Lechia - Legia w TOTALbet

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

15-07-2020 / 14:00

(akt. 15-07-2020 / 13:32)

W środę, 15 lipca (godz. 20:30), Legia rozegra pierwsze ligowe spotkanie jako mistrz Polski. Z racji na osłabienia w drużynie, wg bukmacherów, faworytem do wygranej jest Lechia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera, legalnego polskiego bukmachera, TOTALbet.

To taki pierwszy przypadek w sezonie, że po naszej informacji o urazach i urlopach podstawowych zawodników, kursy zmieniły się diametralnie. Obecnie w TOTALbet aż 71 procent graczy typuje wygraną Lechii, 14 procent stawia na remis, a jedynie 15 procent na wygraną Legii. Przypomnijmy, że legioniści nie przegrali w Gdańsku 5 ostatnich meczów ligowych, a 4 z nich wygrali. 

Mimo wielkich osłabień legionistów, kurs na wygraną drużyny z Gdańska wciąż jest wysoki – 2.22. Przed informacją wynosił nawet 2.80. Remis wyceniono w TOTALbet na 3.65, a wygraną Legii – 3.25. Remis jest najmniej prawdopodobnym zdarzeniem wg analityków. Lechia nie miała go w 12 ostatnich spotkaniach na własnym boisku.

My radzimy, z uwagi na eksperymentalne składy, zainteresować się zakładami na gole. Ostatnie 3 spotkania ligowe Lechii, to powyżej 2,5 gola. Kurs na to zdarzenie wynosi w TOTALbet1.77. Z kolei Legia w PKO Ekstraklasie miała 4 z 5 ostatnich meczów powyżej 2,5 gola. Kurs na to zdarzenie wynosi w TOTALbet2.08.

ZAŁÓŻ KONTO W TOTALBET Z KODEM LEGIANET i ZYSKAJ DODATKOWY BONUS

Warto także zerknąć na opcję „obie drużyny strzelą gola”. Legioniści są najskuteczniejszym zespołem w lidze – 69 zdobytych bramek. Natomiast Lechia ma najgorszą defensywę spośród drużyn grupy mistrzowskiej, w 35 spotkaniach straciła 49 bramek. Kurs na to, że oba zespoły strzelą gola, wynosi w TOTALbet wynosi 1.62. Natomiast przeciwna opcja, że maksymalnie tylko jedna drużyna zdobędzie bramkę, to kurs 2.02.

Pełną ofertę na mecz Lechia Gdańsk – Legia Warszawa znajdziecie tutaj. 

Przypominamy, że rejestracja w TOTALbet z kodem LEGIANET, to gwarancja dodatkowego bonusu powitalnego. 

Komentarze (0)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094