Piotr Szydłowski

Źródło:

27.08.2006 21:24

(akt. 25.12.2018 01:52)

Dziś swój ligowy mecz rozgrywała Austria Wiedeń, rywal legionistów w I rundzie Pucharu UEFA. Podopieczni trenera <b>Frenkiego Schinkelsa</b> zremisowali 1:1 na własnym boisku z ostatnim zespołem w tabeli T-Mobile Bundesligi, SV Ried. Gola dla Austrii zdobył w 11. minucie spotkania <b>Hannes Aigner</b>. Wyrównanie padło na 7 minut przed końcem za sprawą <b>Sebastiana Martineza</b>. W siedmiu rozegranych już kolejkach ligowych obecnego sezonu piłkarzom mistrza Austrii nie udało się jeszcze pokonać rywali. Spotkanie obserwowali z trybun <b>Tomasz Strejlau</b> i <b>Marek Jóźwiak</b>.
Austria Wiedeń - SV Ried 1:0 (1:0) Aigner (11. minuta) - Martinez (83. min.) Austria: Szabolcs Safar - Fernando Troyansky, Mario Tokic, Andrea Schicker - Arkadiusz Radomski, Andreas Lesnik (88' Thomas Pichlmann), Jocelyn Blanchard, Markus Kiesenebner, Gerd Wimmer (62' Wolfgang Mair) - Roman Wallner, Johannes Aigner (74' Maicon Dos Santos) Mecze I rundy Pucharu UEFA pomiędzy Legią Warszawa i Austrią Wiedeń odbędą się 14 i 28 września.