Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2:2 (1:2)

08.08.2008 20:00

(akt. 20.12.2018 02:30)

Na inaugurację sezonu ligowego 2008/09 warszawska Legia zremisowała przy Łazienkowskiej z Polonią Warszawa 2:2. Już w 11. minucie na prowadzenie wyszli podopieczni <b>Jana Urbana</b>. Piłkę w siatce po strzale głową umieścił <b>Bartłomiej Grzelak</b>. Jednak jeszcze przed przerwą Legia straciła dwie bramki. Ich autorami byli <b>Marek Sokołowski</b> i <b>Daniel Mąka</b>. Wynik meczu w 50. minucie ustalił <b>Maciej Iwański</b>, który zaliczył trafienie z rzutu karnego. Pomimo przewagi legionistów i momentami bardzo dobrej gry, nie udało się pokonać rywala w meczu derbowym. W następnej kolejce Legię czeka wyjazd do Wodzisławia Śląskiego. Redakcja Legia Net przeprowadziła relację "na żywo" z meczu derbowego. Serdecznie zapraszamy. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=373 class=link>Relacja z meczu - "Remis na początek"</a><br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=660 class=link>Fotoreportaż Jana Sz
Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2:2 (1:2) Bramki: 1:0 Grzelak (11`) 1:1 Sokołowski (41`) 1:2 Mąka (42`) 2:2 Iwański (49`k.) Legia: Mucha - Kiełbowicz, Kumbev, Choto, Szala - Rocki(46` Rybus), Iwański, Roger(84` Borysiuk), Radović - Szałachowski - Grzelak(60` Giza) Polonia: Przyrowski(59` Gliwa) - Mynar, Lazarevski, Jodłowiec, Telichowski - Sokołowski, Bąk(79` Kozioł), Majewski, Lato - Mąka(58` Piechniak), Kosmalski