Reklama HEG

Legioniści nominowani w plebiscycie

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net, Urząd Miasta Warszawy

23-01-2019 / 14:27

(akt. 23-01-2019 / 18:09)

Trzy przedstawicielki Legii: Aleksandra Mierzejewska, Zofia Klepacka i Iga Świątek zostały nominowane w Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy w 2018 roku. Co więcej, głosy oddawać można również w kategorii na najlepszą drużynę minionego roku, w której powalczą piłkarze, siatkarze oraz waterpoliści „Wojskowych”.

W ramach XIX Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2018 roku, internetowo głosować można w trzech kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Roku, Sportowa Impreza Roku oraz Sportowa Drużyna Klubowa Roku. Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostaną wyłonieni w głosowaniu internautów, które będzie trwało od 17 stycznia (od godz. 14:00) do 10 lutego (do godz. 23:59). Wśród głosujących zostaną rozlosowane zaproszenia na uroczystą galę i nagrody rzeczowe.

O statuetkę indywidualną powalczą zawodniczki, które na co dzień reprezentują barwy Legii Warszawa. Mowa o Idze Świątek, Aleksandrze Mierzejewskiej oraz Zofii Klepackiej. W kategorii sportowej drużyny roku rywalizują z kolei piłkarze, koszykarze oraz waterpoliści z Łazienkowskiej.  Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek XIX odbędzie się 22 lutego 2019 roku, podczas Gali Mistrzów Sportu Warszawy w Arenie Ursynów.

Głosy możecie oddawać w TYM miejscu. 

Komentarze (2)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Powodzenia dla wszystkich uczestników .
Domyślny awatar Porucznik
  • 0 / 0
Nominacje świadczą o tym, że nie tylko piłką Legia żyje.