Jan Szurek

Źródło:

02.03.2006 18:12

(akt. 26.12.2018 11:31)

Legia od początku spotkania posiadała ogromną przewagę. Nie do zatrzymania była lewa flanka, na której szaleli <b>Roger Guerreiro</b> i <b>Edson</b>. Niestety nieskuteczny był atak i dlatego dp przerwy tylko remis 0:0. Po przerwie Legia sie długo męczyła, aż w 89 min gola strzelił <b>Moussa Ouattara</b>. 1:0! <a href=mecz.php?id=246 class=link>Relacja z meczu</a> Zapis relacji na żywo dostępny jest <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>tutaj</a>.
Bramki: 1:0 Moussa Ouattara (89) Żółte kartki: Legia Warszawa: Tomasz Kiełbowicz. GKS BOT Bełchatów: Paweł Strąk, Marcin Kowalczyk. Sędzia: Krzysztof Słupik (Tarnów). Widzów 10 000. Legia Warszawa: Łukasz Fabiański - Wojciech Szala, Moussa Ouattara, Dickson Choto, Luiz Da Silva - Bartosz Karwan (60. Sebastian Szałachowski), Aleksandar Vukovic, Łukasz Surma, Roger Guerreiro (68. Tomasz Kiełbowicz) - Dawid Janczyk (46. Michal Gottwald), Piotr Włodarczyk. GKS BOT Bełchatów: Piotr Lech - Grzegorz Fonfara, Paweł Strąk, Dariusz Pietrasiak, Jacek Popek - Łukasz Garguła, Marcin Kowalczyk, Mariusz Ujek (80. Goran Janković), Jakub Cieciura - Janusz Dziedzic, Radosław Matusiak (85. Kelechi Omeonu).