Letni nabór do kobiecej drużyny rugby

Ana Okolus

Źródło: Legia.Net

07-07-2017 / 09:05

(akt. 02-12-2018 / 12:24)

RC LEGIA Warszawa Women czyli aktualne wicemistrzynie Polski w olimpijskiej dyscyplinie Rugby 7 poszukują wysportowanych dziewczyn, które zechcą zmierzyć się z tym pięknym sportem i rozpocząć rugbową przygodę, a tym samym wzmocnić naszą drużynę. Jeśli miałaś do czynienia z innym sportem, a być może jesteś szybka, sprytna, silna lub po prostu odważna, to koniecznie przyjdź i się sprawdź.

Trenerom zależy na osobach chcących się zaangażować i gotowych na ciężkie treningi. Nie trzeba się obawiać braku umiejętności, wszystkiego nauczysz się na miejscu. Na nabór należy zabrać ze sobą strój sportowy, butelkę wody i zapał do pracy.


- Jeśli nie umiesz żyć bez sportu i adrenaliny, szukasz nowych wyzwań, masz waleczne serce oraz czas by się poświecić treningom to zapraszamy Cię na nabór do RC LEGIA Warszawa Women, który odbędzie się w sobotę 15 lipca o godzinie 12. na stadionie rugby Skry Warszawa przy ul. Wawelskiej 5. Jeżeli akurat nie możesz być z nami w tym terminie to nic straconego… zapraszamy na otwarty trening w czwartek 13 lipca o godzinie 19:00 w tym samym miejscu - czytamy na profilu sekcji.


Limit wiekowy to minimum 16 lat


Do zobaczenia! Powodzenia!

Komentarze (1)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
To by tłumaczyło zainteresowanie Mudrinskim...