył, już kiedyś każdy wypychał tak Rzeźniczaka, a potem okazywało się, że w wielu sytuacjach by się przydał, bo choć na pierwszy plac w takim klubie jak Legia, może niezasługiwał, to napewno mógł stanowić mocną rezerwę. Nogami też nigdy do wyjazdu nie przebierał.

Myślę, że najpierw powinniśmy sprowadzić naocznie lepszych zawodników, którzy nie szukali by pierwszej lepszej okazji do wyjazdu, a dopiero potem sprzedawać takich ludzi jak Kuchy King.
Nagy w ekstraklasie 4gole z gry 7 asyst Kucharczyk 2gole z gry ,2 farfocle z karnego i 3asysty.Mnie nie interesuje co było kiedyś.Chciałbym żeby Pinto miał obecnie na prawym skrzydle zawodnika przynajmniej na tym samym poziomie co Nagy i o takiej samej jakości.Nagy na Węgrzech miał jedną asyste przez pół roku był już w Legii całkowicie skreślony a Sa ładnie go odbudował.Dlatego bawią mnie te teksty,że ten Salvador to ogór i nie ma podjazdu do kuchego bo ma tylko jedną asyste i nie gra.Zobaczcie jakie liczby wykręcił np. w sezonie 15/16 w Portugalii i to w średniaku ligowym. Kucharczyk takich nigdy nie wykręcił i nie wykręci w naszej słabej lidze w najlepszej drużynie.
Większe zaangażowanie Kuchego w defensywie? Gracz identyfikujące się z klubem. Zmontowanie drużyny że zlepku graczy z różnych stron świata tj. Bandy najemników jest gwarancją braku sukcesów. Z tych samych względów jestem na nie wobec tworzenia grupy portugalskiej.
Chyba z księżyca spadłeś.Nagy w każdym meczu przebiegał więcej kilometrów od Kucharczyka.Biegał jak motorek i dużo pomagał Hlouskowi w defensywie.Kucharczyk wiele razy był niewidoczny przez całe 90min i snuł się po boisku, dostawał najniższe oceny nie tylko od kibiców,ale też od redakcji.
Sama prawda Terminator.Kuchy ma braki i to duże.
To nie poziom Legii.
Kuchy ma braki, których już nie przeskoczy, ale wolę żeby przyszedł jakiś następca i Kuchy na zmiennika. Legijne DNA nawet na ławce może się jeszcze przydać.
Domyślny awatar Porucznik
 • 4 / 2
TerminatorL1916, nie jestem fanem Kucharczyka ale ten surowy jak na piłkarza e-klapy grajek, strzelił tyle ważnych bramek, że nikt nie zliczy. Ostatni mecz, podaje ze skrzydła i wygrywamy 3:2. Za czasów Berga, mając takich tuzów jak Kucharczyk czy Żyro, wygraliśmy grupę eliminacyjną LE. Kucharczyk rozegrał wiele beznadziejnych meczy ale ma to coś, co stanowi, że jest Legionistą z krwi i kości. Ponadto strzela ekstremalnie ważne bramki!
Kuchy, warszawiaku, nigdzie nie odchodzisz!!!
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Nie odejdzie, tak czuję Kolego.
@OldKibol

Daję zieloną łapkę i poproszę o rewanż pod wpisem o16.24 ;-)
Trochę szacunku dla Kuchego. Zawsze gra z sercem. To nie jest wirtuoz ale solidny gracz. Gra u każdego trenera. Hejterom Kuchego wystarczy przypomnieć takich asów na flankach jak np. Felix Ogbuke, Nacho Novo, wulkan z Martyniki. A king jest i swoje robi.
Domyślny awatar Generał broni
 • 0 / 1
Gra z sercem to w Legii za mało!
Domyślny awatar Młodszy chorąży
 • 6 / 4
Kucharczyk jest jednym z nielicznych identyfikującym się z Legią piłkarzy. Nie zawsze mu na boisku wychodzi, ale serducho zostawia. Legia bez Kuchego? Nie wyobrażam sobie...
Otóż to. Legia bez strzałów Kuchego w trybuny to już nie będzie ta sama Legia.
Jak wchodził do Legii wszyscy się podniecali, że kozak, teraz wszyscy szydzą. Dla mnie Legia bez Kuchego będzie jak ze złamanym sercem. Powinien zostać, ale jako joker.
Jasne! Do 40 trzymajmy bo to KUCHY KING!

Niech zostaje jako joker, ale ten joker pewnie chce mnóstwa kasy.
Generał dywizji
 • 7 / 6
Pomimo tego , że nieraz Kuchy King doprowadza mnie do szewskiej pasji to byłoby mi autentycznie żal gdyby on miał odejść z Legii. To jest nasz człowiek, wielu takich nie ma.

Zostawcie Kucharczyka!
Nie wyciągajcie go!
W nim ciągle gra muzyka
I cała Legia tańczy z nim wciąż

;)
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Coś cię ostatnio mało widać tutaj:)
Generał dywizji
 • 2 / 1
Banalny powód - brak czasu, no i małe złamanie nerwowe przeszedłem po erze Magiery i Jozaka&Sp. ;)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
To prawda ciężki czas to był:)
Domyślny awatar Generał brygady
 • 2 / 0
Na te problemy, Ricardo (etopiryna) Sa Pinto.

;)
Sierżant
 • 2 / 4
Ilu przyszło skrzydłowych, tylu odeszło. Kucharczyk jak grał tak grał ale grał. Może po prostu na lepszego nas nie stać.
Podporucznik
 • 6 / 2
"Z naszych informacji wynika jednak, że Kucharczyk oraz Adam Hlousek mogą liczyć na nowe umowy z Legią Warszawa." Oby Wasze informacje okazały się prawdziwe.
Oby został!!! Najbardziej niedoceniany piłkarz dekady. Fala hejtu w jego przypadku jest olbrzymia, ale bronią go statystyki i bardzo ważne bramki dzięki którym Legia odnosi sukcesy !!! Kuchy King !!! Wszystkim kibicom ukochanej Legii Wszelkiej Pomyślności i samych Sukcesów w 2019 roku.
Nie chcę odchodzić ale chce podwyżkę....
~Łukasz S.
 • 1 / 1
Kuchy ma zostać i już!
Kucharczy nie chce odchodzić bo nigdzie indziej nie miałby szans na gre.Przynajmniej jest tego świadomy.U Sa Pinto nawet taki Nagy który nigdy nie miał liczb zaczął grać na dobrym poziomie a kucharczyk jeszcze bardziej kopał się po czole.Z wiekiem jest coraz słabszy i dobrze,że ma tego świadomość.
Brutalne ale niestety prawdziwe.
Plutonowy
 • 2 / 0
www.meczyki.pl/newsy/legia-warszawa-okazala-wsparcie-wisle-krakow-/101100-n
Marszałek Polski
 • 3 / 1
To kawał historii polskiej piłki, a to co sie teraz tam dzieje to kuriozum. Szkoda mimo wszystko, że nikt za jakąkolwiek kasą ich nie przejął, przy mądrym zarządzaniu idzie to ogarnąć, a tak liga traci zasłużony klub, co lepsze dobrze grający.
Brawo Legia. Jestem dumny z bycia Twoim kibicem.
Dokładnie tak. Wolę mecze z Wisłą niż Termalicami, Miedziami, Amicami, Miliarderami, Dyskopolo i innymi efemerycznymi tworami bez żadnej historii. Warto także odnotować nikczemność Zdecha złodzieja. 2:5 w poznaniu ciągle boli.
Lech to dał popis. Najlepiej skopać leżącego.
Legionista,jaki Lech?Taki klub przestał już istnieć lata temu ; )
Kolego dla mnie Lech. Nie dowartościuje mnie to, że nazwę ich łachem ,amikorzem czy innym podobnym. Szanuje każdego przeciwnika, miłość ta nie musi być odwzajemniona.
Domyślny awatar Sierżant
 • 4 / 4
U mnie Kuchy to skrajne emocje wywołuje, jak i pewnie u większości z was. Z jednej stron już mi oczy łzawią od patrzenia na jego grę, ale z drugiej strony zakładając, że nie mamy kasy na transfery i nie pamiętam kiedy ostatnio ściągnęliśmy dobrego skrzydłowego. Do tego trzeba doliczyć nawet dobre statystyki Kuchego, w szczególności jeśli weźmiemy pod uwagę to co pokazuje na boisku. Jako rezerwowy może być, ale jeśli mamy na nim opierać nasze skrzydła to ja chyba wpadnę w alkoholizm.
U mnie MICHAŁ też wywołuje skrajne emocje, ale patrząc z perspektywy czasu jakich to grajków sadzał na ławce, to żal byłoby się go pozbywać. Na pewno nie za takie śmieszne pieniądze.
Pułkownik
 • 6 / 6
Kuchy to piłkarz niedoceniany. Jeżeli wchodzi z ławki jest bardzo groźny. Jeżeli gra w wyjściowym składzie, to również w wielu meczach potrafi dograć piłkę i strzelić bramkę. Nie wiem jaki ma kontrakt, ale na pewno nie jakiś wysoki, więc po co go z Legii sprzedawać. Oczy wiście jak każdemu zdarzają mu się słabsze mecze, ale który piłkarz ich nie ma? Legia powinna z nim podpisać kolejny kontrakt i nigdzie go nie sprzedawać.
Pułkownik
 • 0 / 0
Ps. oczywiście
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Można klamrą spiąć Kuchego - piłkarz specyficzy. Rollercoaster emocji kibica Legii.
Jedni są cierpliwsi dla niego i doceniający mimo wszystko jego zasługi, statystyki.
Inni po prostu nie są zwolennikami talentu Kuchego.
Przyznam, że ja balansuję między jednymi a drugimi.
~Mixon
 • 1 / 1
Jeżeli Fatalny zostanie to trzeba ogłosić bojkot Łazienkowskiej, jest okazja pozbyć się tej fatalnej parodii piłkarza to trzeba z tej opcji skorzystać bo nie da się już patrzeć na jego fatalną grę!!!
Hlousek a zwłaszcza Kuchy są jacy są ale szkoda byloby gdyby odeszli. Co gorsza oznaczałoby, że z kasa jest naprawdę krucho i ze niestety klub nie ma odpowiednich środków i determinacji by w lecie powalczyć o Europę.
Starszy kapral
 • 5 / 1
Hlousek to koń nie do zajechania.Super kondycja i jest w stanie grać cały sezon.Musi dostać kontrakt i konkurenta,żeby czuł presję.
Sierżant
 • 2 / 1
Hlousek to i bez konkurencji zapier... a od linii do do linii i wypruwa serducho. Ja bym o nim nie powiedział jest jaki jest.
Dać umowe Kuchemu i po krzyku.
Co roku robi swoje. Nie jest wybitny ale swój stały,równy poziom trzyma
Pułkownik
 • 2 / 1
Równy, poniżej średniego poziomu. Jego jedyny plus, to szybkość i wydolność. Kiedyjest w formie, gra ok, jeśli jej nie ma, jest kompletnie niewidoczny.
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Bart
Ale przy 11 golach w tym sezonie uczestniczył intensywnie? Ja go za specjalnego piłkarza nie uważam, ale w polskiej lidze lepszych może jest 2, a na lepszego z zagranicy patrząc na poziom piłkarski jaki możemy ściągnąć i aktualnych finansach musimy mieć sporo szczęścia.
Kuchy jest dobry na zmianę na podmęczonego przeciwnika.
Kuchy King
Domyślny awatar Podpułkownik
 • 1 / 1
To wydaje się njlepszym rozwiazaniem. Kupić piłkarza który będzie wzmocnieniem, ale takim realnym a Kuchy King be wchodzi jako zmiennik.
Domyślny awatar Sierżant
 • 3 / 2
ehhh Kucharczyk ... twardy orzech do zgryzienia. Mimo wszystko pamiętam, co działo się po odejściu Rzeźniczaka. Najpierw wszyscy go wywalali, a potem tęsknili. Ja bym podpisał, ale ściągnąłbym też kogoś do rywalizacji. Potrzebujemy kogoś bardziej regularnego, z lepszą techniką, ale taki element chaosu jak Kuchy też może się przydać na niektórych przeciwników.
Starszy kapral
 • 1 / 3
Kuchy jaki jest każdy widzi: bez techniki i przeglądu pola.Jednakże ma to coś co pozwala mu zdobywać dużo bramek i sporo asystować.Pewnego poziomu nie przeskoczy, potrawi wkur????ić swoją grą, ale za 300 tyś ojro to lepszego nie kupimy.Lepiej niech mu dadzą nowy kontrakt.Wolę Kuchego niż jakiegoś Portugalczyka bez statystyk i mającego 166 cm.
Domyślny awatar Major
 • 2 / 3
Kuchy bez przeglądu pola ha ha ha ha To właśnie jest jego NAJWIĘKSZY ATUT matole. Dlatego zalicza dużo asyst, jak ta ostatnio w Sosnowcu. Decydująca
Witan ma rację,przegląd pola to jego największy atut,a co do Portugalczyka to wzrost nie odgrywa większej roli na jego pozycji.Zobacz na Napoli,ma aż dwóch takich piłkarzy,Mertens i Insigne i co?Każda drużyna chciałaby takich grajków.Dajmy Sa Pinto pracować a oceniać będziemy po sezonie
Starszy kapral
 • 3 / 2
Witan - Matoła to szukaj w domu nieuku pisowski.Przegląd pola ma beznadziejny.Ile razy wyłazi sam na sam i nie podnosi głowy.W Gdańsku mógł dać zwycięstwo.
Starszy kapral
 • 1 / 2
Mientowy - tylko,że ten Portugalczyk to nie ten poziom.Póki co to wędruje z klubu do klubu a statystki ma żałosne.Jest niższy niż Kuba Kosecki.Jak go obrońcy rozpracują to tu nie pogra.Ta liga nadal jest siłowa.
No to popatrz na Szymańskiego.....liczby nie pozwalają,postura też a jednak gra.Na jego plus to wiek ale na plus Portugalczyka też bo jest doświadczony,patrz też na Martinsa który też do olbrzymów nie należy
*powalają
Kucharczyk to piłkarz, którego każdy chciałby sprzedać w trakcie rundy, a jak rzeczywiście może odejść to większość liczy, że pozostanie.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Bo takie wzbudza emocje:)
Starszy kapral
 • 0 / 1
Odejść może, ale jest wart dużo więcej niż 300 tysi ojro.Za tyle to sprowadzimy kolejny wynalzek typu Eduardo.
Racja, bo 300 tysięcy za niego to jednak trochę mało. Pomimo, że ma braki techniczne to zawsze strzeli kilka bramek i zaliczy kilka asyst, no i jakiś tam poziom prezentuje. (Nie mówię, że jakiś wysoki, ale na pewno za 300 tysięcy nie kupimy lepszego)
Domyślny awatar Podpułkownik
 • 5 / 2
Jeśli za piłkarza, który wprawdzie geniuszem futbolu nie jest, ale regularnie zapewnia kilka bramek i asyst w rundzie(obecnie ma podobne statystyki do Nagy'a) mamy wziąć 300 tysięcy euro, to lepiej niech pomoże Drużynie do końca sezonu i odejdzie za darmo jeśli musi. A najlepszą opcją moim zdaniem byłaby nowa umowa z Kuchym + nowy Skrzydłowy(przez duże S.) z którym wreszcie, po latach, Kucharczyk mógłby nawiązać rywalizację na swojej pozycji. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie dla Legii.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Kuchy po prostu ma zarówno połowę zwolenników jak i przeciwników.
Tak czy siak trzeba oddać, że jest nieliczny w zespole, który dałby się pokroić za Legię.
Aczkolwiek nie lubię stosowania pojęcia - Legijne DNA. Dla mnie to ma wyłącznie Pan Lucjan Brychczy, który poświęcił całe życie Legii.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
*Który poświęca niemalże całe życie Legii.
Marszałek Polski
 • 10 / 10
Panowie tu robimy ankietę
Dajemy lajki lub nie na to kto chce Kuchego w Legii na dłużej
Pułkownik
 • 1 / 1
Ja jestem za Kuchym!
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Proste alternatywa za Kuchego musi być dobra, ktoś kto gra, asystuje w kilku ostatnich sezonach, a nie ktoś kto liczby miał 3 sezony temu. Jak taki się znajdzie to rozumiem ewentualną sprzedaż.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Jakie to jest typowe dla naszego kraju.
Podział jest wyraźny nawet przy transferze Kuchego.
Niesamowite - 10-9.
Chyba więcej kciuków nie przybędzie, więc Kuchy zostaje !
Generał
 • 13 / 2
To jest dobra wiadomość, na koniec roku. Akurat tym dwóm zawodnikom, należą się nowe kontrakty z klubem. Żeby wszyscy zastawiali tyle zdrowia i serca na boisku co oni, to byłoby wspaniale.
Racja kolego. Serca do walki nie można im odmówić.
Pułkownik
 • 0 / 1
Dokładnie tak!
~L
 • 0 / 1
Za 300 tys e szkoda go gonić, może drewno ale czasem użyteczne
Domyślny awatar Generał brygady
 • 1 / 1
Nie dziwię się, też na jego miejscu bym nie chciał odchodzić z Legii.
Co mu po Turcji, gdzie nie miałby gwarancji, że będzie z zespołem osiągać sukcesy.
Z Legią to ma, przynajmniej na krajowym podwórku.
Przy okazji pokazuje, że jest oddanym zawodnikiem Legii. To zdecydowanie na plus.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Sorka za inny artykuł.
Pamiętaj, że życie piłkarza jest krótkie, a oni żyją na innym poziomie niż zwykły zjadacz chleba, albo zarobi teraz ale nigdy. Turcy na pewno walą większą kasą, ale pewnie nie na tyle by Kuchego mocno zachęcić, bo by już inaczej pisano.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 1 / 1
Też prawda Jammm. Kasa to zawsze kasa.

Nie ma tematu, przestań :)
W niepamięć dawno poszło, Kolego !
A ja napisze tak, Legia bez Kuchego to jak Lipski bez Siary ;)
Kuchy jaki jest każdy wie - niestety za 300 tyś euro to mogą sprzedawać Miedź i Piast. Chłopak bądź co bądź przez długie lata dawał serducho dla Legii - szanujmy trochę prawdziwych Legionistów.
Co tu do kwoty transferu ma szacunek do zawodnika? Kuchy ma pół roku kontraktu i może już negocjować z nowym pracodawcą, by latem odejść nie za 300tys. tylko za darmo
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Ten artykuł zakręci się koło 1000:) komentarzy
Milosc i nienawisc to dwa najsilniejsze uczucia na swiecie. Obydwa wzbudza gra Kuchego :) Wiec 1000 to lekko... Chyba ze sylwestr sprawi ze ludzie dzisiaj nie beda wchodzic na strone.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Chyba jednak nie złapie tylu.
Starszy kapral
 • 1 / 1
Nie chce odchodzić z Legii i nie ma co się dziwić - gdzie mu będzie lepiej niż w Wa-wie...ale z jednej strony czas leci, nie dziwota że menago chciałby coś ugrać dla Kuchego (naturalne wydaje się szukanie opcji rezerwowej),z drugiej jednak strony, jak pisałem przy okazji Salvadora przychodzi zawodnik NN do naszej Legii (tyle ze zagraniczny) i dajemy mu znacznie więcej niż temu który coś dla nas znaczy, daje dużo a przede wszystkim utożsamia się z Legią. Lepszy już pewnie nie będzie ale to solidny gracz jak na naszą ligę.
Kuchy jaki jest taki jest, ale gdy inni z technika zawodzili, on bez techniki ciagnal ten wozek. Skromna podwyzka, bo wiadomo w jakiej syruacji jestesmy i niech podpisuje. Jak chce duzo, to chyba wie w jakiej sytuacji jestesmy i ze nie ma kasy, wiec za wszelka cene nikt go nie zatrzyma chocby chcial bo pieniedzy nie wyczaruje ani kambodzanski ksiaze przelewu nie zrobi. Kuchy i Klusek musza zostac.
Marszałek Polski
 • 0 / 2
Jeśli sprzedaż, to niech przyjdzie godny zastępca a nie no name cholera wie skąd.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
A już czytałem, że na stole leży oferta, teraz że tylko o tym pisza ile to niby miała by dostać Legia:)
Również nie jestem zwolennikiem talentu KK, z takimi zawodnikami w pierwszym składzie, drużyna nie wejdzie na wyższy poziom, jednak spokojnie mógłby wchodzic z ławki jako solidny rezerwowy, szczególnie na zmeczonego rywala.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 2 / 1
Kuwa, coś nam rośnie liczba zawodników którzy "mogą wchodzić z ławki na podmęczonego rywala.
Mamy już do tej roli obiecujących młodych zawodników oraz obowiązkowych juniorów. Oprócz tego tych którzy chwilowo się łapią do składu. Trzeba podnieść limit zmian i wtedy damy radę zadowolić wszystkich.
Domyślny awatar Generał broni
 • 0 / 0
Tylko w tej lidze nie ma już zmęczonych rywali, to siłowa wybiegana antytechniczna piłka ligowa. Kucharczyk może zostać, jeżeli dostanie mniej niż teraz, bo jego rola u Sa Pinto na pewno nie wzrośnie, a my musimy oszczędzać. Jak chce zarabiać więcej, to Turcja go wita. Legia to nie poczekalnia do piłkarskiej emerytury. Za długo i za dużo akcji spartolił ten zawodnik. Tyle w temacie.
Widzę Legię bez Radowicza, Malarza, Astiza, Pazdana, Mączyńskiego, ale nie widzę Legii bez Kucharczyka...

Sprzedaż za 300tyś to byłaby czysta głupota, to najlepszy zawodnik na swojej pozycji w lidze, pobiera groszową pensję, jest wciąż młody 27l, jest z wiązany z klubem od dziecka.
to by byla wręcz porażka klubu większa niż z pozbyciem się Dąbrowskiego.
Sprzedaż za 300 000€ gościa, któremu za chwilę wygasa umowa i na którego każdy w tym sezonie jechał ile wlezie to głupota? Najlepszy piłkarz ligi na swojej pozycji? Śmieszne, północy jeszcze nie ma, a ty już pijany. No i 27 lat - młody.

Ja p*****lę - jak takie drewna jego pokroju będą stanowić trzon tego zespołu to nie płaczcie za rok, że znowu dostajemy w d**ę tym razem od mistrza Watykanu.
Marszałek Polski
 • 3 / 5
Maikel to nie wina Kuchego że nie kupują lepszych
Chłopak gra, robi liczby i to bez dyskusji jest jego plus
MaikelRR
1) Kto w lidze jest lepszy od Kucharczyka?!
2) Znasz w ogóle statystyki, czy piszesz tak bo nie przepadasz za gościem?!
Domyślny awatar Major
 • 1 / 7
Widzę Legię bez Kucharczyka. W środku tabeli
Polska mentalność, 27 lat i mlody bo Polak.....
Footroll panu już podziękujemy w tej dyskusji, bo z człowiekiem nazywającego 27 letniego piłkarza "młodym" to nie ma co dyskutować nawet.

Podniecacie się ogórem, który przez 90 minut gry z Sosnowcem nie potrafi piłki prosto kopnąć, ale raz zagrał dobrze Kule i już wielki bohater, bo dopisał sobie asystę do statystyk.

Gratuluję wam k***a intelektu. Poczekajcie za rok na europejskie puchary i znowu zwalajcie na wszystko inne - ale jak to macie w zwyczaju - nie na ubogą "jakość piłkarską".
nazywającym*
długo po nim jechałem ale już się opamiętałem. Kuchy jest OK, technikiem nie jest ale jak go trener przygotuje fizycznie, to robi liczby jak mało kto. i do tego jest nasz.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 3 / 2
Kierownik

Dokładnie. Do tego nie robi nic pod publiczkę. Pamiętam, jak w 2015 roku do zabrzanek wykrzykiwał - że ambicji nie mają itd.
Widać, że żyje Legią i to na serio.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Dziwię się tym, co nie napiszą czemu uważają inaczej, tylko aby kciuk w dół.
To ktoś inny w 2015 krzyczał do zabrzanek ?
Chorąży
 • 0 / 3
Niech zostanie bo jest potrzebny ale w przyszłości należałby mu się jakiś gwiazdorski kontrakt w emiratach.
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 1 / 2
Krótko. Jestem za tym, żeby został. Po planowanych zakupach byłby idealny jako zmiennik. Nie zapominajmy, że kilka razy ratował nam doope
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Pytanie czy kogoś jak to ma w zwyczaju sam nie posadzi na ławie:)
Pytanie o jakie planowanie zakupów chodzi, to o którym piszą kibice, czy to co planuje klub? Na razie nawet w żadnej plotce nie słyszałem o kimś, kogo Kuchy nie posadziłby na ławce. Ten potugalczyk z Benfiki, to na pierwszy rzut oka drugi Pasquato...
Szczerze nie wiem co o tym myśleć jednej strony fajnie że pozbywamy się fatalnie technicznego zawodnika ,ale z drugiej strony Kuchy to już tak można powiedzieć Legenda klubu co sezon ładuje kilka arcy ważnych bramek i asyst dzięki którym zdobywamy mistrza....Ciężki wybór czy sprzedać czy zostawić
Domyślny awatar Generał brygady
 • 1 / 0
Jestem przeciwnikiem wątpliwego talentu Michała Kucharczyka. Nie oznacza to, że nie zauważam jego plusów. Zastanawiam się zawsze, czy jest to jednak piłkarz na Legię i czy nie jest on hamulcowym postępu.
Wydaje mi się jednak, że w Legii faktycznie mógłby zostać. Jest oddany, zaangażowany, ale słaby piłkarsko. Jest jak wytrawny bokser, który przegraną walkę ratuje jednym ciosem. I tak gra Michał. Irytuje stratami, beznadziejnymi podaniami, złymi decyzjami, ale ratuje się tym, że czasami wykona to kluczowe podanie. Jako piłkarz rezerwowy mógłby zostać, ale generalnie jestem zdania, że na prawej pomocy powinniśmy mieć zawodnika znacznie lepszego niż Kucharczyk, który będzie prezentował stałą formę i inteligencje w grze. Michałowi tego brakuje.
Zawsze się zastanawiam, jakie kryteria stosuje się do oceniania inteligencji w grze. Jak Kuchy robi kilka razy w meczu przerzuty na drugą stronę, to wydaje mi się, że to o to chodzi. A jak niecelnie podaje do najbliższego kolegi, to wynika raczej z umiejętności technicznych, a może nawet z koncentracji. Ale to tylko moim zdaniem.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 3
Kucharczyk zawsze te parę goli i asyst ma w sezonie. Powinien zostać
Marszałek Polski
 • 3 / 5
i brawo. Może mistrzem nie jest ale wolę jego, rodaka, Legionistę niż jakiś szrot na pół roku
w porównaniu jakich ostatnio ściągneliśmy skrzydłowych (Langil,Trickovsky,czy aleksandrov) wolę kuchego przynajmniej jest oddany klubowi
Domyślny awatar Podpułkownik
 • 0 / 2
I co by nie mówić , waleczny. Co nie u wszystkim zawsze było wcześniej wymienionych.
Podpułkownik
 • 1 / 0
Ma serducho to na pewno ale czy jest ambitny ??