Monika Krucz, Piotr Kamieniecki

Źródło: legia.com, Legia.Net

01.12.2010 23:20

(akt. 15.12.2018 05:09)

<p>W środę swój pierwszy mecz podczas młodzieżowego turnieju w Burkina Faso rozegrał zespół Młodej Legii. Piłkarze ze stolicy pokonali reprezentację Kamerunu do lat dwudziestu 1:0. Bramkę dla naszego zespołu w szóstej minucie spotkania strzelił Rafał Wolski. W drugim meczu tej grupy, Burkina Faso U-20 pokonało Saint - Etienne 1:0. Podopieczni Dariusza Banasika zmierzą się z tymi drużynami. Sam szkoleniowiec twierdzi, że to dzisiejszy rywal był tym najcięższym. Warto zaznaczyć, że legioniści spali tylko cztery godziny.</p><p>.</p>

Jak powiedział nam Daniel Łukasik, to Legia zaczęła to spotkanie od ataków - Dobrze rozpoczęliśmy mecz. Stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych, a jedną z nich wykorzystał Rafał Wolski. W dalszej części meczu przeciwnik zaczął spychać nas do obrony. Na szcżęscie udalo utrzymać się wynik do końca pierwszej połowy. Druga połowa była wyrównana. Staraliśmy się kontrować ataki Senegalu - opowiada o spotkaniu nasz zawodnik

- Mało spaliśmy. W Afryce oddycha się bardzo ciężko. Rozegranie 20 minut tam można porównać do przebiegania całej połowy w Polsce. Pojutrze zagramy z Burkina Faso. Będziemy walczyć o zwycięstwo zapowiada Łukasik.

Szumski – Lisowski, Lisiecki, Michalak, Cichocki – Widejko, Wolski (80’ Starek), Kopczyński, Łukasik – Rosłoń (60’ Duda), Efir (88’ Pogonowski)

Młoda Legia - Kamerun U-20 1:0
6' (1:0) Rafał Wolski