Legia wygrała turniej!

Źródło:

30.07.2003 21:00

(akt. 03.01.2019 01:30)

Pierwotnie na dziś był zaplanowany mecz towarzyski z Macabi Netanya. Na ten sparing nie wyrażono jednak zgody i zastępczym przeciwnikiem miał być zespół Legionovii. Dziś okazało się, iż zostanie rozegrany turniej - trzy mecze, każdy z każdym. Spotkania trwały 45 minut i składały się z jednej połowy. Najpierw podopieczni Dariusza Kubickiego zmieżyli się z Legionovią i pewnie wygrali 5:0. Gole zdobyli Marek Saganowski 2, Manuel Garcia 2 i Alexandar Vuković. Piłkarze zachwycili dynamiczną i kombinacyjną grą. W drugim meczu Legia pokonała Macabi Netanya 1:0, a jedynego gola zdobył Marek Jóźwiak. Mecz był bardzo ostry, sędzia pokazał kilka żółtych kartek. W meczu kończącym ten mini turniej Macabi pokonało Leginovię 1:0. Turniej wygrała Legia i miejmy nadzieję, że jest to dobry prognostyk przed zbliżającym się sezonem.