Adam Dawidziuk

Źródło:

06.02.2005 14:05

(akt. 29.12.2018 19:07)

W niedzielę przebywający na zgrupowaniu w cypryjskiej Ayia Napie piłkarze warszawskiej Legii rozegrali trzeci mecz kontrolny. Po porażce z Nationalem Bukareszt i zwycięstwie z Satridem Smederevo, pokonali 2:1 (2:1) dziesiąty zespół czeskiej ekstraklasy, FC Brno. Prowadzenie dla wicemistrzów Polski zdobył strzałem z rzutu karnego <b>Jacek Magiera</b> w 20 minucie. Na 2:0 podwyższył pięć minut później <b>Tomasz Sokołowski II</b>.<br><br><a href=fotoreportaz.php?id=177 class=link>Tutaj znajdziecie fotoreportaż ze sparingu i siódmego dnia pobytu w Ayia Napie</a>.
Rywale kontaktową bramkę zdobyli w 29 minucie po stałym fragmencie gry, strzałem głową. Do składu powrócili już dwaj rekonwalescenci, Wojciech Szala i Bartosz Karwan. Legia zagrała w następującym składzie (ustawienie 4-5-1): Andrzej Krzyształowicz (46' Łukasz Fabiański) - Paweł Kaczorowski (60' Wojciech Szala), Veselin Djoković, Jacek Magiera, Krzysztof Król (60' Tomasz Kiełbowicz) - Ireneusz Kowalski (60' Jakub Rzeźniczak), Marcin Rosłoń, Aleksandar Vuković (60' Marcin Smoliński), Tomasz Sokołowski II (60' Maciej Korzym), Bartosz Karwan (60' Tomasz Sokołowski I) - Dariusz Zjawiński (60' Marek Saganowski)