Legia w 1/4 finału PP!

Źródło:

13.04.2005 14:27

(akt. 29.12.2018 04:29)

Po dramatycznym spotkaniu, które trzymało w napięciu przez grubo ponad 120 minut, podopieczni trenera <b>Jacka Zielińskiego</b> awansowali do ćwierćfinału rozgrywek o piłkarski Puchar Polski. Bohaterem meczu został <b>Artur Boruc</b>, który w całym meczu obronił aż trzy rzuty karne. Spotkanie pełne pomyłek i zaskakujących zwrotów akcji nie było najlepszym w wykonaniu Legii, ale najważniejszy cel, awans do nastepnej rundy został osiągnięty.

Relacja z tego spotkania
Relacja "minuta po minucie"Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2:1 (1:0, 1:0) rzuty karne 2:3 1:0 Michał Chałbiński 28' 1:1 Marek Saganowski 95' 2:1 Michał Chałbiński 97' (k.) Żółte kartki: Marcin Siedlarz (Górnik), Jakub Rzeźniczak (Legia) Legia Warszawa: Artur Boruc - Tomasz Kiełbowicz, Wojciech Szala, Jakub Rzeźniczak , Tomasz Sokołowski II - Dariusz Zjawiński (65 min. - Piotr Włodarczyk), Marcin Smoliński (91 min. - Ireneusz Kowalski), Łukasz Surma, Aleksandar Vuković - Tomasz Sokołowski I, Marek Saganowski Górnik Zabrze: Bartosz Białkowski - Felipe, Rambo, Michał Karwan, Wojciechowski - Ulisses (57 min. - Łukasz Juszkiewicz), Krzysztof Bukalski, Piotr Brożek (68 min. - Arkadiusz Aleksander), Marcin Siedlarz - Enyinnaya Ugochukwu "Hugo" (79 min. - Joao Paulo), Michał Chałbiński Rzuty karne: 1:0 - Bukalski, 1:1 - Sokołowski I, 1:1 - Rambo (obrona Boruca), 1:1 - Włodarczyk (nie trafił w bramkę), 1:1 - Aleksander (w spojenie słupka z poprzeczką), 1:2 - Saganowski, 2:2 - Chałbiński, 2:3 - Kiełbowicz, 2:3 - Juszkiewicz (obrona Boruca)