Piotr Szydłowski

Źródło:

21.02.2006 20:12

(akt. 26.12.2018 13:01)

W swoim trzecim meczu sparingowym podczas zgrupowania w Hiszpanii Legia Warszawa pokonała w Marbelli dziewiątą drużynę ubiegłego sezonu ligi rosyjskiej - Szinnik Jarosławl 3:2 (1:0). Formę strzelecką znowu potwierdził <b>Moussa Ouattara</b>, który w 42. minucie meczu otworzył wynik spotkania. Kolejne gole po przerwie dołożyli <b>Piotr Włodarczyk</b> i <b>Dawid Janczyk</b> po podaniach <b>Rogera Guerreiro</b>, lecz Rosjanie zrewanżowali się dwoma trafieniami.
Legia Warszawa - Szinnik Jarosławl 3:2 (1:0) Gole dla Legii: Ouattara (42), Włodarczyk (49), Janczyk (53) Żółte kartki: Bartosz Karwan, Jakub Rzeźniczak, Dickson Choto. Drużyna Legii zagrała w składzie: Łukasz Fabiański - Wojciech Szala, Dickson Choto (70' Jakub Rzeźniczak), Moussa Ouattara (70' Marcin Rosłoń), Tomasz Kiełbowicz - Bartosz Karwan (62' Sebastian Szałachowski), Łukasz Surma, Aleksandar Vuković (70' Veselin Djoković), Roger Guerreiro (62' Grzegorz Bronowicki) - Piotr Włodarczyk (62' Cezary Kucharski), Michal Gottwald (46' Dawid Janczyk) W meczu z Szinnikiem nie wystąpił lekko kontuzjowany Edson. Trener Wdowczyk nie chciał ryzykować groźniejszej kontuzji i nie wpuścił go na boisko. Brazylijczyk w środę jednak już wznowi treningi. W piątek natomiast Legia rozegra swój ostatni mecz na obozie w Hiszpanii. Przeciwnikiem będzie dziesiąty zespół SAS Ligi - AC Horsens.