Legia ma najlepsze końcówki w lidze

Źródło: FutbolNews

11.04.2011 13:07

(akt. 14.12.2018 14:38)

Kiedy Michal Hubnik trafił do bramki Zagłębia Lubin w doliczonym czasie gry, stadion przy Łazienkowskiej oszalał z radości. Podobnie było we Wrocławiu i Kielcach. Bramkę w końcówce zdobyła też Polonia. Ale w całej Ekstraklasie to Wojskowi są najlepsi na finiszu.

Legia ze zdobywaniem goli czeka często do ostatnich piętnastu minut. W tym okresie czasu zdobyła połowę wszystkich swoich bramek! Oprócz Hubnika z Zagłębiem, zwycięstwo z Górnikiem zapewnili Miroslav Radović (88.) i Bruno Mezenga (90.), z Lechem Mezenga (90.), ze Śląskiem Maciej Rybus (80.), a z Cracovią Marcin Komorowski (77.) i Maciej Iwański (90.). Gole na 2:0 i 3:0 z Arką padały w 81. i 90. minucie, na 2:0 z Jagiellonią w 90. minucie, z Koroną na 4:1 w 90. minucie. Remis z Cracovią uratował Jakub Wawrzyniak w 78., z Polonią Bytom Miroslav Radović w 76. minucie. Honorowego gola z Zagłębiem na wyjeździe strzelił Ivica Vrdoljak (89.). Dlatego gdybyśmy sporządzili tabelę ostatniego kwadransa, mistrzem Polski zostałaby Legia.