Łotwa - Polska 2:2, 45 minut Macieja Rybusa

Źródło: 90minut.pl

27.03.2009 16:31

(akt. 18.12.2018 00:34)

Reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała w Rydze ze swoimi rówieśnikami z Łotwy 2:2. Najpierw prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 22 minucie <b>Edgars Gauracs</b>. W 38 minucie padła bramka wyrównująca autorstwa <b>Patryka Małeckiego</b>. Kiedy 87 minucie ponownie piłkę w siatce umieścił Małecki, wydawało się że Polacy odniosą zwycięstwo. Niestety w doliczonym czasie gry wyrównali Łotysze za sprawą Gauracsa. W pierwszej połowie na boisku kibice mogli oglądać piłkarza Legii <b>Macieja Rybusa</b>.
Łotwa - Polska 2:2 (1:1) Edgars Gauracs (22. min.), (90. min.) - Patryk Małecki (38. i 87. min.) Łotwa: Ikstens - Pihotskis, Kazura, Kuplovs-Oginskis, Petrenko - Kosmacovs, Zuļevs, Golovins (56' Tarasovs), Gramovics - Rugins (26' Kamess), Gauracs Polska: Gliwa (61' Struski) - Socha, Gancarczyk (46' Kawa), Glik, Marciniak - Małecki, Wilczek (46' Stulin), Cetnarski (81' Wilczek), Rybus (46' Budziński) - Kujawa (65' Matuszek), Janota (46' Grosicki)