Legia Warszawa - Cracovia Kraków 4:0 (3:0)

11.04.2009 20:00

(akt. 17.12.2018 22:59)

W meczu 23. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa rozgromiła przy Łazienkowskiej Cracovię Kraków. Trzy gole dla "Wojskowych" padły na przestrzeni 11 minut pierwszej połowy meczu. Do siatki trafiali wówczas <b>Takesure Chinyama</b>, <b>Maciej Rybus</b> oraz <b>Piotr Giza</b>. Wynik spotkania w 89. minucie ustalił <b>Inaki Astiz</b> i warszawianie wygrali przekonywająco 4:0. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=410 class=link>Relacja z meczu - "Imponująca wygrana 'od święta'"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/mecz_live.php?id=410 class=link>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=757 class=link>Fotoreportaż z meczu - 90 zdjęć</a><br>- <a href=http://www.legia.net/wiadomosci,33204_Konferencja_prasowa_po_meczu_z_Cracovi%B1.html class=link>Konferencja prasowa</a>
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 4:0 (3:0) Chinyama (20. min.), Rybus (28. min.), Giza (31. min.), Astiz (89) Żółte kartki: Piotr Giza (Legia) oraz Ślusarski, Nowak, Moskała i Kłus (Cracovia) Legia: Mucha - Rzeźniczak, Astiz, Choto (78' Kumbev), Kiełbowicz - Giza (73' Radović), Jarzębowski (67' Borysiuk), Iwański, Roger, Rybus - Chinyama Cracovia: Cabaj - Kulig, Karwan, Tupalski, Derbich - Pawlusiński (36' Kłus), Nowak, Kostrubała, Sasin - Mierzejewski (55' Moskała), Ślusarski