Legia Warszawa - Lech Poznań 3:1

Źródło:

12.04.2006 18:11

(akt. 26.12.2018 02:33)

Legia rozpoczęła mecz od mocnego uderzenia. Już w 2 minucie po podaniu Edsona gola dla Legii zdobył <b>Moussa Ouattara</b>. Na 2:0 podwyższył fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego <b>Edson Luiz da Silva</b>. Dzieła zniszczenia dopełnił jeszcze przed przerwą niesamowitym szczupakiem <b>Sebastian Szałachowski</b>. Lech grał ambitnie i w drugiej części gry zdobył honorowego gola. Jego autorem był <b>Piotr Reiss</b>. Pełna relacja z meczu dostępna jest <a href=mecz.php?id=253 class=link>tutaj</a> Zapis relacji "na żywo" można przeczytać <a href=http://relacja.legia.net class=link>tutaj</a> Relacja z trybun dostępna jest <a href=trybuny.php?id=253 class=link>tutaj</a>