Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0 (1:0)

08.12.2007 21:00

(akt. 21.12.2018 15:10)

W ligowym klasyku Legia Warszawa pokonała Górnik Zabrze 2:0. Pierwszą bramkę już w 4. minucie strzelił <b>Takesure Chinyama.</b>Wynik meczu ustalił młody <b>Maciej Rybus</b>, który w 88. minucie pokonal bramkarza gości. Mecz mógł się podobać, gdyż gra prowadzona była w szybkim tempie. Górnik postawił Legii trudne warunki, często zagrażając bramce <b>Jana Muchy</b>. To zwycięstwo pozwoliło Legii umocnić się na drugim miejscu w tabeli Orange Ekstraklasy. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=343 class=link> Relacja z meczu - "Ligowy klasyk dla Legii"</a><br>- <a href=http://relacja.legia.net class= link target=blank>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=571 class=link>Fotoreportaż Jana Szurka</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=572 class=link>Fotoreportaż Karoliny Makulskiej</a>
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0 (1:0) Bramki: 1:0 Takesure Chinyama (4.), 2:0 Maciej Rybus (88.). Żółte kartki: Aleksandar Vuković (Legia) Sędzia: Zdzisław Bakaluk (Olsztyn). Widzów 8 000. Legia - Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz - Miroslav Radovic (85' Maciej Rybus), Aleksandar Vukovic, Roger Guerreiro (92' Maciej Korzym), Piotr Giza (89' Marins Ekwueme), Edson da Silva - Takesure Chinyama Górnik - Boris Peskovic - Tadas Papeckis (23' Adam Marciniak), Tomasz Hajto, Maris Smirnovs, Michał Pazdan (50' Sławomir Jarczyk) - Piotr Madejski, Jerzy Brzęczek, Adam Danch (73' Tomasz Moskal), Piotr Malinowski - Piotr Gierczak, Tomasz Zahorski