Legioniści walczyli w Ekstraklasa Cup

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk, Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

19-03-2019 / 02:33

(akt. 20-03-2019 / 13:47)

Jarosław Niezgoda oraz Michał Srokosz reprezentowali Legię w trakcie e-sportowego turnieju "Ekstraklasa Cup". Legioniści odpadli w fazie grupowej, a rywalizację wygrali przedstawiciele Wisły Płock.

Po raz trzeci rozegrano turniej Ekstraklasa Cup, w którym pary złożone z piłkarzy i graczy w FIFĘ rywalizowali o miano najlepszego zespołu. Przed konsolą Legię reprezentowali Jarosław Niezgoda, a także Michał "Sroka" Srokosz, który jest zawodnikiem e-sportowym stołecznego klubu. Stołeczna para trafiła do grupy wspólnie z Pogonią Szczecin, Miedzią Legnica oraz Cracovią. Wśród przeciwników znaleźli się Radosław Majewski, wypożyczony z Łazienkowskiej Mateusz Żyro oraz Adrian Danek. W innych drużynach zaprezentowali się m.in. Michał Nalepa (Arka), Ivan Runje (Jagiellonia), Jakub Żubrowski (Korona) czy wychowanek "Wojskowych", Patryk Sokołowski (Piast).

Imprezę transmitowaną na Youtube oraz w telewizji prowadził Tomasz Smokowski, a za rozmowy z zawodnikami odpowiadał Bartosz Ignacik. Duet reprezentujący Legię odpadł już w fazie grupowej. Do dalszych zmagań awansowały Miedź oraz Cracovia. Sam przyjazd "Żyrki" do stolicy był okazją do zamienienia przez niego kilku słów z Niezgodą. Stoper występujący w Legnicy pokazywał jednak, że FIFA nie jest mu obca. Jego para awansowała najpierw do półfinałów, a następnie znalazła się w decydującym meczu. 

Po pięciu godzinach rywalizacji, przedstawiciele Miedzi walczyli o wygraną z Wisłą Płock reprezentowaną przez Adriana Sczutowskiego i Tomasza Beczaka. Walka była długa, a do wyłonienia triumfatora potrzebna była dogrywka, a w tej lepsi okazali się "Nafciarze". Trzecie miejsce zajęło zaś Zagłębie Lubin (Patryk Mucha i Łukasz Kamiński).

Klasyfikacja: 1. Wisła Płock, 2. Miedź Legnica, 3. Zagłębie Lubin, 4. Lechia Gdańsk

Komentarze (10)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
dobrze ze szybko odpadli tak szybko, nie bedzie jarka ciagnelo do fify i moze skoncentruje sie na wlasciwym treningu.
Nesta by się przydal
Porucznik
  • 2 / 2
Jarek ty się bierz za treningi a nie w plejaka z kolegami szarpiesz. To chyba nie tędy droga.
Marszałek Polski
  • 3 / 1
... fascynujące...
~AndGrowS
  • 3 / 1
Niezły upadek Niezgody . A rok temu stawiono go wyżej od takiego Piątka.
Porucznik
  • 0 / 0
Kurła w sumie racja.. Nie wpadlem na to bo nigdy tego rodzaju " sportu" nie uprawialem, miejmy nadzieję że Jarkowi nic nie będzie
Generał dywizji
  • 3 / 0
Kolego jak się kilka godzin gra , to można kontuzji pleców też się na bawić !!
Młodszy chorąży
  • 0 / 0
Dokładnie. Wszyscy niemal się garbią. Garbusy.PL
Porucznik
  • 0 / 0
Dobrze że Jarek kontuzji znów nie złapał :D
~Legionistaeop
  • 0 / 0
Jeśli już to Radosław Majewski