Legia zainteresowana Obradoviciem

Logo Legia.Net
Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk, Piotr Kamieniecki, Adam Dawidziuk

Źródło: Legia.Net

16-06-2019 / 15:30

(akt. 18-06-2019 / 14:01)

Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem Ivana Obradovicia. Od 1 lipca serbski lewy obrońca będzie wolnym zawodnikiem, gdyż wygaśnie jego umowa z Anderlechtem. Z informacji Legia.Net wynika, że rozmowy z piłkarzem trwają.

Po odejściu Adama Hlouska, Legia została z jednym lewym obrońcą, którym jest Luis Rocha. Czechowi z końcem czerwca wygasała umowa z wicemistrzami Polski, a ten w trakcie sezonu porozumiał się z Viktorią Pilzno, z którą rozpoczął już okres przygotowawczy do nowego sezonu. 

Kandydatem do obsadzenia lewej obrony w zamian za Hlouska jest jego rówieśnik, Ivan Obradović. 30-letni Serb ostatnie cztery sezony spędził w Anderlechcie. Ostatni sezon nie był udany dla wychowanka Partizana Belgrad. Gracz rozegrał tylko dziesięć meczów, a przez 774 minuty na boisku miał jedną asystę. Obradović pojawiał się na boisku od stycznia do kwietnia. Wcześniej i później na ogół nie znajdował się w kadrze meczowej. Przez cały okres gry w Anderlechcie, lewy obrońca uzbierał 90 meczów, w których strzelił jednego gola. Miał również siedem asyst.

W przeszłości Obradović był piłkarzem Realu Zaragoza i KV Mechelen, z którego trafił do Anderlechtu za ponad dwa miliony euro. W swojej karierze 30-letni zawodnik rozegrał 27 meczów w serbskiej kadrze. Po wygaśnięciu umowy z belgijskim klubem, obrońca otrzymał m.in. propozycje ze swojego pierwszego klubu, Partizana oraz Arabii Saudyjskiej. Obradović nie jest ponoć zainteresowany wyjazdem poza Europę. 

Legia interesuje się piłkarzem po raz kolejny - taki temat pojawił się już w przeszłości. Obradović mógłby zastąpić w Legii Hlouska i rywalizować o miejsce w składzie z Rochą. Z informacji Legia.Net wynika, że trwają rozmowy z zawodnikiem. Na korzyść Serba przemawia fakt, że nie trzeba za niego płacić sumy odstępnego

Komentarze (234)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~xaxa121
 • 0 / 0
Byl RAdovic będzie Obradinoovic.
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Panie prezesie Mioduski, niech Legia kupi Pestkę z Chrobrego, to bardzo obiecujący lewy obrońca!
Pestka jest tam wypożyczony z Cracovii.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Myślę, że jeszcze jest do kupienia. Proponuję aby dyrektor ds dywersyfikacji przychodów sfinansował ten transfer!
Generał broni
 • 2 / 5
Dla mnie podstawa to jest, aby bo tych obozach powstała grupa ludzi, którzy zaczną grać jak zespół a nie jak kilkunastu solistów. Dotychczas z tą zespołowością to był dużym problem w Legii zarówno na boisku, jak i w szatni. Liczę, że sprowadzeni ludzie wraz z trzonem kadry będą tworzyli team, któremu się chce grać w piłkę i wygrywać. To już będzie znacząca zmiana względem poprzednich sezonów.
~Looki
 • 0 / 0
I to jest to o co chodzi
Podpułkownik
 • 3 / 2
Zastanawiam się dlaczego prezes DM porzucił proces odmładzania drużyny. Przecież sporo młodzieży pokazało się w U20, tylko trzeba potrafić ich wy łowić. W pucharach niech grają najlepsi ale w e-klapie trzeba ogrywać młodych!
Generał dywizji
 • 0 / 1
Jeżeli nie będziemy ogrywali młodych, to nie będzie konkurencji, a i kasy ze sprzedaży też nie będzie.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Xtro, ale dywersyfikacja przychodów będzie!
Pułkownik
 • 0 / 0
nie można porzucić tego czego nie ma i nie było. Proces odmładzania drużyny to takie gadki szmatki, był i jest proces obniżania kosztów. Taka decyzja została podjęta przez Zarząd i Właściciela. Część zawodników z racji różnych racji musiała lub powinna odejść. Po wynikach poznamy dość szybko czy strategia budowania nowego zespołu ma sens
Szeregowy
 • 3 / 1
A jak Novikowas bedzie zap...az miło to wszyscy powiedza ze super transfer, dla mnie to duze wzmocnienie i bedziemy mieli mocna kadre az sie wszyscy zdziwia jak bedziemy golić!
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Najpierw niech się pojawi na Ł3, potem niech zapierd....
Jak już wydawać pieniądze na poziomie 200-300k euro to chyba faktycznie lepiej na zawodników, którzy stanowią o sile swoich zespołów, nawet ekstraklasowych, niż wydawać na pałę na jakiegoś Agrę, tylko dlatego, że kiedyś grał a Cadiz, albo Necida bo strzelił bramkę na euro, mimo że w klubie nie miał wybitnych liczb.
Pułkownik
 • 0 / 4
Zarandia, Novikovas lecimy po taniości... Może chociaż 1 transfer na skrzydło uda im się załatwić przebojowy? Kasy dużo nie wydajemy, ale to dobrze....
Pułkownik
 • 0 / 2
chodziło o Gvilię oczywiście
Pułkownik
 • 0 / 3
chodziło o Gvilię oczywiście
Uffff ;)
Wyróżniający się zawodnicy z eklapy. Osłabiamy przeciwników zamiast och wzmacniać vide Piast. Bayern tak robi od zawsze
Marszałek Polski
 • 0 / 0
obcy, Astiz może z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ć na prawym skrzydle a Lewczuk na lewym! Obrona przejdzie na trójkę z Jędrzejczykiem w środku. W tym układzie Wieteska do sprzedania.
Pułkownik
 • 1 / 0
Bartkovy


@bartkovy_01
1 min.1 minutę temu
Więcej
Arvydas Novikovas dogadał się z Legią w sprawie kontraktu, teraz klubowi pozostało ustalić szczegóły kwoty transferu z Jagiellonią. Białostoczanie oczekują 250-300 tysięcy euro.
To faktycznie promocja powinni się dogadać
Se mogą oczekiwać umowa do 31.12.2019 zjadą jeszcze z ceny :)
Generał
 • 2 / 2
300k oczekują??? Chyba upały im za mocno dogrzały. Gość za 14 dni może z nami podpisać umowę i od 1 stycznie będzie za tzw. Friko wiec rarom powiedziałbym wprost 100k teraz lub 0 za pół roku. ewentualnie inaczej 50k teraz plus my im wypożyczamy ze 2 młodych na pełny sezon.
~hdv
 • 0 / 0
Ale my teraz nie mamy skrzydłowych nie od stycznia!!!
Nie ma co narzekać jest cisza,ale kolejne transferydo Legii są w drodze.Co mają powiedzieć kibice Amiki zarząd manipuluje nimi jak typowymi lemingami.Napalili się na letnią rewolucje,miała być wymiana całej drużyny a na ostatnim spotkaniu władze kluby przekazały im ,że do ofensywy transferów nie będzie,ale za to ściągną dwóch kozaków na środek obrony(wszyscy stoperzy odeszli) Pierwszym miał być Patrizio Stronati ze średniaka czeskiego,ale już dziś okazało się,że 300tys euro które Amika miała do wydania w kilku ratach to stanowczo za mało :D
Nowy sezon zapowiada się dla nich jeszcze gorzej niż poprzedni.
Kto by się tam przejmował 8 drużyną ekstraklasy :) :)
legionisci.com podaje, że Novikovas blisko Legii, Dawidziuk ostatnio mówił, że nie ma tematu. Dziwne.
Sytuacja na tyle dynamiczna i chyba wyląduje u Nas
Wiesz dogadali się z zawodnikiem to i Dawidziuk nic nie wiedział a teraz czas na kluby
Novikowas blisko Legii.........
Kapral
 • 2 / 0
Panowie spokojnie,
jako sympatycy ekstraklasy, w której w 16-tu drużynach i kilku akademiach nie można wyszkolić kilku lewych obrońców, a ostatni lewonożny obrońca na poziomie reprezentacji grał "w zastępstwie nieistniejącego" mamy nieco ograniczone prawa do oceniania LO. Tym bardziej, że jeszcze nic nie podpisał, a jakoś nie wierzę, że tylu naszych kibiców ogląda mecze rezerw Anderlechtu aby coś powiedzieć o zawodniku.
Major
 • 4 / 6
Ciekawa propozycja, trochę mało ostatnio grał, ale na lepszych typów Legii nie stać.

Ps I po co było opowiadać bajki o odmłodzeniu składu skoro po 2 tygodniach cała historia nie wytrzymała zderzenia z rzeczywistością?
Generał brygady
 • 2 / 1
Dobrze brzmiało ot co...
Generał broni
 • 5 / 4
Jakie bajki? To chyba ty opowiadasz bajki, bo Legia już w zeszłym sezonie się odmłodziła i będzie kontynuowała ten trend. Fakty są takie, że Legia dąży do zrównoważenia pomiędzy doświadczeniem a młodością i w tym celu odmładza skład. Przecież to oczywiste, że sami młodzi nie będą w pierwszym składzie.
Generał dywizji
 • 2 / 0
https://www.sportskacentrala.com/2019/06/16/obradovic-napusta-anderleht-ali-mu-partizan-nije-sledeca-destinacija/
Generał dywizji
 • 0 / 1
Faktycznie coś jest na rzeczy. :-)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Obradović je odlučio da pređe u redove višestrukog poljskog šampiona, Legije iz Varšave.
Slabo znam jugosłoviański ale chyba piszą, że ma wstąpi do Legii :)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Serbski.
Generał brygady
 • 0 / 0
Ich verstehe nicht.
Generał dywizji
 • 2 / 0
Ponoć od nowego sezonu zagra u nas ,podają tamtejsze pismaki :)
Jeśli za darmo to ryzyko prawie żadne, chyba nie będzie miał wyjścia i Legia będzie dla niego najlepsza opcja. W takim przypadku 30 lat też nie powinno stanowić problemu.
Nie będzie Pana Radovicia (pamiętamy, jak się przedstawił), będzie Ob. Radovic...
Panowie jeden mondrzejszy od drugiego. Przestańcie ciągle porównywać obu Panów prezesów bez jednego nie było by drugiego o tym nikt nie napiszę najłatwiej po grillu usiąść i swoje mądrości pisać, a tak naprawdę 0,5% z nas wie jak to wygląda od środka jak Ci ludzie pracują nad tym by ta nasza Legiunia była wielka i za grosze zbudować zespół że by co kolwiek grał i w europucharach się odnalazł. Nie jestem trollem obecnego prezesa ale to chyba ten człowiek wymyślił sobie,że zrobi Legię Warszawa wielką i dał nam Bogusia przy którym media piały, a my się cieszylismy, ale to ten Pan robi LTC i jestem pewien, że dzięki tej inwestycji moje dzieci będą miały pociechę z Legiunii większą satysfakcję w Europie niż my teraz.
Generał brygady
 • 0 / 0
Mądrzejszy
Cokolwiek

Gdyby jakieś dzieci czytały.
Pułkownik
 • 2 / 2
brzmi bardzo ciekawie, zobaczymy jak potoczy sie dalej
~nopar
 • 7 / 2
co wy z tymi Polakami? Tacy którzy mogliby L wzmocnić są za drodzy i w L grać nie chcą! Czy tak trudno to pojąć?..
~Młodości! Dodaj mi skrzydła!
 • 1 / 8
Astiz, Cierzniak, Jodłowiec, Lewczuk, Obradović.
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Czy wiesz, co jest dalej?

Niech nad martwym wzlecę światem
W rajską dziedzinę ułudy:
Kędy zapał tworzy cudy,
Nowości potrząsa kwiatem
I obleka w nadziei złote malowidła.
Młodości! dodaj mi skrzydła!
I cyk Novikowas :)
30 lat? A no tak, Ljuboja przychodził do nas, gdy miał 20, Vadis co prawda miał aż 27, ale tak naprawdę powinien przyjść do nas zaraz po swojej osiemnastce. 30 lat-to ludzie tak długo żyją? Niektórzy to chyba za długo ostatnio przebywali na słońcu.
Nie wiem, czy ten gość odpaliłby u nas (wszystko (m.in.doświadczenie w ligach o wiele lepszych od naszej) wskazuje, że tak,ale różnie z tym bywa), jednak narzekanie na piłkarza ze względu na to, że ma 30lat jest CHORE!!!
Chyba chodzi o to, ze na piłkarzu po 30 bardzo trudno zarobić. A co do tego konkretnego przypadku to facet ostatni sezon miał delikatnie mówiąc przeciętny. Wiec to plus wiek raczej nie zachęcają. No i na pewno nie jest to Ljuboja :) nawet powiem, ze nie jest to Eduardo, a ten ostatni jakoś Legii nic nie dał.
A kiedy jakiś Polak? Ale nie zamiennik, ale taki który spokojnie będzie grał w I składzie?
Według mnie trochę za dużo tych obcokrajowców
Kapitan
 • 3 / 2
k***a skończcie juz z tym bo to nudne juz jest. Na jakiego dobrego polaka stać Legię? Lewandowski ma przyjsc? Podaj nazwiska. Swoją drogą ilu gra anglików w Chelsea która wygrała LE? W Legii mają grać dobrzy zawodnicy, nawet jeśli będzie ich 11 ale rozjadą tę ligę i wyjdą z grupy LE to mi nie przeszkadza
Jak byś adidas faluss był kibicem Legii to byś wiedział, że młodzi już przyszli. Kostorz, Skibicki i Muzyk więcej nie trzeba bo są nasi Kwietniewski, Praszelik, Rosołek, Karbownik itd.
Chorąży
 • 7 / 5
Tak serio niektórzy twierdzą, że Obradović to słaby poziom ? To zaawansowany technicznie, grający dobrze w ofensywie, nieźle dośrodkowujący ze sporym doświadczeniem, lewy obrońca, który w polskiej ekstraklasie na swojej pozycji raczej nie będzie miał konkurencji.
Z tego co tutaj widze dyskwalifikują go 3 rzeczy:

1. Wiek
2. Cena
3. Narodowość

ad.1 powinien mieć 21 lat a nie prawie 31 ( idea odmlodzenia skladu wiec tylko mlodziki)

ad.2 powinien kosztowac conajmniej 1 mln euro albo najlepiej 3 mln wtedy jakość gwarantowana, a skoro idzie za darmo to znaczy ze nikt inny go nie chce.

3. Serb, trener Serb wiec sciaganie swoich ludzi, faworyzowanie i wogole kolesiostwo.
~L
 • 1 / 9
Tu nie potrzebny Obradovic czy inny Marzycielovic a Piłkarzovic i to nie jeden
Jesli ma byc dobry to dla mnie moze miec i 40 lat.
Coś na wzór Kasai w skokach
W jakim celu go w ogóle porównywać do Hlouska?Obradovic ma bardzo zbliżoną charakterstyke do Vesovicia-dobry technicznie, bardzo ofensywnie grający. Saganowski twierdzi,że Legia ma zdominować lige w nowym sezonie,więc potrzebujemy ofensywnych boków obrony i dużego zagrożenia z obu sektorów
Mieliśmy Radovicia będziemy mieć Obradovicia ????
To źle?
~Snk
 • 1 / 1
Myślę że by się sprawdził. Potrzebujemy też doświadczenia.. Żeby tylko grał jak trzeba a puszczę mimo uszu że to rodak trenera..wiadomo jak już bywało z tymi "zaciagami". Pozdrawiam. Tylko Legia
~ja
 • 1 / 2
Brawo. Legia uwielbia starszych panów. A tych z rozumem w zarządzie Legii ciągle nie ma.
Brawo Polska! Brawo Szymi! Szkoda Michalaka bo pieknie chodzi na skrzydle...
~Xxxxx123
 • 5 / 3
Michalak zawsze po skrzydle ładnie biegał i na tym się niestety kończy, bo jego dośrodkowania są fatalne
Generał dywizji
 • 1 / 1
Szymi się bardzo dobrze pokazał. Wynik naszych super, oby tak dalej! :-)
Porucznik
 • 2 / 9
Adam już był zły, ten będzie super. Brawo Miodek, brawo Kucharski! Wspaniała logika.
Generał dywizji
 • 2 / 3
Przez 4 lata grał w Anderlechcie. Umiejętności piłkarskie na pewno dobre, bo inaczej by tam nie grał. Natomiast za miesiąc kończy 31 lat, no cóż mieliśmy skład odmładzać. Mam nadzieje, że nie popełnimy błędów Termaliki i Zagłębia S, które nakupowało starych zużytych piłkarzy (na jedną rundę) i wszyscy widzieliśmy jak to się skończyło. Poziom podnoszą młodzi piłkarze na "fali wznoszącej", wprowadzają konkurencję do zespołu. Nie jestem zwolennikiem najemników na jeden rok.
~L
 • 5 / 6
;) Ja tylko przypomnę ze Adam chciał zostać
Po co nam był ten drewniak?
~hdv
 • 6 / 3
Myślę że jest niezły, ale po co było puszczać Hlouska który się sprawdzil i zżył z Legią, skoro teraz biorą innego 30 latka. Chaos!!!!
Pisalem o tym pod kazdym postem dotyczacym kontraktu Hlouska. Pamietam proby znalezienie konkurenta dla KIelbowicza czy Wawrzyniaka. Puscili Hlouska, zeby sciagnac emerytowanego anonima, ktory przez rok zagral kilka spotkan. Niby mamy tego Roche, ktory wyglada jakby nie wiedzial gdzie sie znajduje.

Oni nie wiedza na jakim swiecie zyja. Wydaja im sie, ze puszcza goscia za darmo, a na jego miejsce sciagna mlodego kocura. Na papierze taki plan wyglada dobrze, ale w zyciu nigdy sie nieststy nigdy nie sprawdza.

Rozumiem puscic Hlouska, zeby zrobic miejsce talentowi z akademii, ale zeby sciagac nie grajacego w pilke emeryta?! Karuzela sie kreci, prowizje wpadaja.
Hlousek grał po prostu bardzo słabo wiosną,więc nic dziwnego,że Legia mu nie zaproponowała nowego kontraktu.
Lepszy rydz jak nic. Koło ma doświadczenie a wiadomo jak u nas z lewą obrona. Zawsze Rocha może grać w pomocy na skrzydle
~Wentyl
 • 9 / 3
Gość grał w Anderlechcie przez cztery lata. Do tego ma 27 występów w kadrze a jakieś sp*****liny piszą o szrocie??? A że ma 30 lat? Bez przesady. Znalezienie młodego zdolnego lewego obrońcy za nieduże pieniądze to nie lada sztuka. Poza tym nie da się budować zespołu na samej młodzieży. Jeśli będzie w formie powinien być solidnym wzmocnieniem. Tak swoją drogą ciekawe czy Radunović nie mógłby po znajomości paru młodych zdolnych z Vojvodiny ściągnąć?
Generał broni
 • 2 / 7
Po znajomości to niestety w tym biznesie gdzie wchodzą sumy w milionach euro nie liczyłbym .Na Bałkanach potrafią dobrze handlować , 'nasz' Svitlica podesłał nam kiedyś po znajomości pewnego grajka .
Obrady trwają. Czekamy na rezultat.
Starszy kapral
 • 1 / 9
Nasza U21 na razie wygląda bardzo słabo.Niestety...a po cichu człowiek liczył na więcej.Klepią nas masakrycznie momentami.
Podporucznik
 • 0 / 1
Wygląda na to, że Legia w czerwcu/lipcu nieco kasy zyska: sprzedaż Seby, pozbycie się drugoplanowych postaci i wysokich kontraktów, transfery do Klubu bezgotówkowe(tyle co dla menagos), występy naszych w MEU21 i MŚU21. Sponsor dla Stadionu by się jeszcze przydał.
Generał
 • 4 / 8
u-21 Polska vs Belgia 0-1 Wieteska zgubił krycie jak dziecko i gol. Jak ktoś zaproponuje za niego 3mln to należy sprzedać.
Marszałek Polski
 • 4 / 7
a jak strzeli gola to krzykniesz 5?
Pułkownik
 • 0 / 6
Wyglada na to ze bedzie 3 czy 4 do koła.
~Egon.
 • 0 / 2
Oooo, trzy miliony !
Przy takiej ofercie, to biegiem należałoby podpisywać papiery i uciekać z gotówką najbliższą taksówką.
~hdv
 • 1 / 1
Wieteska 2 lata gra już w ekstraklasie i ciągle gubi krycie. Ile to już razy. Niech go sprzedadzą, naprawdę. Póki mlody to można jeszcze sprzedać za jakueś 3 mln euro. Nic z niego nie będzie, chyba że ktoś mu wreszcie zmieni pozycję.
Marszałek Polski
 • 3 / 3
jak tam eLson?:)
Pułkownik
 • 0 / 0
@jamm, poczatek byl bardzo marny ! Ale teraz jak pogonilismy zarozumialcow nie posiadam sie z radosci (;. Nawet Szymanski mial swoj dzien.
Zamienił stryjek siekierkę na kijek...
Marszałek Polski
 • 1 / 2
Ale coś wiemy na temat tego zawodnika, czy tylko patrzymy na wiek?
Oczywiście każdy może pozytywnie zaskoczyć, ale nie sądzę aby deklasował Hlouska. To miałem na myśli.
Nikt pewnie z nas nie widział go w akcji a już oceny....
~Sobieryba
 • 1 / 2
Piłkarski emeryt po poważnych przejściach zdrowotnych z Serbii przydzie tu trzymać szatnie dla Vuko ...
Miało być odmładzanie a jest nowy kontrakt dla Astiza który już nawet nie udaje że biega powrót z formaliny wyciągniętego dziadzia Lewczuka ...
a nie można by kupić takiego Davisa z Dunajskiej Stredy? 3 lata młodszy od tego Serba i ma chłop strzał dośrodkowanie technike etatatowy reprezentant Panamy jedyna wada nie jest z Bałkanów
Fajna opcja, jeśli nie zażyczy sobie zbyt kosztownego kontraktu.
Porucznik
 • 3 / 3
Za frytki do polski grać nie przyjdzie.400tys euro za sezon to jest jego minimum na jakie się zgodzi.Ma oferty na poziomie700-800tys.euro za sezon.
Plus pewnie nie mały bonus, za sam podpis.
Porucznik
 • 2 / 3
Wiadomo transfery wolnych zawodników na tym poziomie są czasem bardziej kosztowne niż transfery definitywne między klubami.Trzeba opłacić agenta/ów i samego zawodnika żeby złożył podpis pod kontraktem.Najważniejsze,że Legia w tym okienku ku rozpaczy wielu wyda na transfery największe pieniądze od lat.
~Ziolek
 • 0 / 3
Za 31 letniego sprawdzonego zaaklimatyzowanego Hlouska 31 letni koles z poprzednim sezonem w plecy. Sorry ale ja tego nie kupuje. Z tego co widze ruchy Legii to nic tu sie kupy nie trzyma. Mioduski daj pan jiz spokoj sprzedaj to Lesnemu.
Hlousek zarabiał 100 tys, a może ten przyjdzie i będzie jeszcze lepszy podejrzewam że mało kto z nas widział go w akcji ale oceny wydawać to każdy pierwszy
~Marinios
 • 0 / 1
Nie lepiej wziąć Rafała Pietrzaka z Wisły. Kończy mu się kontrakt w czerwcu. To jeden z lepszych lewych obrońców w lidze. 27 lat, 3 bramki i 5 asyst. Niezły grajek do rywalizacji z Rochą.
Podobno byn kontakt ale nie był zainteresowany jest nastawiony na wyjazd z naszej ligi
Szeregowy
 • 3 / 6
31lat to za stary potrzebujemy młodego byczka na te pozycje tak samo jak na skrzydła.
Generał
 • 1 / 7
Za stary??? Ile miał Hlousek i ile ma Rocha???
30 Hlousek, Rocha 25.
Tylko te mlode byczki z dobrym cv i ostatnimi sezonami kosztuja tyle co 1/3 wartości naszego klubu więc resztę można sobie dopowedziec
Jakieś nazwiska forumowych skautów kto był by lepszy od niego w zasięgu Legii.
Zaraz odpalą FM i poszukają :)
Albo transfermarkt i co drugi znaleziony to "kocur" co wciągnąłby nosem całą lige ;)
Myślę, że Jonas Knudsen byłby ciekawym wyborem :)
Tak samo jak Obradovic, będzie do wzięcia za darmo.
Generał broni
 • 5 / 4
Mamy za sąsiada Ukrainę tam powinniśmy przetrząsnąć rynek , wyniki pracy z młodzieżą mają znakomite .
Jonas Knudsen faktycznie będzie do wzięcia za darmo ale przede wszystkim gość zarabia teraz 520 tys funtów rocznie, więc Legia raczej nie jest w stanie mu zaoferować przybliżonych zarobków a po drugie ekstraklasa jest lata świetlne za championship i podejrzewam że Knudsen woli jednak pozostać w Anglii.
Porucznik
 • 1 / 2
Knudsen jest w zasięgu finansowym ,ale on nie chce grać w polskiej lidze.
Generał broni
 • 1 / 2
Mam pytanie odnośnie minusów .Kwestionujecie szukanie piłkarzy na Ukrainie czy to że dobrze szkolą młodzież .Proszę o odpowiedz .
@kostia nie wiem jak tam na tej Ukrainie ale wygrali młodzieżowe mistrzostwa więc pewnie coś jest na rzeczy. Myślę że młodych piłkarzy za małą cenę zawsze można ściągnąć ( jeśli się wyróżniają i są lepsi od tych młodych co mamy w Polsce ).
Za małą cenę nawet jeśli nie odpali to dużego problemu nie ma a jeśli jednak odpali to sam profit :)
Ode mnie masz plusa...
Pozdrawiam, Mati
Za stary.
Generał brygady
 • 5 / 3
Wieteska w pierwszym składzie.
Grabara, Fila, Bielik, Wieteska, Pestka, Jagiełło, Dziczek, Żurkowski, Michalak, Szymański, Kownacki.

Ciekawy skład :)
Wiadomo,że jak Legia ściągnie do siebie dobrego piłkarza z zagranicy to będzie on zaawansowany wiekowo(Ljuboja,Nikolic,Vadis,Martins) takie mamy realia finansowo i musimy szukać takich okazji.
Realnie trzeba na to patrzeć niektórzy chyba żyją transferami rodem z Fify, kupujemy to na co nas stać więc zgadzam się w pełni z Tobą
Generał
 • 8 / 17
Liczba (Ob)Radoviców w Legii musi się zgadzać :)
Wiadomo, że końcówka nazwiska -ić oznacza dla Vuko legionistę i [email protected]@lacza :)
Gość w tym wieku i po kontuzjach to ryzyko nawet jak jest poziom lepszy od Mladenovica.
Na LO oczekuję solidności takiej jaką dawał Hlousek, więc nie wątpię, że sobie by poradził, ale jednak Czech był 3 lata młodszy jak przychodził, a to może mieć istotne znaczenie w kontekście kontuzji i wytrzymałości.
Jodłowiec też był ponad 3 lata młodszy od Mączyńskiego jak go braliśmy i różnica w tym co pokazali w Legii była ogromna.
Fabio Quagliarella - 36 lat, król strzelców Serie A, pierwszy wybór Manciniego w reprezentacji Włoch, też zdarzało mu się pauzować 5 miesięcy, z powodu kontuzji.
Generał
 • 5 / 10
Wow...8 minusów w 10 min za normalny komentarz :)
Ale się jarząbki zmobilizowały po wczorajszym dniu, wszystkie konta uaktywnione.
Generał
 • 3 / 6
Fajnie, że znalazłeś jeden przypadek w kontrze do całej masy piłkarzy, którzy po kontuzjach w tym wieku nigdy już nie dochodzą do formy z najlepszych lat.
W dodatku nie ta pozycja, nie ten kraj i nie ta liga.
Jodłowiec i Maczyński to LO?
Widze że jest was dwóch po dwóch stronach barykady... jak z jednym sie nie zgadzasz to jesteś "trollem" a jak z drugim to "jarząbkiem". hehe
Generał
 • 1 / 5
Nie, to włoscy napastnicy.
Generał
 • 2 / 6
Pietrek:
ale o co Ci chodzi?
Kto się ze ze mną nie zgadza?
Tylko jeden użytkownik podaje kontrargumenty lub przykłady pokazujące, że transfer może wyjść.
Cała reszta dała minusy nie mówiac czy się zgadzają z komentarzem, więc to nie ja stoję po stronie jakiejs barykady, co najwyżej obrywam z obu stron tych barykad- trolli i jarząbków.
Zarobiłeś 12 minusów i to nie mało, a myśle że przede wszystkim zadecydowała ta część:

"Liczba (Ob)Radoviców w Legii musi się zgadzać :)
Wiadomo, że końcówka nazwiska -ić oznacza dla Vuko legionistę i [email protected]@lacza :)"

Więc do czego tu sie odnosić czy dawać jakieś kontrargumenty?...
Generał
 • 0 / 4
A mi się przypominało, że kiedyś z jarząbkiem66 mówiłeś jednym głosem, więc jestem pewien, że zadecydowało co innego. Szczególnie, że minusy zarobiłem w przeciągu 8-10 minut.
Zresztą walić minusy, które pokazują tylko liczbę kont jarząbków bez argumentów.
Ja z jarzabkiem jednym głosem? Opanuj emocje...

Jesli mam argumentować dlaczego dostałeś ode mnie minusa to właśnie za to. Bo idąc tym tokiem myślenia to pozostałe transfery czy uzupelnienia jak kto woli to Lewczukić i Gvilić?
Generał
 • 0 / 3
Sam zbastuj z gadaniem o dwóch stronach barykady, bo bliżej jakoś ci jednej z nich.
Nic nie zrozumiałeś i daleś minusa...typowe.
Vuko stawia na Antolica kosztem Cafu, Vesovic ma u niego pewny plac, chciał zatrzymać Radovica mimo, że dawno chciano w zarządzie, żeby skończył po sezonie i dobrał sobie asystenta Serba z wiadomą końcówką nazwiska, więc, więc widać, ze stawia na swoich.
Lewczuk to jeden z tych legionistów, co w ocenie Vukp [email protected]@la, więc nie musi być Serbem, żeby wpasować się w super koncepcję trenera.
Saganowskić, Bortnikić, Astizić, Cierzniakić wymieniać dalej? A jesli to ze trener wymaga zaangazowania i walki na boisku to cecha negatywna? Jesli wolisz dalej oglądać spacerki Kucharczyka czy Kopczyńskiego to prosze bardzo ale ja w to nie wchodze.
Generał
 • 1 / 3
Możesz wymieniać dalej tylko, że to w ogóle nie odnosi się do mojego postu.
Faktycznie Astiz przy Kucharczyku to [email protected]@lał, że ho ho :)
Jak gadasz, że Astiz czy Rado biegali więcej od Kucharczyka i kupujesz ten bełkot o tym kto jest prawdziwym legionistą wg Vuko, to faktycznie nie wchodź i odbij jak najdalej.
Ja odnosze sie do fragmentu z ktorym sie nie zgadzam, zreszta zacytowałem Ci to w powyższym komentarzu. A ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to już nic na to nie poradze. Wymyslileś teorie ktora ma sie nijak do rzeczywistości i brniesz w to dalej. Skoro trener z Sebii to znaczy ze ten obszar trzeba skreślić z mapy scoutingu bo bedzie ściągał swoich ludzi. Przyklad z Veso to wisienka na torcie, zapomniałeś ze to nie Serb tylko Czarnogórzec i jeden drobny szczegół Ci umknął w dopasowywaniu teorii - Veso to najlepszy prawy obrońca i prawy skrzydłowy jakiego mamy w kadrze. Pewnie dlatego ma pewny plac... a nie czekaj... ma -ić na końcu nazwiska to dlatego grał.
Generał
 • 2 / 2
Najlepszy prawoskrzydłowy, który przez cały sezon nie strzelił gola i miał 2 asysty? Fajnie.
To "spacerujący" Kucharczyk powinien grać we wszystkich meczach z automatu
Nic nie wymyśliłem tylko podałem konkretne przykłady pokazujące trend i fałszywe wypowiedzi trenera, co doprowadzi nas do kolejnej wtopy w pucharach.
Generał
 • 2 / 2
Ostatnio zwolniono trenera Czarnogórców, bo czuł się Serbem i nie uznawał Kosowa, więc ta twoja wisienka to taka truskawka Hajty.
Myslalem ze masz odrobine rozumu ale sie zawiodłem. Wiec co jeszcze? Kucharczyk w minionym sezonie byl lepszy od Veso... ciekawe... omijajmy sie na tym forum bo widze ze trafilem na lustrzane odbicie jz166 a z wami lepiej nie dyskutowac bo sprowadzicie do swojego poziomu i pokonacie doswiadczeniem.
Generał
 • 0 / 0
Przecież jz166 to twój ziom...ta sama jarząbkowa śpiewka bez argumentów i zrozumienia tekstu.
Z automatu wymień jeszcze wszystkich pracowników klubu nic nie wnosząc do tematu.
Masz 17 minusów ale dalej bedziesz sie upierał ze palnąłeś "normalny" komentarz. Niesamowite... ktos ma 17 kont bo jak to inaczej wytłumaczyć?
Generał
 • 2 / 0
Minusy jako wyznacznik komentarza? :)))
Kiedyś za życzenia świąteczne dostałem 3 minusy, więc mnie nie rozśmieszaj. Od dawna wiadomo, że jarząbki minusują hurtowo za nick i wie to każdy, więc nie ściemniaj.
Wolę napisać normalny komentarz i dostać 20 minusów niż siać taką propagandową papkę, jaką serwujesz z kolegami.
Czyli za każdy komentarz dostajesz średnio 17 minusów niezależnie od treści... ok.. nie mam już pytań.
Generał
 • 0 / 0
Nic nie zrozumiałeś albo jak typowy troll udajesz, że nie wiesz o co chodzi i walisz głupa. W sumie żadna różnica.
Generał brygady
 • 1 / 4
Lazar Marković to byłby transfer.
Ale nawet mimo tego że nie grał w słabym Fulham to wciąż gość po za zasięgiem...
mówić o Fulham "słabe", będąc kibicem klubu z ekstraklasy... To trzeba mieć tupet :D
Generał brygady
 • 0 / 1
Mowa o słabym w premiership bo spadli. Więc typ który zagrał 2 mecze w spadkowiczu.
Generał brygady
 • 4 / 2
Oby się udało, bo gość na papierze wygląda naprawdę ciekawie. Dziennikarze znający belgijskie realia również go chwalą. Spokojnie jeszcze pogra te 3-4 lata, o ile nie połamią go nasi drwale.
No takie wieści to ja rozumiem. Może jednak to zajęcie 2.miejsca da pozytywne rezultaty. Kolejne mistrzostwo nie pozwalałoby pewnie rozstać się z sytymi, tłustymi kotami,a tak może ta rewolucja zrodzi coś pięknego?
Porucznik
 • 0 / 6
Pięknie już było. Teraz czekają na "miodowe lata". Europejskie puchary to my tylko w tv będziemy oglądać.
Wy na pewno. My już niedługo .
Podporucznik
 • 10 / 2
Mladenovic 5 meczów w lidze belgijskiej w barwach Stndardu .Obradovic 90 w mocniejszym Anderlechcie +48meczów w LaLiga do tego 69 w Partizanie.CV jak na ekstraklase bardzo dobre i przed nim jeszcze spokojnie 2-3 lata grania.
Kontrakt 2+1 myślę dobra opcja
Generał brygady
 • 8 / 2
Jestem za.
Co jak co, ale obronę powinni tworzyć doświadczeni zawodnicy a nie żóltodzioby. Facet ma mnóstwo doświadczenia, idealnie na puchary.
Teraz to ja czekam na 2 solidne nazwiska na skrzydła, żadne Aleksandrowy czy Agry, tylko sensowne nazwiska.

A i oczywiście to serb, więc będzie zapyerdalał :)
Podporucznik
 • 8 / 4
Warto przypomniec,że najlepszym LO w naszej lidze jest inny Serb Mladenovic,który był niechciany w Standardzie i zagrał tylko 7meczów w reprezentacji Serbii. Obradovic oprócz 27 meczów w kadrze ma też na koncie blisko 50 meczów w LaLiga.Pewnie gdyby tu przyszedł zostałby najlepszym zawodnikiem na tej pozycji.
Tak więc niech przyjdzie
~Matispo
 • 2 / 6
...Ostatni sezon nie był udany dla wychowanka Partizana Belgrad... Kolejny szrot...
To że miał gorszy sezon to nie znaczy że szrot, znasz przyczynę tego że nie grał czy tylko forma a może inne pozaboiskowe sprawy....
~Zefir
 • 1 / 6
W lipcu skończy 31 lat...Bez sensu brać takiego zawodnika.Gdzie pozbyliśmy się przed chwilą 30 latka.
Tylko hlousek zarabiał 100 tys na miesiąc a ten raczej zejdzie z ceny ale aż się nie pojawi to nie uwierze
Pułkownik
 • 8 / 3
a może on lepszy od Adama? co takiego grał Adam żeby go zatrzymywać
Od Adama to Hołownia jest lepszy.
Generał broni
 • 8 / 5
No jakoś Hołownia Hlouska z pierwszego składu nie wygryzł.
Pułkownik
 • 3 / 11
Zamienil stryjek siekierke na kijek.
Nie lepiej bylo zatrzymac Adama ? Byl przeciez zdecydowany grac za mniejsza kase.
Wiek ten sam, 30 lat, a nowy nie wiadomo co pokaze.
Co najwyzej uzupelnienie, a i to czy zblizonej jakosci to niepewne. Z racji wieku brak perspektyw na rozwoj i na sprzedaz. No ale skoro sie trafia za darmo z lapanki...
W ten o to sposob budujemy nowa (jakze to mialo byc (?) 'Wielka', 'Nowa' Legie.
Pułkownik
 • 0 / 2
Czy wszyscy tu nosza rozowe okulary czy az tylu jest tyle platnych pacholkow ?
Generał broni
 • 2 / 7
Lat trzydześci ,przeważnie poza kadrą meczowa , to piłkarz nie dla Legii .Dział skautingu nie istnieje , szukajcie leniuchy w naszych niższych ligach efekt będzie większy .
Porucznik
 • 2 / 8
Hołownia to leszcz taki jak Kopczyński i inni, takich piłkarzy jak Obradovic powinna ściągać Legia. To jedyna droga do powrotu do LE
Piłkarz po poważnych kontuzjach, które jednak miały miejsce kilka lat temu. Ostatnio rezerwowy, jednak w formie fizycznej i sportowej, może jeszcze dać sporo jakości.
~Hen ryk
 • 0 / 2
A wychowankowie w odstawke. Nie można młodych Olejarka Praszelik cielemiecki wziąć w specjalny indywidualny program szkoleniowy? Przykład Walukiewicza pokazuje że kasa nam zbyt łatwo ucieka.
Generał broni
 • 4 / 10
No jak dla mnie lepszy od swojego poprzednika Hlouska, tylko szkoda że ma już 30 lat, więc dostanie pewnie 1+1.
Generał brygady
 • 0 / 0
Lepszy bo? Jakieś konkrety?
Piłkarz bardzo dobry. Jedyny minus, że podobny do "Stanoskiego" :-D
~filipzkonopii
 • 0 / 1
jak dostał 2 letni kontrakt to może być ewentualnie 1+1
Opinia fachowca a nie trolli :)

Mariusz Moński
‏ @M_Monski
7 min7 minut temu

On odrzucił ofertę z Partizana i z Bliskiego Wschodu (800k za sezon). Gość półkę wyżej niż Mladenovic.
~Xxxxx123
 • 3 / 5
Fantastyczny poziom dyskusji - kto ma inną opinię to "troll"

Szkoda, że nie dodałeś, że ta sama osoba też wspomina o tym, że ostatnie lata u Obradovicia to pasmo kontuzji, co jest bardzo martwiące, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę jego wiek, który i tak już sam średnio wygląda patrząc na jego pozycję
Młodego mamy Hołownię a on na kontrakt 1+1 małe ryzyko za dobrego zawodnika.
Bylo ty kolego wkleic, zadbalbys o wyzszy poziom wtedy :) Chyba jak wklejalismy tamta oponie to tej jeszcze nie bylo.

Mariusz Moński
@M_Monski
·
12 min
Odpowiadam zbiorczo. Obradović to LO z półki wyżej niż Mladenovic. Technika, dośrodkowania, strzał, a do tego nie robi mu różnicy czy gra w czwórce z tyłu, czy też na wahadle. Problem tylko w tym, że ostatnie lata to pasmo kontuzji.
Generał dywizji
 • 2 / 3
Vadis też przychodził z łatką ciągle połamanego a odpalił .Spokojnie ,moim zdaniem i Lewczuk Legi może z jędzą dużo dać jakości .Jak gra we Francji super się prezentował a jak wiemy ta liga jest od naszej dziesięć razy lepsza :)
~Xxxxx123
 • 1 / 4
Jeżeli taki byłby kontrakt to w porządku, jednak skąd taka informacja o jego długości?

Ja po prostu obawiam się, że Serb pogra kilka meczów i wypadnie ze składu na kilka miesięcy przez kontuzję i zostaniemy z Rochą, który mnie osobiście nie przekonuje
Gdzie napisałem, że kto ma inną opinię to "troll"
Chodzi mi o głupie odpowiedzi z tych samych ników przy każdej plotce transferowej do Legii.
~Xxxxx123
 • 1 / 2
LesnoLoczek - możliwe, że po prostu nadinterpretowałem tę wypowiedź, pozdrawiam
Nie nawidzę trolli :)
Mariusz Moński
@M_Monski
·
7 min
On odrzucił ofertę z Partizana i z Bliskiego Wschodu (800k za sezon). Gość półkę wyżej niż Mladenovic
O Bergu widzę obserwujemy to samo :)
Trudno nie obserwowac red. Dawidziuka :-) Zawsze to kilka sekund szybciej cos wiadomo niz na legia.net :-) PS Kozacki nick.
Jestem ciekaw jaka wyplate jesteśmy mu realnie zaproponować żeby go przekonać, jakoś mało realny ten transfer ale zobaczymy
Generał broni
 • 6 / 15
Świetny sposób na odmłodzenie składu, ofensywa niepotrzebna ani skrzydłowi tylko kolekcja lewych obrońców.
Generał broni
 • 4 / 7
Podstarzałych
Generał dywizji
 • 2 / 4
On takiego Holuska kolego zjada na przystawkę i wiek tu nic nie ma do jego jakości .Dobra paka byłaby w obronie jak na polskie standardy a i na el pucharów bardzo by się przydał :)
Generał brygady
 • 0 / 0
cobus - skąd ta pewność?
31 lat, 2 sezony moze jeszcze pogra, jak za darmo to moze byc, Rocha ma 26, wiec jakis balans wieku na pozycji jest, a moze za 1-2 lat Holownia zagra sezon zycia.
~Xxxxx123
 • 1 / 7
Na jego niekorzyść na pewno przemawia to, że zaraz skończy 31 lat, co w przypadku bocznego obrońcy to już sporo i to, że większość sezonu był poza składem
31 lat zaraz kończy. Nie można znaleźć kogoś młodszego? Nawet w przedziale wiekowym 27-29?
Chociaż tak w sumie patrzę do niego to wydaje się dość sensowny. Umowa 1+1 nie zaboli.
Generał brygady
 • 1 / 0
Za walutę, którą mamy do dyspozycji to młodszy może być ale z III ligi polskiej niestety.
~christophe
 • 0 / 3
Odmładzanie składu idzie pełną parą. Naprawdę nie możemy dać szansy Hołowni?
Przecież to Zakolak z weszło jest.
Ja nie znam