Lech – Legia w TOTALbet

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

04-07-2020 / 10:30

(akt. 04-07-2020 / 10:14)

Przed Legią szansa na odzyskanie tytułu mistrza Polski. Wystarczy nie przegrać z Lechem w Poznaniu. Partner serwisu Legia.Net, legalny polski bukmacher TOTALbet, oferuje zakłady na to spotkanie. Przypominamy, że rejestrując się z kodem LEGIANET, dostajecie dodatkowy bonus.

Analitycy TOTALbet wygraną legionistów w Poznaniu wyceniają na 2.50. Remis to kurs 3.35, a wygrana Lecha – 3.00. Opcje z podpórką, czyli wygrana Legii lub remis (1.40), a wygrana Lecha lub remis (1.50). W 20 ostatnich meczach pomiędzy Legią i Lechem nie było remisu, zawsze ktoś wygrywał. Dzisiaj taki wynik dałby mistrzostwo drużynie Aleksandara Vukovicia. Oba zespoły zremisowały po 2 ostatnie spotkania ligowe.

Ostatni mecz Legii i Lecha zakończyło się wynikiem 1:0 dla legionistów, obecnie taki wynik to kurs 7.80. Jedynego gola strzelił Tomas Pekhart. Teraz kurs na jego gola wynosi 2.22

Cztery ostatnie mecze Lech – Legia w Poznaniu, to maksymalnie dwie zdobyte bramki, czyli poniżej 2,5 gola. Kurs na takie zdarzenie w TOTALbet wynosi 1.90. W 5 ostatnich spotkaniach tych drużyn przy ulicy Bułgarskiej tylko jedna drużyna strzelała gola lub gole (3 wygrane Lecha, 2 wygrane Legii). Kurs na zdarzenie „obie drużyny strzelą gola – NIE” wynosi w TOTALbet 2.10.

W ekstraklasie zadebiutuje Wojciech Muzyk, który stanie w bramce Legii. Na razie rozegrał jedno oficjalne spotkanie, w Pucharze Polski z Miedzią Legnica (2:1). Kurs na to, że zachowa czyste konto w meczu z Lechem wynosi 3.15.

Pełną ofertę zakładów na mecz Lech Poznań – Legia Warszawa znajdziecie tutaj.

Ci, którzy jeszcze nie mają konta w TOTALbet, mogą zarejestrować się używając kodu LEGIANET

Komentarze (0)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094