Legia walczy o lidera! Sprawdź typy na mecz z Pogonią

Redaktor Redakcja Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

26.09.2023 18:00

(akt. 25.09.2023 17:49)

Czas na zaległy mecz 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Legia Warszawa zagra na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Wojskowi są faworytami i jeśli zwyciężą, to awansują na pierwsze miejsce w tabeli. Ale Portowcy wrócili na dobre tory i mogą pokrzyżować ich plany.

Legia walczy o pierwsze miejsce

Za nami 9. kolejek PKO BP Ekstraklasy. Mimo że Legia rozegrała tylko siedem meczów (przełożone spotkania z Cracovią i wspomnianą Pogonią), to i tak zajmuje już teraz 2. miejsce w tabeli z dorobkiem 17 pkt. Liderem niespodziewanie jest Śląsk Wrocław (19 pkt). Jeśli Wojskowi wygrają zaległy mecz z Portowcami, to wtedy oni będą na pierwszej pozycji.

Legia ciągle jest w bardzo dobrej formie. W PKO BP Ekstraklasie jest jedyną niepokonaną drużyną, a ostatnio pokonała Górnik Zabrze 2:1. Futbol na tak, który stosuje Kosta Runjaić, jest na razie receptą nie tylko na efektowną grę, ale też znakomite wyniki, jak np. 3:2 z Aston Villą w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy.

>>Załóż konto i obstaw Legię!<<

Pogoń - Legia: typy i kursy

Teraz czas na zaległy mecz z Pogonią. Sprawdź najciekawsze typy i kursy na to spotkanie:

TYPY

KURSY

BUKMACHER

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

2.55 - 3.35 - 2.65

STS

Obie drużyny strzelą gola

1.65

STS

Legia strzeli gola (będzie to 15. taki mecz z rzędu)

1.29

STS

Legia strzeli gola w obu połowach

3.45

STS

Legia wygra i w meczu będzie powyżej 2.5 goli

3.77

STS

15 meczów z rzędu z golem?

Legia strzela nieprzerwanie od 21 lipca. Nieważne czy to PKO BP Ekstraklasa, czy eliminacje lub faza grupowa Ligi Konferencji Europy. Od 14 meczów z rzędu Legioniści strzelają co najmniej jednego gola. Średnio jest to 2.29 bramki na mecz. Wydaje się, że w spotkaniu z Pogonią, która w ośmiu meczach PKO BP Ekstraklasy straciła dziewięć bramek, również powinni zaliczyć co najmniej jedno trafienie.

Pogoń po słabszym początku jest już w lepszej formie. Ostatnie dwa meczu wygrała dość przekonująco: najpierw 3:1 z Koroną Kielce u siebie, a później 5:1 z Cracovią na wyjeździe. Portowcy obecnie plasują się na ósmej lokacie i mają na swoim koncie 12 pkt.

 Kiedy gra Legia?

Mecz Pogoń Szczecin - Legia Warszawa rozpocznie się w środę, 27 września o godzinie 20:00. Relację z tego spotkania znajdziesz na stronie legia.net.

Polecamy

Komentarze (4)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.