News: Kuciak, Rzeźniczak i Vrdoljak niezastąpieni podczas maratonu

Kuciak, Rzeźniczak i Vrdoljak niezastąpieni podczas maratonu

10.10.2014 10:30

(akt. 08.12.2018 08:55)

Za Legią maraton siedmiu meczów. W serię weszły spotkania ze Śląskiem 4:3, Lokeren 1:0, Wisłą 3:0, Miedzią 4:0, Lechem 2:2, Trabzonsporem 1:0 i Piastem 1:3. Bilans to 5 wygranych, 1 remis i 1 porażka. Najwięcej minut w tym okresie na boisku spędzili Dusan Kuciak, Jakub Rzeźniczak i Ivica Vrdoljak – wszystkie możliwe.

Trener Henning Berg w siedmiu spotkaniach korzystał z 19 zawodników:

Dusan Kuciak (630 minut), Łukasz Broź (602), Jakub Rzeźniczak (630), Dossa Junior (450), Tomasz Brzyski (540), Michał Żyro (402),  Mateusz Szwoch (3),  Ivica Vrdoljak (630), Tomasz Jodłowiec (571), Michał Kucharczyk (398),  Ondrej Duda (464), Marek Saganowski (201), Miroslav Radović (453), Helio Pinto (206), Jakub Kosecki (257), Orlando Sa (222), Igor Lewczuk (73), Inaki Astiz (180), Krystian Bielik (45)

Warto zauważyć, że we wszystkich spotkaniach, od pierwszej do ostatniej minuty na boisku przebywali Dusan Kuciak, Jakub Rzeźniczak i Ivica Vrdoljak.

Zmiany: Trener Henning Berg w 7 meczach dokonał 16 zmian. Najczęściej, bo aż w pięciu spotkaniach zmiennikiem był Marek Saganowski, ale w sumie zagrał jako tylko 40 minut w tej roli. W sumie zmiennicy – 11 zawodników, przebywali na murawie 270 minut.

Szwoch 3 minuty (1 mecz), Saganowski 40 (5), Duda 30 (2), Kucharczyk 14 (1), Radović 3 (1), Lewczuk 28 (1), Pinto 26 (1), Orlando 45 (1), Kosecki 1 (1), Jodłowiec 45 (1), Żyro 45 (1)