Legia - Jagiellonia 0:2 (0:2)

02.08.2008 09:16

(akt. 20.12.2018 03:08)

W meczu sparingowym rozegranym przy ul. Łazienkowskiej, Legia Warszawa przegrała z Jagiellonią Białystok 0:2. Bramki dla przyjezdnych zdobyli <b>Bartłomiej Niedziela</b> w 22.minucie i pięć minut później <b>Michał Renusz.</b> Trener <b>Jan Urban</b> do gry desygnował zawodników, ktorzy nie zagrali w czwartkowym meczu pucharowym z FK Homel. Mecz nie był ciekawym widowiskiem, a na uwagę zasługuje tylko pozytywna gra <b>Inakiego Descargi.</b> Redakcja Legia.Net przeprowadziła relację "na żywo" z tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy. <br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=658 class=link>Fotoreportaż Jana Szurka</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=659 class=link>Fotoreportaż Łukasza Dębskiego</a>
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 0:2 (0:2) Bramki: 0:1 Niedziela (22`) 0:2 Renusz (27`) Legia: Skaba - Bronowicki(31` Descarga), Kumbev, Konate, Wysocki, Wawrzyniak(46` Tito), Smoliński (k), Vuković(46` Ekwueme), Borysiuk(46` Mikołajczak), Arruabarena, Grzelak Jagiellonia: Lech (45' Kudrycki), Lewcyuk (45' Łatka), Stano (45' Pacan), Cionek (45' Skerla), Jarecki (45' Norambuena), Dzienis (45' Zawistowski), 11. Hermes (k) (45' Everton), Matuszek (45' Falkowski), Renusz (45' Szczot), Milenković (45' Tumicz), Niedziela (45' Arifović)