Legia partnerem 30. "Biegu konstytucji 3 maja"

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Urząd Miasta Warszawy

06-03-2020 / 22:00

(akt. 06-03-2020 / 22:54)

Legia Warszawa została partnerem 30. "Biegu konstytucji 3 maja", największego biegu na 5 km w Polsce, realizowanego przez stołeczne centrum sportu "Aktywna Warszawa". W ramach partnerstwa, na stadionie miejskim przy ul. Łazienkowskiej 3 zlokalizowane zostanie biuro zawodów, gdzie prowadzona będzie rejestracja i odbiór pakietów startowych dla wielu tysięcy uczestników. Klub przygotuje specjalne oferty dla biegaczy w Legia FanStore.

Trasa 30. "Biegu konstytucji 3 maja" będzie liczyć 5 kilometrów i zostanie poprowadzona m.in. przez ulicę Łazienkowską. Specjalną trasę o długości 700 metrów, czyli "Bieg z maskotką", przygotowano dla najmłodszych sportowców, a w promocję i współorganizację tego wyjątkowego pod względem skali wydarzenia będzie zaangażowana również Fundacja Legii i Legia Soccer Schools. Wspólnie z "Biegiem Powstania Warszawskiego" i "Biegiem Niepodległości", "Bieg konstytucji 3 maja" należy do warszawskiej triady biegowej „Zabiegaj o Pamięć”.

Więcej informacji na temat biegu można znaleźć na stronie aktywnawarszawa.pl

Komentarze (5)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał brygady
  • 0 / 0
Oby sytuacja związana z zagrożeniem tym paskudnym wirusem została opanowana na tyle żeby udało się zorganizować tą ciekawą imprezę. Bez podziału politycznego, tylko sport.
Pułkownik
  • 1 / 1
A czy na pewno ten bieg się odbędzie...
Młodszy chorąży
  • 0 / 1
Dobre pytanie biorąc pod uwagę fakt "rewolucji" jakiej dokonał warszawski Ratusz w składzie personalnym organizatora. Zwolnił ludzi, którzy od lat te biegi organizowali, a obsadził stanowiska posłusznymi pieskami Trzaskowskiego. Jeżeli widziałeś filmik odnośnie Koronowirusa z panią prezes Sanepidu, która bełkotała coś bez ładu i składu na jakimś "plenum" to masz mniej więcej obraz kompetencji tych piesków. Już przy Biegu Niepodległości dali popis przygotowując pamiątkowy medal z polską flagą do góry nogami i przeciętym na pół orzełkiem... Teraz kiedy już całkowicie przejęli tą imprezę może być jeszcze ciekawiej.
Warszawiakom można pluć w twarz kradzieżą kamienic a i tak zawsze zagłosują antypis i pseudo nowocześnie bo mają się za oświęconych.
Ale koniec polityki, bo to nieodpowiednie miejsce na to.
Pułkownik
  • 1 / 0
Panowie
Zostawiamy ten temat.
Nie sądziłem że nawet wirus potrafi dzielić politycznie Polaków. Moją intencją nie było wywołać dyskusji w tym duchu.
Po prostu wszystkie kraje w Europie odwołują imprezy masowe , stąd moje wątpliwości.