Lewczuk nie zagra w Lubinie

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

14-12-2019 / 21:38

(akt. 16-12-2019 / 11:57)

Igor Lewczuk nie zagra w ostatnim tegorocznym spotkaniu Legii Warszawa. Obrońca w rywalizacji z Wisłą Płock obejrzał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie.

W 80. minucie sobotniego spotkania Legii z Wisłą Płock, Igor Lewczuk starał się naprawić swój błąd. Obrońca zrobił to jednak tak, że faulował przeciwnika. Sędzia Jarosław Przybył pokazał defensorowi "Wojskowych" żółtą kartkę. 

Było to czwarte napomnienie Lewczuka w tym sezonie. Oznacza to, że piłkarz Legii ostatnie tegoroczne spotkanie z Zagłębiem Lubin (20.12, 20:00) obejrzy przed telewizorem. Obrońca będzie musiał w ten sposób odpokutować nadmiar kartek. 

Komentarze (20)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podporucznik
 • 1 / 1
Gra Igora na wyprzedzenie krytego napastnika jest coraz mniej efektywna, w wększoścci kończy się faulem. Prócz tego Igor nie radzi sobie z wyprowadzeniem piłki. Po woli trzeba szukać następcy, bo Wieteska niestety nie rokuje.
Myślę, że Legia szuka zawodnika na tę pozycję i Lewczuk, o ile dostanie przedłużenie, będzie jednak rezerwowym.
Podpułkownik
 • 1 / 2
W pełni się zgadzam. Statyczny, mułowaty, popełniające zbyt proste błędy. niestety latka lecą a obrońca powinien być szybki i zwinny.
Igor staje się coraz bardziej statycznym obrońcą, ale to i tak świetny transfer
Podpułkownik
 • 1 / 0
forma trochę zjechała w ostatnich meczach, szkoda, że nie pojedzie do Lubina. Wieteska przy jednak większe ryzyko
Wykartkował się pewnie trochę na własne życzenie. Ale to nie zmienia faktu, że miał dobry sezon. Dużo lepszy niż się spodziewałem. Tylko czy w pr,yszlym sezonie nie powinniśmy postawić na kogoś młodszego. Bo w końcu będzie tak, jak niedawno z bramkarzami. Dwóch wiekowych bramkarz i brak szans dla młodych. Dopiero odmłodzenie bramki dało pozytywne efekty. Oczywiście nie mam tu nic do Igora bo broni się solidną gra. Ale inni też powinni dostać szansę .
Moi drodzy, przecież tą kartkę Lewczuk na bank zaplanował wcześniej. Łapiąc kartkę z Zagłębiem pauzowałby w pierwszym meczu na wiosnę, a przez to w trakcie przygotowań, w ostatnich sparingach byłby rezerwowym, bo Aco zgrywalby jedenastkę, która będzie szykowana na pierwszy mecz. Jeśliby w wyniku tego stracił miejsce w podstawowym składzie na dłużej, to wiązałoby się z określonymi stratami finansowymi z tytułu wyjściowek. Po bramce na 3-1 byłem pewien, że ta kartka zbliża się wielkimi krokami.
Może sprubować Remyego ? Czy on już na sto procent do odstrzału.
Major
 • 2 / 0
On sam już raczej nie myśli o grze w Legii
Starszy sierżant
 • 1 / 1
Metryki sie nie oszuka.... Lewczuk dalej jest bardzo dobry w odbiorze, czytaniu gry i ustawianiu sie ale predkosci juz nie ma. Wystarcza jeden blad i musi juz faulowac. Czas butow na kolek sie zbliza i trzeba jednak ogrywac nowego srodkowego....
Zaliczył głupią stratę, a potem zarobił żółtko. Legia powinna rozejrzeć się za jakimś solidnym stoperem albo dać szansę Remy.
Sierżant
 • 1 / 0
Lewczuk tak długo biegł za niebieskim, aż dostał żółtą. Polował na tę kartkę od połowy boiska do okolic własnego pola karnego.
Generał brygady
 • 4 / 0
Niesamowity sezon Lewczuka, nie spodziewałem się, że aż tak dobrze wypadnie. Brawo. Wietes będzie się musiał teraz wykazać.
Marszałek Polski
 • 2 / 3
Nie zagra Lewczuk, to zagra Wieteska.
Faul taktyczny. Trochę dziwne,że wcześniej tego nie zrobił,a nie tak blisko pola karnego. Trudno. Dobrze że bez konsekwencji dla drużyny. Nie ma biedy, w końcu ktoś musi grać gdy pauzuje Jedza lub Lewczuk.
~kaczor
 • 1 / 2
klasyka, celowy faul w [rzedostatniej kolejce zeby miec dluzszy urlop
To kiedy miał się wykartkować?
Za tydzień w Lubinie?
A co jak na 1, 2, czy 3 mecz wiosenny z różnych powodów nie będzie komu zagrać na środku obrony i Lewczuk też wypadłby przez kartki?
Pewnie ze sztabem to zostało uzgodnione, że lepiej teraz żółtko zarobić.
Zresztą, jak na gracza, który ostatnio w Bordeaux na ławie siedział to sporo, bo prawie 1850min. tej jesieni zagrał....
Chorąży
 • 1 / 0
Troche glupi ten faul, wydawalo sie ze juz ma wszystko pod kontrola.
Pułkownik
 • 6 / 0
No własnie tak jak by specjalnie. Nowy sezon na czysto z Jędzą w obronie a z zagłebiem Wietes ostatni mecz?
Trochę lipa, ale zmiennicy muszą dać radę i już!