Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3:2

Źródło:

26.08.2006 17:27

(akt. 25.12.2018 02:11)

Legia Warszawa pokonała na własnym stadionie ekipę Górnika Zabrze 3:2. Po dziesięcu minutach gry wojskowi prowadzili już 2:0. W 6 minucie po rzucie rożnym i ogromnym zamieszaniu pod bramką gola zdobył <b>Dickson Choto</b>. Trzy minuty póżniej po pięknej akcji Burkhardta piłkę do bramki skierował <b>Piotr Włodarczyk</b>. W drugiej części meczu gola z rzutu wolnego strzeli Edson, potem niespodziewanie dwie bramki zdobyli goscie. Najpierw po uderzeniu <b>Tomasza Moskala</b>, a później po niesłusznym rzucie karnym wykorzystanym przez <b>Artura Prokopa</b>. Tym meczem Legia przerwała fatalną serię czterech porażek z rzędu.<br><br> - <a href=fotoreportaz.php?id=420 class=link target=blank>Zdjęcia z meczu</a><br><a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>- Zapis relacji "na żywo"</a><br><a href="http://www.legia.net/mecz.php?id=269" class=link>- Pełna relacja z meczu - "Legia znów wygrywa"</a><br><a href="http://www.legia.net/trybuny.php?id=269" class=link target>- Relacja z tr
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3:2 Choto (6. min.), Włodarczyk (9. min.), Edson (53. min.) - Moskal(77. min.), Prokop (90. min. - karny) Legia: Łukasz Fabiański - Miroslav Radović, Dickson Choto (65' Hugo), Mamadou Balde, Edson Luiz da Silva - Sebastian Szałachowski, Łukasz Surma, Marcin Burkhardt (46' Kiełbowicz), Roger Guerreiro (80' Vuković) - Piotr Włodarczyk, Elton Brandao Górnik: Sławik - Radler, Bednarz, Cios, Prasnal (55' Andraszak) - Łuczywek, Seweryn (37' Bartos), Bukalski (62' Prokop), Juszkiewicz - Aleksander, Moskal