Legia Warszawa - Korona Kielce 2:0 (0:0)

30.03.2008 14:45

(akt. 20.12.2018 21:26)

W meczu 23. kolejki Orange Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała dzisiaj 2:0 przy Łazienkowskiej Koronę Kielce. Pierwszego gola dla stołecznej drużyny po ładnym strzale z woleja zdobył w 49. minucie <b>Takesure Chinyama</b>. Dogrywał w tej akcji <b>Sebastian Szałachowski</b>. W 81. minucie wynik spotkania ustalił <b>Roger Guerreiro</b>. Brazylijczyk nie dał szansy Kowalewskiemu po dobrym podaniu Gizy i w bardzo dobrym stylu wykorzystał sytuację 1 na 1. Jest to trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo drużyny trenera <b>Jana Urbana</b>. <br> - <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=353 class=link>Relacja z meczu - "Skuteczni stranieri"</a><br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=618 class=link>Fotoreportaż z meczu</a>
Legia Warszawa - Korona Kielce 2:0 (0:0) Chinyama (49. min.), Roger (81. min.) Żółte kartki: Rzeźniczak, Burkhardt i Chinyama (Legia) oraz Kaczmarek i Zganiacz (Korona) Legia: Mucha - Rzeźniczak, Szala, Astiz, Wawrzyniak (36' Wysocki) - Radović (46' Szałachowski), Vuković, Giza, Burkhardt (71' Rybus), Roger - Chinyama Korona: Kowalewski - Celeban, Skrela, Drzymont, Bednarek - Kaczmarek, Zganiacz, Wilk, Bonin (76' Nowak) - Robak (73' Gajtkowski), Edi