News: Legia walczyła w dziewięciu w Krakowie

Legia walczyła w dziewięciu w Krakowie

Aleksandra Ceglarska

30.03.2012 21:20

(akt. 11.12.2018 19:32)

Po dwóch żółtych kartkach w 51. minucie meczu z Wisłą Kraków boisko opuścił Janusz Gol. Jego los podzielił Artur Jędrzejczyk, który w 81. minucie ujrzał czerwoną kartkę. Legia musiała zatem poradzić sobie z rywalem w dziewięciu. Dobrze, że warszawscy kibice byli dziś dziesiątym i jedenastym zawodnikiem. Pomimo osłabienia w składzie legioniści walczyli do końca i nie ustępowali przeciwnikowi. Ligowy klasyk zakończył się remisem 0:0. Zapraszamy do dyskusji na temat pracy arbitra, a także na szczegółową relację ze spotkania oraz pomeczowe materiały w naszym serwisie.