
Legia Champions najlepsza w Bartoszycach
06.06.2010 10:10
(akt. 16.12.2018 01:12)
Drużyna Legii Champinos wygrała turniej w Bartoszycach. W zespole wystąpili między innymi Maciej Szczęsny, Leszek Pisz, Marek Jóźwiak, czy Radosław Michalski. Jej przeciwnikiem były drużyny oldbojów powiatu oraz oldbojów Victorii.
W pierwszym meczu Legia pokonała 10:5 drużynę powiatu. Bramki zdobywali: Adam Fedoruk (2), Maciej Śliwowski (2), Marek Jóźwiak (2), Zbigniew Mandziejewicz, Jacek Cyzio, a dwa trafienia były samobójcze. Dla powiatu strzelali: Andrzej Cichocki (3), Wiesław Kurach, Mirosław Kocoń.
W drugim i ostatnim spotkaniu Legia pokonała Victorię 4:2. Gole zdobyli Leszek Pisz (2), Radosław Michalski i Adam Fedoruk a dla pokonanych Tomasz Husak i Daniel Chruściel.
W trakcie turnieju można było strzelać rzuty karne Maciejowi Szczęsnemu. Uderzenie kosztowało 10 zł, a zebrane pieniądze przekazane zostały na leczenie Oksany Sienkiewicz z Bartoszyc. Przed turniejem odbył się finał "Legijnego turnieju piłkarskiego", który wygrała pierwsza drużyna UKS Jedynka Bartoszyce.
W drugim i ostatnim spotkaniu Legia pokonała Victorię 4:2. Gole zdobyli Leszek Pisz (2), Radosław Michalski i Adam Fedoruk a dla pokonanych Tomasz Husak i Daniel Chruściel.
W trakcie turnieju można było strzelać rzuty karne Maciejowi Szczęsnemu. Uderzenie kosztowało 10 zł, a zebrane pieniądze przekazane zostały na leczenie Oksany Sienkiewicz z Bartoszyc. Przed turniejem odbył się finał "Legijnego turnieju piłkarskiego", który wygrała pierwsza drużyna UKS Jedynka Bartoszyce.

Manchester United walczy o Mateusa Fernandesa. Daje 80 milionów

Dusan Vlahović zaoferowany Barcelonie. Warunki kontraktu mogą zaskoczyć

Atletico Madryt stawia sprawę jasno. Nie będzie transferu Juliana...

Alvaro Arbeloa bliski objęcia Fulham

Real i Barcelona rywalizują o Gvardiola

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.