Josue Łakomy

Łukasz Łakomy: Musimy uważać na Josue

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: zaglebie.com

02.02.2023 13:30

(akt. 02.02.2023 13:31)

– To na pewno będzie trudny mecz, bo ostatnio przegrywaliśmy z Legią. Zrobimy wszystko, by to przełamać – mówił Łukasz Łakomy, były zawodnik "Wojskowych", który gra obecnie w Zagłębiu Lubin. Spotkanie 19. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy "Miedziowymi" a stołecznym zespołem już w sobotę, 4 lutego (godz. 20:00).

– Tradycyjnie powiem, że musimy szczególnie uważać na Josue. Nie możemy mu dawać dużo przestrzeni, żeby mógł swobodnie rozgrywać. Przodem do bramki jest jednym z najgroźniejszych zawodników w lidze. Na pewno mocnym punktem jest też bramkarz – Kacper Tobiasz. Musimy być skuteczni jak ze Śląskiem Wrocław, uderzyć piłkę tam, gdzie go nie będzie. Tak jak mówiłem, postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby przełamać gorszą passę w meczach z tym zespołem i pokonać przed własną publicznością Legię Warszawa.

– Kacper Tobiasz, Czarek Miszta czy Maciej Rosołek to dalej moi kumple z akademii, utrzymujemy kontakt. Fajnie zawsze wspominać czasy "akademickie".

Całą rozmowę z Łukaszem Łakomym można przeczytać w serwisie zaglebie.com.

Polecamy

Komentarze (22)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.