Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2:0 (1:0)

18.09.2009 20:00

(akt. 17.12.2018 05:01)

W meczu siódmej kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała 2:0 na własnym boisku Lechię Gdańsk. Pierwszego gola dla "Wojskowych" strzelił w 22. minucie <b>Takesure Chinyama</b>, natomiast wynik ustalił w 56. minucie <b>Miroslav Radović</b>. Przy obu trafieniach asysty zaliczył <b>Maciej Iwański</b>. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz_live.php?id=431 class=link >Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=431 class=link>Relacja z meczu - "Prezent dla Pana Lucjana"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/fotoreportaz.php?id=863 class=link>Fotoreportaż Jana Szurka</a><br>- <a href=http://www.legia.net/fotoreportaz.php?id=864 class=link>Fotoreportaż Karoliny Makulskiej</a>
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2:0 (1:0) Chinyama (22. min.), Radović (56. min.) Żółte kartki: Giza (Legia) oraz Mysona, Manuszewski i Wołąkiewicz (Lechia) Legia: Mucha - Rzeźniczak, Astiz, Choto, Kiełbowicz - Radović, Giza, Borysiuk (62' Smoliński), Iwański, Rybus (72' Mięciel) - Chinyama (86' Paluchowski) Lechia: M. Bąk - K. Bąk, Manuszewski, Wołąkiewicz, Mysona - Kaczmarek (67' Wiśniewski), Surma, Nowak (57' Zabłocki), Bajić, Rogalski - Lukjanovs (72' Kowalczyk)