Legia - Piast w TOTALbet - 92 procent zakładów na wygraną Legii

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

29-11-2020 / 13:19

(akt. 05-12-2020 / 18:48)

W meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy, Legia podejmie Piasta Gliwice. Nasz partner, legalny polski bukmacher – TOTALbet, oferuje kurs aż 1.80 na wygraną legionistów. Rejestracja z kodem LEGIANET – dodatkowy bonus na start!

Kurs na remis wynosi 3.70, a na zwycięstwo Piasta – 5.20. Legioniści ostatnio mają problemy w meczach z tym zespołem – nie wygrali 4 z rzędu, 3 razy przegrywając i raz remisując. Trzy z nich odbyły się na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.

ZAŁÓŻ KONTO W TOTALBET Z KODEM LEGIANET I ZYSKAJ DODATKOWY BONUS

Oba zespoły przystąpią do meczu w dobrych nastrojach. Legia wygrała 4 ostatnie spotkania, a Piast dwa. Na chwilę opuścił ostatnie miejsce w tabeli, ale powrócił na nie w sobotę, kiedy Stal Mielec pokonała Jagiellonię (3:1).

Według analityków TOTALbet, bardziej prawdopodobne jest, że w meczu będą maksymalnie 2 bramki – kurs 1.85 na opcję poniżej 2,5 gola. Nieco wyższy jest na ponad 2,5 gola – 2.00. Z 5 ostatnich spotkań Legii i Piasta – 4 kończyło się maksymalnie dwiema zdobytymi bramkami.

W dwóch ostatnich meczach pomiędzy Legią i Piastem, oba zespoły strzelały gola. Kurs na takie zdarzenie wynosi w TOTALbet1.90. Natomiast w trzech wcześniejszych spotkaniach tylko jeden zespół zdobywał bramkę. Kurs na to zdarzenie w TOTALbet jest nieznacznie niższy, wynosi 1.85.

Piast zdobywał bramkę w 4 ostatnich meczach przeciwko Legii. Kurs na to, że wracający do bramki Artur Boruc tym razem zachowa czyste konto, wynosi 2.27. Z kolei kurs na to, że Piast strzeli przynajmniej jednego gola, to 1.57.

Pełną ofertę na mecz Legia Warszawa – Piast Gliwice znajdziecie tutaj.

 

Komentarze (1)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał brygady
  • 2 / 0
Aż 92 procent graczy stawia na takie rozstrzygnięcie.

I tego się obawiam bo wiadomo buk zawsze wygrywa. Oby nie w tym zakładzie.