Sandro Kulenović
fot. Jan Szurek

Legia negocjuje sprzedaż Kulenovicia

Redaktor Marcin SzymczykRedaktor Piotr Kamieniecki

Marcin Szymczyk, Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

01.09.2019 13:22

(akt. 20.09.2019 14:06)

Sandro Kulenović nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Rakowem Częstochowa. Mecz z Rangers FC mógł być ostatnim spotkaniem Chorwata w barwach Legii. Jak wynika z informacji Legia.Net, Jeszcze latem, zawodnik może odejść z Łazienkowskiej do Dinama Zagrzeb.

Sandro Kulenović w ostatnich tygodniach pełnił rolę podstawowego napastnika Legii Warszawa. Atakujący rozegrał w tym sezonie jedenaście spotkań (778 minut), w których zdobył dwie bramki. Łącznie 19-latek wystąpił w barwach stołecznego klubu w 26 meczach "Wojskowych".

W letnim oknie transferowym Legia otrzymała już ofertę za Kulenovicia. Angielskie Barnsley oferowało za zawodnika ponad 2 mln euro. Wicemistrzowie Polski chcieli przyjąć propozycję, lecz wtedy zainteresowany nie był sam zawodnik. Pozostaje pytanie, jak do kwestii transferu napastnik i klub podejdą teraz. 

Na dzień przed zamknięciem okna transferowego, Legia prowadzi negocjacje z Dinamem Zagrzeb, z którego w przeszłości Kulenović trafił na Łazienkowską. Trenerem chorwackiego klubu jest Nenad Bjelica, a piłkarzem drużyny Damian Kądzior. Do Warszawy przyjechali przedstawiciele drużyny, która zagra w tym sezonie w fazie grupowej Ligi Mistrzów z Manchesterem City, Szachtarem Donieck oraz Atalantą Bergamo.

Kulenović nie zagra w niedzielnym meczu z Rakowem Częstochowa. Piłkarz znalazł się poza kadrą meczową. Być może spotkanie w Glasgow z Rangers FC było pożegnaniem napastnika z Legią. Rozmowy klubu, gracza i Dinama trwają. Wszystko wyjaśni się do poniedziałku.

Polecamy

Komentarze (445)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.