Legia II wygrała

Źródło:

19.06.2000 23:59

(akt. 19.12.2018 12:28)

Rezerwy Legii pokonały Goplanię Inowrocław 3:1. Meczrozegrano, za karę po zamieszkach w meczu z Arką, bez udziałukibiców.
Spotkanie miało znaczenie tylko dla gości, bo zawodnicyDariusza Kubickiego mieli już zapewnione pozostanie w III lidze.Już w drugiej minucie przyjezdni zdołali skierować w stronębramki czekającą w kałuży piłkę i zdobyli gola po fatalnejinterwencji warszawskiego obrońcy Roberta Sibilskiego.
Legia jednak konsekwentnie rozgrywała piłkę. W 10. minucie podługim przerzucie do piłki doszedł Solnica i strzelił obokbramkarza. Gdy Legia prowadziła już 3:1, Solnica zostałzmieniony na...bramkarza Legii Wojciecha Kowalewskiego, zagrałtym razem w ataku. Już minutę po wejściu miał szansę zapisaćsię w protokole. Jednak jego silny strzał zza pola karnego ometr minął bramkę rywali. [źródło: Gazeta Wyborcza]