Legia Warszawa - Stal Sanok 3:1 (2:1)

17.03.2009 20:00

(akt. 18.12.2018 01:56)

Po żenującej grze, Legia Warszawa wygrała dziś 3:1 w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski ze Stalą Sanok. Pierwszego gola w tym meczu strzelił <b>Piotr Rocki</b>, dzięki czemu wicemistrzowie Polski od 19. minuty objęli prowadzenie. Już 5 minut później goście z Sanoka doprowadzili jednak do remisu po trafieniu <b>Marcina Borowczyka</b>. Do szatni piłkarze schodzili jednak przy wyniku 2:1 dla Legii, dzięki bramce <b>Adriana Paluchowskiego</b>. Niemiłosiernie męczący się dziś z czwartoligowym rywalem podopieczni trenera Urbana w 90. minucie, za sprawą <b>Jakuba Rzeźniczaka</b> zdobyli trzeciego gola, co dało im zwycięstwo 3:1. <br> - <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=405 class=link>Relacja z meczu - "Jak równy z równym z... IV-ligowcem"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/mecz_live.php?id=405 class=link>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=743 class=link>Fotoreportaż Jana Szurka - 46 zdjęć</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=744 class=link>Fotorepo
Legia Warszawa - Stal Sanok 3:1 (2:1) Rocki (19. min.), Paluchowski (45. min.), Rzeźniczak (90. min.) - Borowczyk (24. min.) Żółte kartki: Descarga i Koziara (Legia) oraz Nikody i Borowczyk (Stal) Legia: Skaba - Descarga, Choto, Kumbev (46' Rzeźniczak), Kiełbowicz - Rocki, Borysiuk (46' Koziara), Majkowski (79' Giza), Jarzębowski, Ostrowski - Paluchowski Stal: Pietrzkiewicz - Szałankiewicz, Sumara, Łuczka, Nikody (74' Rajtar), Kuzicki, Niemczyk, Spaliński (61' Pańko), Węgrzyn - Kosiba, Borowczyk (85' Kijowski)