Robert Belina

Źródło:

19.03.2005 18:00

(akt. 29.12.2018 08:46)

(aktual: 20:10) Na Stadionie Wojska Polskiego zakończyło się spotkanie pomiędzy warszawską Legią, a Amicą Wronki. Bardzo dobry początek i bramka z rzutu karnego w 11. minucie dała Legii prowadzenie. Jej strzelcem był <b>Marek Saganowski</b>, który na jedenastym metrze stanął także w 53. min i niestety tym razem spudłował. O ostatecznym wyniku zdecydowała ostatnia akcja meczu. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry bramkę wyrównującą dla Amiki zdobył <b>Paweł Kryszałowicz</b>.<br><br><a href=http://relacja.legia.net class=link target=_blank>Relacja "minuta po minucie"</a>
Legia Warszawa - Amica Wronki 1:1 (1:0) 1:0 Marek Saganowski (k.) 11' 1:1 Paweł Kryszałowicz 90+3' Legia Warszawa: Artur Boruc - Tomasz Sokołowski II, Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Tomasz Kiełbowicz, Łukasz Surma, Aleksandar Vuković, Marcin Smoliński (67' Rosłoń), Bartosz Karwan (72' Sokołowski I), Piotr Włodarczyk (82' Zjawiński), Marek Saganowski Amica Wronki: Arkadiusz Malarz - Jarosław Bieniuk, Maris Smirnovs, Paweł Skrzypek, Dariusz Dudka, Jaroslav Simr (90' F. Burkhardt), Mateusz Bartczak, Marcin Burkhardt, Rafał Murawski (65' Kryszałowicz), Karol Gregorek (65' Banaczek), Jacek Dembiński