Legia - GKS Bełchatów 1:2

Źródło:

12.08.2006 16:11

(akt. 25.12.2018 05:10)

Legia Warszawa w III kolejce Orange Ekstraklasy przegrała na własnym stadionie 1:2 z GKS-em Bełchatów. Porażka nie jest przypadkowa. Mistrzowie Polski zagrali po raz kolejny bardzo słabe spotkanie. Bramkarz Legii Łukasz Fabiański w kilku sytuacjach uchronił warszawski zespół od jeszcze wyższej porażki. To już trzecie spotkanie Legii bez zwycięstwa i druga przegrana z rzędu. Pamiętajmy jednak o tym, że "sukces rodzi się w bólach"<br><br><a href=fotoreportaz.php?id=415 class=link target=blank>Zdjęcia z meczu</a><br><a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank> Relacja minuta po minucie</a>.