Legia Warszawa - Odra Wodzisław Śl. 4:0 (1:0)

08.03.2009 17:00

(akt. 18.12.2018 02:58)

W meczu 19. kolejki Ekstraklasy, Legia Warszawa rozgromiła dziś 4:0 przy Łazienkowskiej zespół Odry Wodzisław Śląski. Jako pierwszy w 27. minucie do siatki rywali trafił <b>Maciej Rybus</b>, a na kolejne gole stołeczni kibice poczekać musieli do drugiej połowy. W 63. minucie z rzutu karnego podwyższył <b>Maciej Iwański</b>, a następne trafienia były dziełem <b>Piotra Gizy</b> w 69. oraz <b>Rogera Guerreiro</b> w 83. minucie. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=402 class=link>Relacja z meczu - "Łatwe zwycięstwo"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/mecz_live.php?id=402 class=link>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=736 class=link>Fotoreportaż z meczu</a><br>- <a href=http://www.legia.net/wiadomosci,32897_Naga_prawda_czyli_mecz_z_Odr%B1_oczami_statystyka.html class=link>Analiza statystyczna meczu</a>
Legia Warszawa - Odra Wodzisław Śląski 4:0 (1:0) Rybus (27. min.), Iwański (63. min.-k.), Giza (69. min.), Roger (83. min.) Żółte kartki: Kumbev (Legia) oraz Gruber (Odra) Legia: Skaba - Rzeźniczak, Astiz, Kumbev, Komorowski - Radović (84' Rocki), Iwański (74' Borysiuk), Giza, Roger, Rybus - Paluchowski (80' Majkowski) Odra: Bensz - Kokoszka, Kowalczyk, Dymkowski, Szary - Woś (78' Pielorz), Kwiek, Malinowski, Gruber (80' Machovec), Małkowski - Korzym (67' Matulevicius)